Oferujemy profesjonalne i skuteczne materiały, wraz z możliwością konsultacji z ekspertem, do egzaminu państwowego dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowanego przez Ministerstwo Aktywów Państwowych.

 
Opracowany przez nas innowacyjny i efektywny sposób przygotowania do tego egzaminu jest kilkukrotnie skuteczniejszy niż tradycyjne szkolenie. Zdawalność naszych klientów za pierwszym podejściem  to ponad 95 %, a przeciętny czas nauki dla osoby pracującej i uczącej się po pracy to tylko 5-6 tygodni.
(Zdawalność za pierwszym podejściem po tradycyjnym kursie stacjonarnym to tylko 20%)
 
Do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych mogą przystąpić również osoby, które nie odbyły tradycyjnego szkolenia dla kandydatów na członków rad nadzorczych. 
 
Do tej pory ponad 1000 osób, które skorzystały z naszej oferty zdobyło uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.
 
Posiadamy najnowsze pytania testowe oraz ustne.
 
W skład pakietu szkoleniowego wchodzi:
 • 900 pytań testowych przygotowujących do egzaminu testowego wbudowane w program do efektywnej nauki, który bardzo uławia naukę. Do wszystkich pytań są odpowiedzi a do większości wyjaśnienia i podstawa prawna. Pytania testowe i odpowiedzi do nich są systematycznie aktualizowane. Program nie ma ograniczenia czasowego. Jeżeli z jakiś powodów odłożymy naukę to później możemy do niej wrócić.
Korzystając z programu nie jest konieczne połączenie z internetem. Istnieje możliwość instalacji programu w środowisku Androida bądź Windows mobile i korzystania z niego na telefonie komórkowym! Na komputerze program działa na systemie Windows, Linux, bądź Mac.
Nauka z tym programem jest bardzo chwalona przez użytkowników, jeżeli jednak z jakiś przyczyn nie przypadnie  do gustu to z materiałów można uczyć się także w sposób tradycyjny.
Program wysyłamy na pendrive.
 
Poniżej w pliku pdf szczegółowy opis programu wraz z obrazkami przedstawiającymi działanie programu:
   
 • 9 przykładowych testów do rozwiązywania przed egzaminem z uwzględnieniem struktury tematycznej pytań tak, jak na egzaminie (wersja papierowa),
 • klucz z odpowiedziami do pytań testowych (wersja papierowa),
 • ponad 80  pytań najczęściej zadawanych na ustnym, z zaznaczeniem tych, które są najważniejsze. Odpowiedzi opracowane w sposób  rzeczowy, na temat, bez niepotrzebnie rozwiniętych zagadnień. Dokładnie tak, jak jest to wymagane podczas egzaminu ustnego. Pytania i odpowiedzi są na bieżąco aktualizowane. (wersja papierowa)
 • aktualne ustawy (na pendrive),
 • Audioustawę – Kodeks Spółek Handlowych (na pendrive),
 • rozbudowany i przystępnie opracowany materiał o Spółkach, KRS, zagadnieniach z Kodeksu Cywilnego (wersja papierowa),
 • skrypty:  prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne oraz analiza finansowa,
 • obszerne praktyczne wskazówki, plan nauki, strategie pomocne na egzaminie, jak i w przygotowaniu do niego…(wersja papierowa),
 • relacje z egzaminu od osób, które zdawały w ostatnim okresie. Wrażenia i przemyślenia innych osób, które przechodziły przez egzamin pomagają zminimalizować stres egzaminacyjny. Poniżej kilka takich relacji w pliku pdf (wersja papierowa):
 • dodatkowe wyjaśnienia i możliwość konsultacji poprzez pocztę elektroniczną z naszym profesjonalnym trenerem
 • bezpłatna aktualizacja przez 6 miesięcy od zakupu. Aktualizacja polega na przysłaniu za pośrednictwem poczty elektronicznej ewentualnych nowych pytań, które pojawią się na teście, nowych pytań na ustny, bądź informacji o zmianach wprawie i związanych z tym zmianach w odpowiedziach testowych.
 
Całość jest opracowana bardzo starannie, konkretnie pod ten egzamin i na bieżąco aktualizowana.

Aktualizacja na stan prawny: czerwiec 2024!

Pakiet szkoleniowy jest już oparty na nowej formule egzaminu, który obowiązuje już od kwietnia. 
 
Materiały dostarczane są częściowo w formie papierowej (około 500 stron) i częściowo w formie elektronicznej na pendrive. Zamiast pendrive można otrzymać link do pobrania zawartości pendrive z google drive – proszę napisać o tym w uwagach podczas zamówienia.
 
Promocyjna cena powyżej opisanego pakietu to obecnie 999 zł.  Płatność przy odbiorze (karta/gotówka). Koszty wysyłki wliczone. 
 
 
Wystawiamy faktury. Dla instytucji budżetowych i dużych spółek jest możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności.
 
Silne strony pakietu:
– nauka w dogodnej chwili i w dogodnym miejscu,
– brak dodatkowych kosztów (dojazdy, noclegi…),
– wsparcie i możliwość konsultacji z doświadczonym ekspertem,
– bezpłatne aktualizacje przez 6 miesięcy,
– innowacyjna metoda nauki,
– bardzo wysoka skuteczność – ponad 95 % zdawalność w pierwszym podejściu do egzaminu,
– brak ograniczeń czasowych w korzystaniu z programu do nauki,
– przystępna cena.

Ewentualne pytania można zadać poprzez formularz kontaktowy bądź skierować bezpośrednio do naszego eksperta Marcina Reszki na adres marcin@reszka.edu.pl lub telefonicznie: 692 597 337.