SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
Poniżej kilka wycinków wiadomości otrzymanych przez naszego trenera od osób, które zdały egzamin kandydatów na członków rad nadzorczych po skorzystaniu z naszej oferty:

"Pierwsze i zarazem najistotniejsze moje stwierdzenie już po zdanym za pierwszym podejściem egzaminie z wynikiem na teście może nie za wysokim bo 123 pkt który jednak okazał się jak usłyszałem na ustnym od komisji najlepszym wynikiem egzaminu jest takie że przygotowanie się z Pana pomocą gwarantuje sukces..." Artur

"Teraz po pozytywnym zakończeniu zmagania widzę, że uczestnictwo w kursie, z puntu widzenia sukcesu na egzaminie było nieporozumieniem. Wiele osób z kursu, który kończyłem niestety zakończyło zmagania porażką na egzaminie pisemnym. Szkoda, bo płacimy za szkolenia naprawdę spore pieniądze i okazuje się, że przygotowanie jest na niewystarczającym poziomie.Dziękuję za  poświęcony czas. Mam świadomość sporej ilości pytań z mojej strony, dlatego też duże uznanie dla Pańskiej cierpliwości." Rafał

"Panie Marcinie, pomógł mi Pan przejść mój najtrudniejszy egzamin w życiu, a parę egzaminów typu na studiach licencjackich czy magisterskich już zaliczałem. Pana materiały są wspaniałe, Porównując je do tych z kursu, jestem rozczarowany kursem za który zapłaciłem aż 3400zł. Nawet przed samym egzaminem potwierdziłem w rozmowie z osobą, która zaliczyła tego dnia egzamin na 128 punktów, słusznie przez Pana podane wersje odpowiedzi rozbieżnych, do podanych przez kurs. Kurs podał mi złe odpowiedzi. Z pełną świadomością polecał będę Pana materiały jako wystarczające źródło wiedzy, potrzebnej do zaliczenia tego egzaminu. Tym bardziej, że są tak często aktualizowane w oparciu o kontakt ze zdającymi. Dziękuję za wszystko, te 400 zł to najlepiej wydane pieniądzę, na to by osiągnąć sukces! Pozdrawiam Grzegorz z Płocka."


"Witam Panie Marcinie, To niesamowite, ale będąc przed 60-tką też można z Pana pomocą podołać takiemu wyzwaniu jak ten trudny egzamin. Udało mi się osiągnąć trzeci wynik dnia” Wanda

„Panie Marcinie dziękuję bardzo za wszystkie wyjaśnienia, e-maile, informacje. Szczerze polecam wszystkim kandydatom Pana pomoc!!!!!! Pozdrawiam.” Emilia

"Panie Marcinie baaaaaardzo dziękuję. Pana oferta jest naprawdę solidnie przygotowana. Korzystając z niej można zdać egzamin bez zbędnego tracenia czasu i pieniędzy na kurs tradycyjny. Polecam wszystkim Pana pomoc. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.” Agnieszka M.

„Dzień dobry Panie Marcinie! Najcelniejszym wyborem, jakiego dokonałem w trakcie przygotowań do Egzaminu RN, było trafienie na Pana stronę i podjęcie z Panem współpracy w tym zakresie. Tak - potwierdzam! To działa!”  Jan


"Zgodnie z obietnicą przekazuję relację po wczorajszym egzaminie. Dzięki Pana wskazówkom i pomocy udało mi się zdać! Na pisemnym zdobyłam 129 punktów i był to najlepszy wynik ze wszystkich zdających w tym dniu” Emilia
 
Poniżej referencje otrzymane przez naszego trenera od osób, które zdały egzamin dla Doradców Inwestycyjnych (reszka.edu.pl):
 
 • "Moja historia z egzaminem na Doradcę Inwestycyjnego szczęśliwie dobiegła końca i wkrótce zaowocuje wpisem na listę. Z przyjemnością informuję, że możesz mnie uwzględnić w liście osób, które zdały wszystkie etapy przy Twojej pomocy :) Nie ukrywam, że nieocenionym wkładem w ten sukces była wiedza zawarta w Twoich materiałach. Dokładne opracowanie wszystkich zagadnień, szczegółowe rozwiązania historycznych testów i mnóstwo zadań dodatkowych z pewnością ułatwiły i usprawniły proces przyswajania wymaganych na egzaminie zagadnień. Szczególnie doceniam możliwość kontaktu, szybkich odpowiedzi na maile oraz cykliczną aktualizacje materiałów z zakupionego pakietu. Usługi zdecydowanie godne polecenia :)"
  Katarzyna Nitka. Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Oczekuje na przyznanie licencji.

 • „Trudno wyrazić w słowach pomoc udzieloną mi przez  Marcina w przygotowaniach do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego.  Naukę rozpoczynałem od kompletnego zera. Opracowane materiały znacznie skracają czas potrzebny do przyswojenia wiedzy, a także niewątpliwie zmniejszają wysiłek związany z odpowiednim przygotowaniem się do każdego etapu.  Nieocenione jest także wsparcie Marcina poprzez udzielanie szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pojawiające się podczas nauki pytania i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości językiem zrozumiałym dla każdego. Moim zdaniem oferta Marcina jest kompleksowa i bezkonkurencyjna:)„
  Paweł Wantoch-Rekowski. Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Oczekuje na przyznanie licencji.


 • "Pakiet Marcina Reszki to najlepszy wybór!
  Na początku nie wiedziałem od czego zacząć. Lista zagadnień wymaganych na egzaminie wydawała się nie mieć końca, a spis literatury obejmował około 40 pozycji. Po okresie samodzielnej nauki z książek postanowiłem napisać do Marcina. Była to najlepsza decyzja podjęta w trakcie przygotowań. Materiały Marcina są najwyższej jakości. Szczegółowe rozwiązania zadań historycznych z drugiego i trzeciego etapu, wskazówki dotyczące przygotowań i strategii na egzaminie, bardzo dużo autorskich zadań Marcina, testy próbne, skrypty, a także materiały dodatkowe.  Wszystko to sprawia, że proces przygotowań nabiera tempa, a prawdopodobieństwo sukcesu wzrasta. Dla mnie największe znaczenie miały rozwiązania zadań i skrypt dotyczący instrumentów dłużnych. Dzięki tym materiałom lepiej zrozumiałem tematykę obligacji, co zaowocowało uzyskaniem 98 punktów w czwartym zadaniu (II etap). Również bardzo istotna jest możliwość konsultacji. Marcin szybko odpowiada na wszystkie e-maile, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i służy radą.
  Podsumowując, polecam współpracę z Marcinem Reszką!"
  Piotr Krasuski. Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Oczekuje na przyznanie licencji.


 • "Marcin oferuje nie tylko bardzo dobrze przygotowane materiały, ale co równie ważne, kompleksowe „prowadzenie” kandydata na doradcę tj. wskazówki dotyczące procesu efektywnej nauki, charakterystyki poszczególnych etapów, pomoc w kontaktach z KNF itp. Dla mnie największą wartość miały opracowane rozwiązania zadań z poprzednich egzaminów oraz bardzo dobry i szybki kontakt poprzez e-mail, gdy miałem problemy z ich rozwiązaniem. Często, w przypadku trudniejszych zadań, w rozwiązaniach znajduje się dodatkowo odesłanie do literatury gdzie dany przypadek jest szczegółowo opisany. Po sumiennym przestudiowaniu wszystkich materiałów i przerobieniu przygotowanych zadań zgodnie z zaleceniami, prawdopodobieństwo, że będziemy czymś zaskoczeni na egzaminach jest małe.
  Podsumowując, gdyby nie współpraca z Marcinem i jego pomoc, zdanie egzaminów było by o wiele trudniejsze i trwało by o wiele dłużej."
  Robert Fila. Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Oczekuje na przyznanie licencji.

 • "„Najwyższej klasy profesjonalizm w bardzo przystępnej cenie”, tak w skrócie można ocenić pakiet oferowany przez Marcina, dzięki któremu zdałem trzy etapy egzaminu dla doradców inwestycyjnych za pierwszym podejściem. Precyzyjnie opracowane materiały pozwalają przyswoić niezbędną wiedzę w szybki i skuteczny sposób oszczędzając przy tym mnóstwo czasu i pieniędzy. Największym atutem pakietu jest duży nacisk położony na praktyczne wykorzystanie zawartej w notatkach wiedzy poprzez dostęp do rozległej bazy autorskich zadań oraz szczegółowo rozwiązanych testów historycznych. Nieoceniona jest także możliwość konsultacji – na pytania Marcin odpowiada szybko i podchodzi indywidualnie do każdego uczestnika swoich kursów, dzięki czemu nawet najtrudniejsze zadania nie stanowią problemu. Dodatkowo Marcin chętnie służy pomocą przy układaniu planu przygotowań i udziela cennych wskazówek, których wartość dostrzega się dopiera na samym egzaminie. Z czystą przyjemnością polecam współpracę z Marcinem wszystkim zainteresowanym osobom, które już teraz chcą dobrze zainwestować swoje pieniądze zanim uzyskają licencję, a ten pakiet na pewno ułatwi jej zdobycie. Szczerze polecam!"
  Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Oczekuje na przyznanie licencji nr 6xx i do tej pory prosił o anonimowość.


 • "Zakupione materiały okazały się bardzo przydatne w nauce do egzaminów. Marcin oferuje jednak nie tylko notatki i rozwiązania zadań, ale również stały kontakt i możliwość skonsultowania się w razie wątpliwości dotyczących któregoś z zagadnień, co również jest pomocne. Z czystym sumieniem każdemu polecam skorzystanie z pakietów Marcina Reszki."
  Bartłomiej Wal. Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Oczekuje na przyznanie licencji.

 • " Polecam ofertę Marcina dla kandydatów na Doradców Inwestycyjnych. Bardzo szeroki zakres materiału, którego opanowanie jest potrzebne do zdania egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego jest wielkim wyzwaniem. Dla mnie szczególną trudność stanowiło zdanie 2 etapu, gdzie nie można sobie pozwolić na niedokładne opanowanie całości zadań. Z tego powodu niezwykle ważna jest selekcja takich zagadnień i tematów, które są szczególnie istotne dla konkretnego etapu egzaminu, a to odnalazłem w opracowaniach Marcina Reszki. Największą zaletą pakietu od Marcina jest takie uporządkowanie wiedzy, która pozwala na efektywne i usystematyzowane powtórki na kilka dni przed egzaminem.  Bardzo doceniam także indywidualne podejście Pana Marcina względem poszczególnych rozwiązań, a nawet przy niektórych z nich zaprezentowanie innych metod i sposobów. Podsumowując - materiały są opracowane na tyle dokładnie i wyczerpująco, że nie miałem praktycznie potrzeby konsultacji."
  Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Oczekuje na przyznanie licencji. Prosi o anonimowość.

 

 • "Zacząłem przygotowania do egzaminu z niemal zerową wiedzą z dziedziny finansów. Dzięki wskazówkom Marcina byłem w stanie ułożyć sobie solidny program nauki z wykorzystaniem uznanej literatury oraz Jego własnych materiałów. Co do tych ostatnich, to zawierają one bardzo dużo wartościowych treści, zaś na szczególną uwagę zasługuje ogromna baza różnorodnych pytań do programu fullRecall.
  Także kontakt z Marcinem nie pozostawia nic do życzenia. Na pytania odpowiada szybko oraz wyczerpująco. Zdecydowanie polecam."
  Szymon Woźniak, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 640.

 • "Dziękuję Marcinowi za pomoc w nauce do egzaminu DI. Korzystałem z przygotowanych przez niego materiałów - bardzo dobre i zrozumiałe opracowania, bardzo dobry serwis w trakcie nauki. Warto- polecam!"
  Ryszard Żabiński. Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Oczekuje na przyznanie licencji.
 • "Współpraca z Marcinem od samego początku przygotowań aż do ostatnich szlifów przed trzecim etapem układała się wzorowo. Materiały są bardzo dobrze przemyślane i dostosowane do poziomu kandydata prezentowanego przed podejściem do poszczególnych etapów. Ponadto w najtrudniejszych momentach Marcin zwięźle i rzeczowo rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wszystko to sprawia, że oferta Marcina zdecydowanie wyróżnia się na rynku i tak duża liczba DI wśród jego kursantów to nie przypadek. Polecam."  Piotr Jusiński, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 601.
 • "Jakość i profesjonalizm. Takimi słowami można podsumować materiały oraz wsparcie merytoryczne Marcina w przygotowaniach do egzaminu. Cena materiałów w odniesieniu do korzyści, jakie można osiągnąć po zdaniu egzaminu na rynku pracy jest naprawdę niska. Oprócz rozwiązań historycznych zadań chciałbym w szczególności zwrócić uwagę na autorski zbiór zadań Marcina składający się z zadań, które mogą potencjalnie pojawić się na drugim czy trzecim etapie. Osobiście muszę przyznać, że jedno z tych zadań w dużym stopniu pomogło mi zdać drugi etap w sytuacji, gdy miała miejsce jedna z najniższych zdawalności. Gorąco polecam." Patryk Pyka, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 611.
 • "Opracowania Marcina w jasny i przystępny sposób tłumaczą niezbędne zagadnienia wymagane do zdania egzaminów. Rozwiązania zadań są wytłumaczone krok po kroku, ze szczegółowym wyjaśnieniem wszystkich wyliczeń. Nieoceniona jest także bardzo duża baza pytań przygotowujących głównie do I etapu, ale także przydających się w kolejnych etapach. Poza tym materiały Marcina pozwalają zaoszczędzić bardzo dużo czasu, który można przeznaczyć na efektywną naukę. Szczerze polecam ofertę Marcina wszystkim przygotowującym się do egzaminów na doradcę inwestycyjnego." Adrian Mackiewicz, nr licencji 571. Adrian Mackiewicz zdał wszystkie etapy za pierwszym podejściem i w pierwszych terminach! 

 • "Przystępując do przygotowań do tak trudnego egzaminu od razu wiedziałem, że należy wesprzeć się fachowymi materiałami, dlatego zdecydowałem się na Marcina. Efekt tej decyzji jest wyśmienity. Materiały są najwyższej  jakości. Wiedza jest po prostu wyłożona jak na tacy. Wszystko jest odpowiednio posegregowane i ułożone tematycznie. Nabywając te materiały oszczędza się mnóstwo czasu, liczonego w miesiącach albo nawet latach. Na swoim własnym przykładzie mogę przyznać, że bez tych materiałów zdanie tego egzaminu można by było porównać do walki z wiatrakami. Dodatkowym atutem jest również możliwość darmowych konsultacji poprzez e mail. Zawsze cierpliwie, wyczerpująco i rzeczowo Marcin odpowiadał na moje zapytania. Naprawdę gorąco polecam." Łukasz Olcha, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 562.

 • Materiały od Marcina stanowią solidną podstawę w przygotowaniach do egzaminu. Trudno jest je wszystkie przerobić, bo jest ich naprawdę sporo (2 duże segregatory + bezcenne tysiące zadań na płycie). Na pewno warte są one swojej ceny, tym bardziej, że po ich kupnie uzyskuje się możliwość wyjaśniania wątpliwości z Marcinem. Mając ograniczony czas na przygotowania do egzaminu, dzięki materiałom można przerobić kilka razy więcej zadań niż próbując je robić na własną rękę. Niemniej jednak, nikt nie jest nieomylny, dlatego warto także przeczytać kilka książek. Dodatkowo, od Marcina dostaje się bardzo praktyczne uwagi, które przydają się zarówno w trakcie przygotowań, jak i podczas egzaminu. Gdybym miał jeszcze raz podejmować decyzję, to na pewno kupiłbym te materiały. Marcin, dzięki za pomoc!" Piotr Ludwiczak, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 565.

 • „ Materiały przygotowane przez p.Marcina są bardzo rzetelne. Setki stron z różnych książek są zwięźle streszczone w małych zeszytach. Najcenniejsza  jest jednak pomoc samego p.Marcina. Dzięki jasnym i zrozumiałym  wskazówką z jego strony, udało mi się przyswoić materiał w miarę szybko i miałem później sporo czasu na rozwiazywanie zadań. Patrząc z punktu widzenia zdanego już egzaminu to było kluczowe do osiągnięcia sukcesu. Polecam ta osoba dla wszystkich osób, które chcą się szybko i dobrze przygotować do egzaminu na doradcę inwestycyjnego.” Krzysztof Poniatowski, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 560.

 • "Co wyróżnia materiały od Marcina? Przede wszystkim to, że zadania są wytłumaczone tak, aby je zrozumieć, a nie wykuć na pamięć schemat rozwiązania. Zadań jest pod dostatkiem - na pewno ich nie zabraknie (ja wszystkich nie zdążyłem zrobić) - i kompleksowo przygotowują one do każdego etapu egzaminu. Co więcej, sam kontakt z Marcinem jest nieoceniony. Pisałem do niego z różnymi pytaniami dotyczącymi zarówno rozwiązań zadań, jak i organizacji nauki oraz przebiegu egzaminu. Praktycznie za każdym razem dostawałem obszerną odpowiedź jeszcze tego samego dnia i zawsze okazywała się pomocna. Patrząc na relację korzyści do ceny, Marcin nie ma sobie równych na rynku. Powiedzieć, że Pakiet jest wart swojej ceny to niedopowiedzenie - jest wart o wiele więcej." Kamil Żmijewski, nr licencji 522.  Kamil Żmijewski zdał wszystkie etapy w pierwszym podejściem i pierwszych terminach. Gratuluję!!!
 • "Decyzja o zakupie materiałów przygotowanych przez Marcina okazała się świetną decyzją. Materiały te są bardzo dobrze opracowane, zawierają szerokie podstawy teoretyczne oraz dużą ilość zadań wraz z odpowiedziami i wskazówkami niezbędnymi do zrozumienia sposobu rozwiązywania. Bardzo istotnym elementem była możliwość konsultacji w razie jakichkolwiek problemów.  Zawsze mogłem liczyć na szybkie i dogłębne wyjaśnienie tematu przez Marcina. Moim zdaniem zestawy oferowane przez Marcina są wystarczające do zaliczenia egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Z czystym sumieniem mogę polecić Marcina i jego materiały przygotowujące." Tomasz Toryfter , nr licencji 542.

 • "Z materiałów przygotowanych przez Marcina korzystałem podczas przygotowań do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Uważam, że są one bardzo dobrze opracowane, dodatkowo Marcin przedstawia różne modyfikacje zadań, których nie ma w książkach z literatury rekomendowanej, a istnieje duże prawdopodobieństwo pojawienia się takich zadań na egzaminie w przyszłości. Ponadto, w trakcie nauki można liczyć na pomoc Marcina, który bardzo szybko i rzeczowo odpowiada na pytania, dzięki czemu przygotowania do egzaminu są jeszcze bardziej efektywne.
  Wszystkim osobom przygotowującym się do egzaminu polecam materiały przygotowane przez Marcina."Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego.Sierpień 2015. Prosił o anonimowość.

 • "Przygotowując się do pierwszego etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego moja wiedza w tym temacie była bliska zeru. Rozwiązując testy historyczne korzystałem z internetu i sam kombinowałem jak rozwiązać dane zadanie.  Zajęło mi to sporo czasu. Po zdaniu pierwszego etapu skorzystałem z oferty Marcina do II i III etapu. Pozwoliło mi to zaoszczędzić sam nie wiem ile czasu. Drugi etap jest bardzo trudny. Wiele zagadnień„ w literaturze obowiązkowej i dodatkowej jest omawiana w sposób powierzchowny, z pominięciem obliczeń.  Opracowania Marcina w prosty sposób tłumaczą, oraz pozwalają zrozumieć sens kolejnych obliczeń i całego zadania. Zakres materiału jest tak obszerny, że szukanie samemu i próba dokładniejszego przestudiowania literatury nie ma większego sensu. Jeżeli myślisz poważnie o zdaniu tego egzaminu to moim zdaniem nie ma alternatywy dla oferty Marcina. Koszt jest niewspółmiernie niski do efektów." Doradca Inwestycyjny Rafał Mach,  nr licencji 516.

 • "Materiały przygotowane przez Marcina okazały się krokiem milowym w moich przygotowaniach do egzaminów na Doradcę Inwestycyjnego. Jego zeszyty wprowadzające oraz opracowania pytań egzaminacyjnych pozwoliły mi w pełni zrozumieć, na czym polega rozwiązanie danego zagadnienia. Dzięki tym materiałom oszczędziłem mnóstwo czasu na samodzielne poszukiwanie odpowiedzi i sposobów rozwiązania pytań. Dodatkowo Marcin oferuje pełną pomoc nie tylko w kwestiach związanych z zadaniami, lecz także w kwestiach organizacyjnych i innych. W moim przypadku jego wsparcie było dla mnie kluczowe bezpośrednio przed I etapem, kiedy byłem zdezorientowany i trochę przestraszony. Nie wypada mi zrobić nic innego jak tylko zachęcić inne osoby, które zastanawiają się nad zdawaniem egzaminu na DI, aby skorzystały z oferty Marcina Reszki. Myślę, że najlepszą referencją jest po prostu jej skuteczność." Doradca Inwestycyjny Tomasz Duda, nr licencji 522.
 • „Pierwszy raz pomysł uzyskania licencji DI przyszedł mi do głowy w 1998 roku, przygotowywałem się na własną rękę, wykorzystując materiały, które otrzymałem na kursie dla Doradców Inwestycyjnych. Pierwszy egzamin zdałem, ale później nie dałem rady.
  Na materiały Marcina natknąłem się przypadkowo w internecie. Dzięki nim po 15 latach wróciłem do pomysłu uzyskania licencji DI. Tym razem z sukcesem. Z perspektywy swoich doświadczeń mogę stwierdzić, że bez pomocy Marcina zdanie wszystkich egzaminów byłoby bardzo trudne. Dlatego wszystkim, którzy zamierzają zdobyć licencję DI gorąco polecam nawiązanie z Nim współpracy. Bez pomocy Marcina i przygotowanych przez Niego materiałów będzie po prostu trudniej." Doradca Inwestycyjny Robert Szubert , nr licencji 521.
 • „Oferowane przez Marcina materiały do nauki okazały się bardzo pomocne, zwłaszcza w zdaniu II i III etapu. Bardzo pomógł mi opracowany przez Marcina zbiorek zadań, który świetnie przygotowuje do zadań finansowych na drugim i trzecim etapie. Ponadto w czasie procesu przygotowań Marcin służy radą i pomocą, a w miarę pojawiania się nowych historycznych testów przesyła aktualizacje pakietu. Polecam!” Doradca Inwestycyjny Klaudiusz Puchała, nr licencji 515.

 • „Mimo, że posiadałem już materiały mające pomóc przy nauce do II i III etapu, dodatkowo skorzystałem z oferty Marcina Reszki. Od początku wiedziałem, że część rozwiązań może się w dużym stopniu pokrywać. Jednak bez pomocy materiałów przygotowanych przez Marcina zapewne do dzisiaj nie rozumiałbym części zadań pojawiających się na tym egzaminie. W szczególnie prosty sposób były przedstawione rozwiązania do zadań o wycenie instrumentów dłużnych i pochodnych. Nie lubię skomplikowanych wzorów i wyjaśnień matematycznych, wolę tłumaczenie na „chłopski rozum” – krótko, zwięźle i na temat. Za co jednak najbardziej cenię usługę Marcina, to możliwość osobistego konsultowania się. Czasami miałem wrażenie, że Marcin nie potrzebuje snu, bo obojętnie o której porze dnia napisałem wiadomość, rzeczową odpowiedź uzyskiwałem przeważnie do 30min. Za materiały wyjaśniające tematykę w prosty sposób, a szczególnie za możliwość konsultacji - nie żałuję żadnej wydanej złotówki.”Doradca Inwestycyjny Benjamin Koziołek, nr licencji 517.
 • „Korzystałem z materiałów opracowanych przez Marcina przygotowujących do zdania 2 i 3 etapu i uważam, że są sporządzone solidnie i profesjonalnie. W mojej ocenie są bardzo przydatne, które skracają czas do przygotowania się do egzaminów. Ponadto mogłem liczyć na szybkie odpowiedzi oraz przesłanie ponownie materiałów w przypadku ich zagubienia. Polecam współpracę.” Doradca Inwestycyjny,  prosił o anonimowość
 • "Zakupione materiały od Marcina okazały się bardzo pomocne w przygotowaniu do egzaminu na doradcę i pomogły zdać mi wszystkie etapy egzaminu za pierwszym razem. To jest dokładnie to czego szukałem. Bardzo podoba mi się pomysł bazy pytań z I etapu ,,wbity” do programu full recall, który możemy sobie za darmo zainstalować na iphone’a czy i-pada. Bardzo pomaga w pilnowaniu systematyczności i wyrobieniu automatyzmów, które przydają się później także na 2 i 3 etapie. Siłą oferty na drugi etap jest też duża baza zadań dodatkowych, która okazała się kluczowa w zdaniu 2 etapu. Super kontakt, bardzo dużo pożytecznych wskazówek (pomysł z teczkami na drugi etap świetny!), pełen profesjonalizm, bardzo polecam!" Doradca Inwestycyjny Bartosz Dębowski, zdał wszystkie trzy etapy za pierwszym podejściem i w pierwszych terminach, nr licencji 506

 

 • „Materiały przygotowane przez Marcina przejrzyście prezentują materiał wymagany do egzaminu, pozwalają na uporządkowanie i usystematyzowanie wiedzy. Bardzo się przydały przy nauce i powtórkach do egzaminu, oszczędzając mnóstwo czasu. Polecam współpracę z Marcinem przy zdawaniu egzaminów na doradcę inwestycyjnego.”Zdany III etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego, oczekuje na przyznanie licencji, prosił o anonimowość

 

 • "Miałem przyjemność współpracować  z Panem Marcinem podczas przygotowania do wszystkich trzech etapów egzaminu. Zarówno profesjonalnie i niezwykle „celnie” przygotowane materiały jak i pomoc za pośrednictwem poczty elektronicznej polegająca na bieżącym wyjaśnianiu napotkanych trudności, pozwoliła mi zaoszczędzić ogromną ilość czasu oraz lepiej zrozumieć wiele różnych zagadnień. Serdecznie polecam." Doradca Inwestycyjny Krzysztof Orliński, nr licencji 508

 • "Bardzo dziękuję Marcinowi za pomoc w nauce do egzaminu. Zakupione materiały okazały się bardzo pomocne. Ponadto bardzo cenię sobie całościową pomoc Marcina w nauce. Dodatkowe zadania, odpowiedzi na maila, wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Marcinie, bardzo Ci dziękuję." Doradca Inwestycyjny Tomasz Niewadzi, nr licencji 503
 • "Z czystym sumieniem mogę polecić materiały przygotowane przez Marcina! Korzystałem z pakietu przygotowującego do II i III etapu DI i nie żałuję swojego wyboru, ponieważ długo zajęłoby mi samodzielne dochodzenie do właściwego sposobu rozwiązania a tak miałem wszystko dokładnie opisane. Przydatne były również wskazówki techniczne co do przebiegu egzaminu. Wszystko w atrakcyjnej cenie, biorąc pod uwagę ilość zaoszczędzonego czasu dzięki materiałom." Doradca Inwestycyjny Dariusz Sobolewski, nr licencji 509
 • "Z całym przekonaniem polecam materiały przygotowane przez Marcina. Korzystałam z całego pakietu przygotowującego do I, II i III etapu. To profesjonalne, kompleksowe i bardzo przystępne materiały, które zadowolą zarówno początkującego, jak i zaznajomionego z finansową tematyką kandydata. Marcin oferuje nie tylko rozwiązane zadania z historycznych testów, ale również ogromną ilość dodatkowych zadań, które są bardzo przydatne podczas nauki do II etapu. Niewątpliwie dużym atutem jest bieżąca pomoc ze strony  Marcina, który bardzo dokładnie i zrozumiale tłumaczy trudniejsze zagadnienia, odpowiada na nurtujące pytania oraz wspiera i służy pomocną radą. Gdybym miała dokonać jeszcze raz wyboru, z całą pewnością byłby to Marcin Reszka i Jego materiały!" Dominika Orzeł, zdała wszystkie trzy etapy za pierwszym podejściem i w pierwszych terminach, nr licencji 485
 • "Zdecydowałem się na opracowania Marcina przygotowujące do wszystkich 3 etapów egzaminu na doradcę inwestycyjnego i była to świetna decyzja, dzięki której zaoszczędziłem sporo czasu podczas nauki. Wszystkie otrzymane materiały całkowicie odpowiadały ofercie. Obszerne i wyczerpujące informacje oraz opracowania pozwalają usystematyzować naukę oraz są przygotowane w sposób profesjonalny i na wysokim poziomie merytorycznym. Jednocześnie wiedza jest przekazywana w sposób zrozumiały, a w przypadku wątpliwości Marcin chętnie służy pomocą, szybko odpowiadając na zadane pytania. Możliwość konsultacji uważam za nieocenioną pomoc podczas przygotowań do egzaminu, w szczególności do II i III etapu. Dziękując Marcinowi za pomoc podczas przygotowań do egzaminu z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z nim!" Wiktor Szczypiński, zdał wszystkie trzy etapy za pierwszym podejściem i w pierwszych terminach, nr licencji 496
 • "Marcin jest w 100% profesjonalistą o ogromnej i usystematyzowanej wiedzy, którą chętnie dzieli się z innymi. Dzięki jego warsztatowi i profesjonalnej pomocy udało mi się opanować trudny materiał i zdać etapy egzaminu, co byłoby w przypadku samodzielnej nauki znacznie trudniejsze lub wręcz niemożliwe."
  Doradca inwestycyjny, prosił o zachowanie anonimowości
 • "Współpraca z Marcinem układała się świetnie. Zawsze mogłem liczyć na jego pomoc i szybkie odpowiedzi na częste pytania, które mu zadawałem podczas nauki do egzaminu. Polecam Marcina jako osobę bardzo kompetentną, pomocną i mocno angażującą się w pomoc dla osób, które skorzystały z jego materiałów edukacyjnych."  Doradca Inwestycyjny, prosił o anonimowość
 • "Współpracowałem z Marcinem podczas nauki do egzaminu. Miałem przyjemność poznać go osobiście. Bardzo solidna osoba.” Krzysztof Ziska, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 288.
 • "Zakupione materiały od Pana Marcina okazały się bardzo przydatne - dzięki nim zaoszczędziłem dużo czasu na żmudne szukanie i mogłem się skupić na samodzielnej nauce. Wykorzystując materiały byłem w stanie sam się przygotować do egzaminu, bez uczęszczania na drogie kursy. Polecam." Zbigniew Porczyk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 306.
 • "Dokonałem słusznego wyboru decydując się na współpracę z Marcinem. Marcin okazał się osobą kompetentną, a materiały przez niego przygotowane były bardzo przydatne w przygotowaniu się do wszystkich etapów egzaminu." Doradca Inwestycyjny, nr licencji 3xx (prosił o anonimowość)
 • "Materiały pomocnicze do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego przygotowane przez Pana Marcina Reszkę są rzetelne i profesjonalne. W dużym stopniu ułatwiły mi zdanie egzaminu. Dodatkowo Pan Marcin szybko i merytoryczne odpowiadał na moje pytania i był dużym wsparciem w niełatwym czasie poprzedzającym kolejne etapy egzaminu." Tomasz Stefanowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 384.
 • "Zanim kupiłem materiały od Marcina, długo się nad tym zastanawiałem. Stwierdziłem jednak, że są one znacznie tańsze niż różnego rodzaju studia czy szkolenia przygotowujące do egzaminu na doradcę więc warto zaryzykować. Dzisiaj, będąc już doradcą inwestycyjnym, mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie przepłaciłem ani złotówki za materiały. Oczywiście nie zastąpiły mi one nauki, jednak znacznie ułatwiły i skróciły cały proces. Marcin przekazuje w swoich notatkach bardzo cenne uwagi co do poszczególnych etapów egzaminu oraz struktur zadań. Jednak najcenniejsze w mojej ocenie są rozwiązane egzaminy z poprzednich lat z opisanym tokiem rozumowania, który jest niezwykle ważny przede wszystkim na najtrudniejszym, drugim etapie. Tym samym mogę dzisiaj powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że materiały te przyniosły mi naprawdę wysoką stopę zwrotu.” Łukasz Wosch, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 386.
 • "O Marcinie dowiedziałem się od kolegi, który mocno polecał ta współpracę. Materiały są bardzo dobrze przygotowane w szczególności program do nauki do pierwszego etapu, także kontakt mailowy na moje pytania był bardzo szybki a odpowiedzi wyczerpujące. Bardzo polecam zainteresowanym osobom." Krzysztof Krajmecki, Senior Corporate Dealer, Financial Markets Department, BRE Bank S.A.
 • "Marcin Reszka jest osobą niesłychanie przyjazną, która potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Miałem przyjemność współpracować z nim przy okazji przygotowywania mnie do egzaminu na agenta firmy inwestycyjnej. Marcin dał się poznać jako efektywny nauczyciel poważnie traktujący swoje zobowiązania. Z pełnym przekonaniem polecam go jako nauczyciela zagadnień związanych z rynkami finansowymi." Rafał Jaworski, Prezes Zarządu, Trader Team Sp. z o.o., AFI nr 19.
 • "Cieszę się, że miałem możliwość zapoznania się ze wskazówkami opracowanymi przez Marcina. Były one dla mnie ułatwieniem podczas procesu przygotowań do wszystkich etapów egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Zdanie egzaminów zajęłoby mi, zapewne, znaczenie więcej czasu i wymagałoby więcej wysiłku, gdybym nie miał takiego przewodnika jak Marcin.” Doradca Inwestycyjny, nr licencji 3xx (prosił o anonimowość)
 • „Miałem przyjemność współpracować z Panem Marcinem przygotowując się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Materiały stu procentowa merytoryka, kompletne, celująco opracowane, bez zbędnych dodatków. Nie spotkałem się z pytaniem, na które nie dostałbym  odpowiedzi" Arkadiusz Semczak,  Doradca Inwestycyjny nr 396.
 • "Miałem duże trudności z przebrnięciem II etapu. Nawet przy dużej ilości czasu poświęconej na przygotowania, brakowało mi wiedzy jak rozwiązywać konkretne zadania z egzaminów z lat ubiegłych. Takich materiałów w sieci brakuje, dlatego zdecydowałem się nabyć te oferowane przez Marcina Reszkę. Początkowo ich objętość trochę mnie przerażała, ale wkrótce się okazało, ze niepotrzebnie. Zadania są dobrze przygotowane i rozpisane, a przy tym jest w nich, trochę na marginesie, sporo dobrych porad odnośnie samego egzaminu np. jak dysponować czasem etc. Gdy już człowiek się w te zadania wgryzł, a przy tym miał odnośnik w postaci rozwiązań Marcina, poszło już z górki. Opracowania dotyczące III etapu również oceniam pozytywnie, udało się za pierwszym razem, chociaż był to najtrudniejszy III etap od lat, sądząc po statystyce zdających. Szczerze polecam."
  Marcin Różowski, młodszy analityk Analizy Online S.A., MPW nr 2381, DI nr 415
 • "Serdecznie polecam materiały Marcina Reszki do nauki na Doradcę Inwestycyjnego. Wiedza podana w bardzo przyswajalny i przystępny sposób. Nie mniej cenne są konsultacje i indywidualne podejście do kursantów. Marcin jest osobą rzetelną i kompetentną, która widać, że robi to co lubi i wkłada w to wysiłek. Marcin jeszcze raz dzięki za Twoją pomoc, bez Ciebie nie poszło by tak gładko w zdobyciu licencji Doradcy Inwestycyjnego w pół roku..." Przemysław Bełzak,  Doradca Inwestycyjny nr 462
 • "Korzystałem z pomocy Marcina i przygotowanych przez niego materiałów do II i III etapu egzaminu na DI, dzięki czemu nauka była dużo łatwiejsza, a i samo zdanie obu etapów odbyło się bardzo sprawnie." Radosław Piotrowski,  Doradca Inwestycyjny nr 454
 • "Przygotowując się do egzaminu korzystałem z opracowań p. Marcina i jestem pewien, że właśnie dzięki temu udało mi się zaliczyć wszystkie etapy. Z czystym sumieniem polecam p. Marcina jako osobę przygotowującą do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego." Piotr Cegielski, Doradca Inwestycyjny nr 449
 • "Zakup materiałów przygotowujących do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego od Marcina wydawał mi się od początku jedynym sensowym wyjściem. Przysłane materiały w 100% odpowiadały opisowi w ofercie. Bardzo przydały mi się w nauce do egzaminu i pomogły mi zaoszczędzić przynajmniej połowę czasu potrzebnego do nauki w przypadku ich braku. Wszystkie rozwiązania zostały szczegółowo opisane. Kontakt mailowy z Marcinem był bardzo sprawny, przyjacielski oraz pomocny i przekroczył wręcz moje oczekiwania. Zawsze można było na niego liczyć zarówno przy odpowiedziach na pytania, a także na pomoc w pisaniu odwołania. Udziela również wiele praktycznych wskazówek. Bardzo polecam i gdybym miał zdawać drugi raz ten egzamin, to nie wyobrażam sobie innej pomocy niż właśnie materiały od Marcina." Marek Straszak, Doradca Inwestycyjny nr 469
 • „Panie Marcinie, zdając pomyślnie końcowy egzamin na doradcę inwestycyjnego, wypada podziękować mi za Pana wkład w ten mój sukces, bo tak to traktuję. Bez materiałów, które otrzymałem od Pana pewnie też byłby on możliwy ale nie na pewno a w każdym razie nie wiadomo kiedy, a tak już „dzisiaj” jestem u celu. Jako samouk z prowincjonalnego miasteczka miałem kłopoty z dostępem do niektórych pozycji fachowej literatury, którą to lukę, jak widac na moim przykładzie, skutecznie wypełniłem dzięki Pana pomocy. Nieoceniona była też możliwośc kontaktu emaillowego „w razie czego”. Jedyne czego mogę żałowac, ale tylko nieco, wszak wszystko zakończyło się pomyślnie, to tego, że pracowałem na starej wersji Pana opracowania. Nowo wytworzona, której fragment otrzymałem od Pana jest jeszcze lepsza od tej  „dobrej” z której ja korzystałem.”   Zbigniew Woronin, Doradca Inwestycyjny nr 470
 • "W trakcie przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego korzystałem z materiałów Pana Marcina Reszki. Materiały te w sposób całkowicie profesjonalny, kompleksowy i wyczerpujący pozwalają przygotować się do tego trudnego egzaminu. Ponadto w trakcie przygotowań można liczyć na pomoc Pana Marcina który bardzo szybko odpowiada na każde pytanie." Doradca Inwestycyjny, nr licencji 4xx (prosił o anonimowość)
 • "Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Marcinem. Przygotowane przez niego materiały wraz z czytelnym opisem stanowiły bardzo istotne wsparcie w całym procesie uzyskiwania licencji Doradcy Inwestycyjnego. Szybka reakcja na zapytania odnośnie rozwiania pewnych wątpliwości to kolejny argument przemawiający za współpracą z Marcinem. Z perspektywy czasu uważam, że pieniądze zainwestowane w materiały i pomoc Marcina przyniosły mi jedną z większych stóp zwrotu ..." Krzysztof Boryczko, Doradca Inwestycyjny nr 445
 • "Chciałem serdecznie podziękować Marcinowi za współprace. Materiały przygotowane przez Marcina w znaczy sposób usprawniły moją naukę i zaoszczędziły sporo czasu. Zawsze mogłem liczyć również na fachową odpowiedź w razie wątpliwych pytań. Materiały przygotowane przez Marcina okazały się niezwykle pomocne podczas przygotowań do każdego z 3 etapów. Śmiało polecam  wszystkim, którzy przygotowują się do egzaminów. Wielkie dzięki Marcin!" Maciej Senderek, Doradca Inwestycyjny nr 459
 • "Korzystałem z materiałów do 2 i 3 etapu przygotowanych przez Marcina Reszkę i oceniam, że są przygotowane profesjonalnie i dzięki temu przydatne w nauce do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Marcin szybko odpowiadał na moje pytania, co znacznie przyspieszyło moje przygotowanie. Polecam !". Dawid Stolarek, Doradca Inwestycyjny nr 473
 
 
 
  
 
Słowa kluczowe: rada nadzorcza egzamin, rada nadzorcza kurs, kurs do rad nadzorczych, rada nadzorcza, rady nadzorcze, rada nadzorcza szkolenie, członek rady nadzorczej egzamin, kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych, członek rady nadzorczej kurs, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny kurs, doradca inwestycyjny egzamin, kurs do rad nadzorczych cena, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Łódź, Katowice,
 
Aktualności
11.09.23Informacja z egzaminu 8 września 2023
Do egzaminu dla kandydatów na członków rady nadzorczej w dniu 8.09.2023 podeszło 12 osób. Do ustnego zakwalifikowały się 3 osoby - w tym co najmniej jedna nasza kursantka, która już do nas napisała po zdanym egzaminie. Gratulujemy! Informacja o pytaniach z ustnego dla naszych kursantów - mail marcin@reszka.edu.pl
Kolejny egzamin już 18 listopada. Teraz jest odpowiedni czas, aby zabrać się za intensywne przygotowania do tego egzaminu.
zobacz więcej
13.07.23Nowe terminy egzaminów
Na stronie Ministerstwa Aktywów Państwowych podano terminy kolejnych egzaminów dla kandydatów na członków rady nadzorczej: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/termin-i-miejsce-przeprowadzenia-egzaminu
zobacz więcej
21.05.23Egzamin 20 maja 2023
20 maja odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 17 osób. Egzamin zdały 3 osoby. Wszystkie osoby, które zdały były naszymi kursantami. Gratulujemy!
zobacz więcej