SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
Poniżej kilka wycinków wiadomości otrzymanych przez naszego trenera od osób, które zdały egzamin kandydatów na członków rad nadzorczych po skorzystaniu z naszej oferty:

"Pierwsze i zarazem najistotniejsze moje stwierdzenie już po zdanym za pierwszym podejściem egzaminie z wynikiem na teście może nie za wysokim bo 123 pkt który jednak okazał się jak usłyszałem na ustnym od komisji najlepszym wynikiem egzaminu jest takie że przygotowanie się z Pana pomocą gwarantuje sukces..." Artur

"Teraz po pozytywnym zakończeniu zmagania widzę, że uczestnictwo w kursie, z puntu widzenia sukcesu na egzaminie było nieporozumieniem. Wiele osób z kursu, który kończyłem niestety zakończyło zmagania porażką na egzaminie pisemnym. Szkoda, bo płacimy za szkolenia naprawdę spore pieniądze i okazuje się, że przygotowanie jest na niewystarczającym poziomie.Dziękuję za  poświęcony czas. Mam świadomość sporej ilości pytań z mojej strony, dlatego też duże uznanie dla Pańskiej cierpliwości." Rafał

"Panie Marcinie, pomógł mi Pan przejść mój najtrudniejszy egzamin w życiu, a parę egzaminów typu na studiach licencjackich czy magisterskich już zaliczałem. Pana materiały są wspaniałe, Porównując je do tych z kursu, jestem rozczarowany kursem za który zapłaciłem aż 3400zł. Nawet przed samym egzaminem potwierdziłem w rozmowie z osobą, która zaliczyła tego dnia egzamin na 128 punktów, słusznie przez Pana podane wersje odpowiedzi rozbieżnych, do podanych przez kurs. Kurs podał mi złe odpowiedzi. Z pełną świadomością polecał będę Pana materiały jako wystarczające źródło wiedzy, potrzebnej do zaliczenia tego egzaminu. Tym bardziej, że są tak często aktualizowane w oparciu o kontakt ze zdającymi. Dziękuję za wszystko, te 400 zł to najlepiej wydane pieniądzę, na to by osiągnąć sukces! Pozdrawiam Grzegorz z Płocka."


"Witam Panie Marcinie, To niesamowite, ale będąc przed 60-tką też można z Pana pomocą podołać takiemu wyzwaniu jak ten trudny egzamin. Udało mi się osiągnąć trzeci wynik dnia” Wanda

„Panie Marcinie dziękuję bardzo za wszystkie wyjaśnienia, e-maile, informacje. Szczerze polecam wszystkim kandydatom Pana pomoc!!!!!! Pozdrawiam.” Emilia

"Panie Marcinie baaaaaardzo dziękuję. Pana oferta jest naprawdę solidnie przygotowana. Korzystając z niej można zdać egzamin bez zbędnego tracenia czasu i pieniędzy na kurs tradycyjny. Polecam wszystkim Pana pomoc. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.” Agnieszka M.

„Dzień dobry Panie Marcinie! Najcelniejszym wyborem, jakiego dokonałem w trakcie przygotowań do Egzaminu RN, było trafienie na Pana stronę i podjęcie z Panem współpracy w tym zakresie. Tak - potwierdzam! To działa!”  Jan


"Zgodnie z obietnicą przekazuję relację po wczorajszym egzaminie. Dzięki Pana wskazówkom i pomocy udało mi się zdać! Na pisemnym zdobyłam 129 punktów i był to najlepszy wynik ze wszystkich zdających w tym dniu” Emilia
 
Poniżej referencje otrzymane przez naszego trenera od osób, które zdały egzamin dla Doradców Inwestycyjnych (reszka.edu.pl):
 
    "Współpracowałem z Marcinem podczas nauki do egzaminu. Miałem przyjemność poznać go osobiście. Bardzo solidna osoba.” Krzysztof Ziska, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 288.
 
    "Zakupione materiały od Pana Marcina okazały się bardzo przydatne - dzięki nim zaoszczędziłem dużo czasu na żmudne szukanie i mogłem się skupić na samodzielnej nauce. Wykorzystując materiały byłem w stanie sam się przygotować do egzaminu, bez uczęszczania na drogie kursy. Polecam." Zbigniew Porczyk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 306.
 
    "Dokonałem słusznego wyboru decydując się na współpracę z Marcinem. Marcin okazał się osobą kompetentną, a materiały przez niego przygotowane były bardzo przydatne w przygotowaniu się do wszystkich etapów egzaminu." Marcin Lewczuk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 372.
 
    "Materiały pomocnicze do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego przygotowane przez Pana Marcina Reszkę są rzetelne i profesjonalne. W dużym stopniu ułatwiły mi zdanie egzaminu. Dodatkowo Pan Marcin szybko i merytoryczne odpowiadał na moje pytania i był dużym wsparciem w niełatwym czasie poprzedzającym kolejne etapy egzaminu." Tomasz Stefanowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 384.
 
    "Zanim kupiłem materiały od Marcina, długo się nad tym zastanawiałem. Stwierdziłem jednak, że są one znacznie tańsze niż różnego rodzaju studia czy szkolenia przygotowujące do egzaminu na doradcę więc warto zaryzykować. Dzisiaj, będąc już doradcą inwestycyjnym, mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie przepłaciłem ani złotówki za materiały. Oczywiście nie zastąpiły mi one nauki, jednak znacznie ułatwiły i skróciły cały proces. Marcin przekazuje w swoich notatkach bardzo cenne uwagi co do poszczególnych etapów egzaminu oraz struktur zadań. Jednak najcenniejsze w mojej ocenie są rozwiązane egzaminy z poprzednich lat z opisanym tokiem rozumowania, który jest niezwykle ważny przede wszystkim na najtrudniejszym, drugim etapie. Tym samym mogę dzisiaj powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że materiały te przyniosły mi naprawdę wysoką stopę zwrotu.” Łukasz Wosch, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 386.
 
    "O Marcinie dowiedziałem się od kolegi, który mocno polecał ta współpracę. Materiały są bardzo dobrze przygotowane w szczególności program do nauki do pierwszego etapu, także kontakt mailowy na moje pytania był bardzo szybki a odpowiedzi wyczerpujące. Bardzo polecam zainteresowanym osobom." Krzysztof Krajmecki, Senior Corporate Dealer, Financial Markets Department, BRE Bank S.A.
 
    "Cieszę się, że miałem możliwość zapoznania się ze wskazówkami opracowanymi przez Marcina. Były one dla mnie ułatwieniem podczas procesu przygotowań do wszystkich etapów egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Zdanie egzaminów zajęłoby mi, zapewne, znaczenie więcej czasu i wymagałoby więcej wysiłku, gdybym nie miał takiego przewodnika jak Marcin.” Doradca Inwestycyjny, nr licencji 3xx (prosił o anonimowość)
 
    „Miałem przyjemność współpracować z Panem Marcinem przygotowując się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Materiały stu procentowa merytoryka, kompletne, celująco opracowane, bez zbędnych dodatków. Nie spotkałem się z pytaniem, na które nie dostałbym  odpowiedzi „Arkadiusz Semczak,  Doradca Inwestycyjny nr 396.
 
    "Miałem duże trudności z przebrnięciem II etapu. Nawet przy dużej ilości czasu poświęconej na przygotowania, brakowało mi wiedzy jak rozwiązywać konkretne zadania z egzaminów z lat ubiegłych. Takich materiałów w sieci brakuje, dlatego zdecydowałem się nabyć te oferowane przez Marcina Reszkę. Początkowo ich objętość trochę mnie przerażała, ale wkrótce się okazało, ze niepotrzebnie. Zadania są dobrze przygotowane i rozpisane, a przy tym jest w nich, trochę na marginesie, sporo dobrych porad odnośnie samego egzaminu np. jak dysponować czasem etc. Gdy już człowiek się w te zadania wgryzł, a przy tym miał odnośnik w postaci rozwiązań Marcina, poszło już z górki. Opracowania dotyczące III etapu również oceniam pozytywnie, udało się za pierwszym razem, chociaż był to najtrudniejszy III etap od lat, sądząc po statystyce zdających. Szczerze polecam."
Marcin Różowski, młodszy analityk Analizy Online S.A., MPW nr 2381, DI nr 415
 
 
Słowa kluczowe: rada nadzorcza egzamin, rada nadzorcza kurs, kurs do rad nadzorczych, rada nadzorcza, rady nadzorcze, rada nadzorcza szkolenie, członek rady nadzorczej egzamin, kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych, członek rady nadzorczej kurs, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny kurs, doradca inwestycyjny egzamin,
 
Aktualności
19.11.17Relacja z egzaminu 18.11.2017
Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj informację, które otrzymaliśmy od naszej klientki, która zdała egzamin 18 listopada 2017 roku.

zobacz więcej
15.10.17Relacja z egzaminu 14.10.2017

Do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych 14 października 2017 podeszło 19 osób. Zdało 8 osób. Poniżej relacja od naszego klienta, który uzyskał 121 punktów, co było najlepszym wynikiem w tym dniu. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj informacje, które otrzymaliśmy od tej osoby.

zobacz więcej
18.09.17Informacje z egzaminu z dnia 16.09.2017

Do egzaminu podeszło 27 osób. Zdało 7. Poniżej relacja, którą otrzymaliśmy od naszego klienta.

zobacz więcej