SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
Oferujemy profesjonalne i skuteczne materiały, wraz z możliwością konsultacji z ekspertem, do egzaminu państwowego dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowanego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Nasza oferta z powodzeniem zastępuje, bądź może uzupełnić drogi tradycyjny kurs przygotowawczy i przygotować tak, aby zdali Państwo egzamin za pierwszym razem.
 
Dzięki innowacyjnemu i efektywnemu sposobie nauki, skuteczność przygotowania jest  kilkukrotnie wyższa niż na tradycyjnym kursie,  zdawalność za pierwszym podejściem  to ponad 95 %, a przeciętny czas nauki dla osoby pracującej i uczącej się po pracy to tylko 5-6 tygodni.
(Zdawalność za pierwszym podejściem po tradycyjnym kursie stacjonarnym to tylko 20% !)
 
Do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych mogą przystąpić również osoby, które nie odbyły tradycyjnego szkolenia dla kandydatów na członków rad nadzorczych. 
 
Do tej pory ponad 500 osób, które skorzystały z naszej oferty zdobyło uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.
Wyniki egzaminacyjne naszych klientów na ostatnich egzaminach.
 
W pakiecie szkoleniowym już zawarte są najnowsze pytania testowe z marca 2017
 
 W skład pakietu szkoleniowego wchodzi:
 • ponad 1200 pytań testowych przygotowujących do egzaminu testowego wbudowane w program do efektywnej nauki, który bardzo uławia naukę. Do wszystkich pytań są odpowiedzi a do większości wyjaśnienia i podstawa prawna. Pytania testowe i odpowiedzi do nich są systematycznie aktualizowane. Program nie ma ograniczenia czasowego. Jeżeli z jakiś powodów odłożymy naukę to później możemy do niej wrócić.
Korzystając z programu nie jest konieczne połączenie z internetem. Istnieje możliwość instalacji programu w środowisku Androida bądź Windows mobile i korzystania z niego na telefonie komórkowym! Na komputerze program działa na systemie Windows, Linux, bądź Mac.
Nauka z tym programem jest bardzo chwalona przez użytkowników, jeżeli jednak z jakiś przyczyn nie przypadnie  do gustu to z materiałów można uczyć się także w sposób tradycyjny.
 
Poniżej w pliku pdf szczegółowy opis programu wraz z obrazkami przedstawiającymi działanie programu:
                                     Opis programu
 
 • 9 przykładowych testów do rozwiązywania przed egzaminem z uwzględnieniem struktury tematycznej pytań tak, jak na egzaminie (wersja papierowa),
 • klucz z odpowiedziami do pytań testowych (wersja papierowa),
 • zestaw ponad 80  pytań najczęściej zadawanych na ustnym, z zaznaczeniem tych, które są najważniejsze - opracowane w sposób  rzeczowy, bardzo na temat, bez niepotrzebnie rozwiniętych zagadnień. Dokładnie tak, jak jest to wymagane podczas egzaminu ustnego (wersja papierowa),
 • aktualne ustawy (na płycie CD),
 • Audioustawę - Kodeks Spółek Handlowych (na płycie CD),
 • rozbudowany i przystępnie opracowany materiał o Spółkach, KRS, zagadnieniach z Kodeksu Cywilnego (wersja papierowa),
 • obszerne praktyczne wskazówki, plan nauki, strategie pomocne na egzaminie, jak i w przygotowaniu do niego...(wersja papierowa),
 • relacje z egzaminu od osób, które zdawały w ostatnim okresie. Wrażenia i przemyślenia innych osób, które przechodziły przez egzamin pomagają zminimalizować stres egzaminacyjny. Poniżej kilka takich relacji w pliku pdf (wersja papierowa):
 • dodatkowe wyjaśnienia i możliwość konsultacji poprzez pocztę elektroniczną z naszym profesjonalnym trenerem
 •  bezpłatna aktualizacja przez 6 miesięcy od zakupu. Aktualizacja polega na przysłaniu za pośrednictwem poczty elektronicznej ewentualnych nowych pytań, które pojawią się na teście, nowych pytań na ustny, bądź informacji o zmianach wprawie i związanych z tym zmianach w odpowiedziach testowych.
 
Całość jest opracowana bardzo starannie, konkretnie pod ten egzamin i na bieżąco aktualizowana.
 
Aktualizacja na stan prawny: maj 2017!
 

Materiały dostarczane są częściowo w formie papierowej (około 500 stron) i częściowo w formie elektronicznej na płycie CD.
 
Promocyjna cena powyżej opisanego pakietu to obecnie 589 zł.  Płatność przy odbiorze. Koszty wysyłki wliczone.
 
Wystawiamy rachunki. Dla instytucji budżetowych jest możliwość wystawienia rachunku z wydłużonym terminem płatności.
 
Silne strony pakietu:
- nauka w dogodnej chwili i w dogodnym miejscu,
- brak dodatkowych kosztów (dojazdy, noclegi...),
- wsparcie i możliwość konsultacji z doświadczonym ekspertem,
- bezpłatne aktualizacje przez 6 miesięcy,
- innowacyjna metoda nauki,
- bardzo wysoka skuteczność - ponad 95 % zdawalność w pierwszym podejściu do egzaminu,
- brak ograniczeń czasowych w korzystaniu z programu do nauki,
- przystępna cena.


                                   Zamawiam
 
Ewentualne pytania można zadać poprzez formularz kontaktowy bądź skierować bezpośrednio do naszego eksperta Marcina Reszki na adres marcin@reszka.edu.pl lub telefonicznie: 692 597 337.
 
 
 Dla  Maklerów Papierów Wartościowych oraz dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych teraz zniżka 10 % !
 

Powyższy pakiet szkoleniowy jest oznaczone imiennie i przeznaczony dla jednej osoby. Nieprzestrzeganie praw autorskich będzie ścigane zgodnie z przepisami prawa.  Autor pakietu szkoleniowego nie zgadza się na sprzedaż pakietu szkoleniowego ośrodkom szkoleniowych, ani wykładowcom współpracującym z ośrodkami szkoleniowymi.
 
Słowa kluczowe: rada nadzorcza egzamin, rada nadzorcza kurs, kurs do rad nadzorczych, rada nadzorcza, rady nadzorcze, rada nadzorcza szkolenie, członek rady nadzorczej egzamin, kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych, członek rady nadzorczej kurs, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny kurs, doradca inwestycyjny egzamin,
Aktualności
02.07.17Egzamin 1 lipca 2017
Do egzamin dla kandydatów na czlonków rad nadzorczych 1 lipca 2017 podeszło 25 osób. Zdało 7 osób, wśród których były co najmniej 4 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Uzyskały od 105 do 122 (wynik dnia) punktów na teście. Gratulujemy!
zobacz więcej
29.05.17Egzaminy 20 maja i 27 maja 2017
Otrzymaliśmy od 4 naszych klientów informacje o zdanym egzaminie 20 maja (od 106 do 125 punktów) oraz od 2 osób, które zdały 27 maja. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminów.
zobacz więcej
24.04.17Sukcesy na egzaminie w dniu 22 kwietnia 2017 roku
22 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 25 osób. Zdało 11. Gratulujemy! Otrzymaliśmy informację od 4 osób, które zdały po nauce z naszego pakietu szkoleniowego. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje od tych osób.
zobacz więcej