SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
Oferujemy profesjonalne i skuteczne materiały, wraz z możliwością konsultacji z ekspertem, do egzaminu państwowego dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowanego przez Ministerstwo Aktywów Państwowych.
 
Opracowany przez nas innowacyjny i efektywny sposób przygotowania do tego egzaminu jest kilkukrotnie skuteczniejszy niż tradycyjne szkolenie. Zdawalność naszych klientów za pierwszym podejściem  to ponad 95 %, a przeciętny czas nauki dla osoby pracującej i uczącej się po pracy to tylko 5-6 tygodni.
(Zdawalność za pierwszym podejściem po tradycyjnym kursie stacjonarnym to tylko 20%)
 
Do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych mogą przystąpić również osoby, które nie odbyły tradycyjnego szkolenia dla kandydatów na członków rad nadzorczych. 
 
Do tej pory ponad 1000 osób, które skorzystały z naszej oferty zdobyło uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.
Wyniki egzaminacyjne naszych klientów na ostatnich egzaminach.
 
Posiadamy najnowsze pytania testowe oraz ustne, które pojawiły się na egzaminie w 2022 i 2023 roku.
 
 W skład pakietu szkoleniowego wchodzi:
 • ponad 1200 pytań testowych przygotowujących do egzaminu testowego wbudowane w program do efektywnej nauki, który bardzo uławia naukę. Do wszystkich pytań są odpowiedzi a do większości wyjaśnienia i podstawa prawna. Pytania testowe i odpowiedzi do nich są systematycznie aktualizowane. Program nie ma ograniczenia czasowego. Jeżeli z jakiś powodów odłożymy naukę to później możemy do niej wrócić.
Korzystając z programu nie jest konieczne połączenie z internetem. Istnieje możliwość instalacji programu w środowisku Androida bądź Windows mobile i korzystania z niego na telefonie komórkowym! Na komputerze program działa na systemie Windows, Linux, bądź Mac.
Nauka z tym programem jest bardzo chwalona przez użytkowników, jeżeli jednak z jakiś przyczyn nie przypadnie  do gustu to z materiałów można uczyć się także w sposób tradycyjny.
Program wysyłamy na pendrive.
 
Poniżej w pliku pdf szczegółowy opis programu wraz z obrazkami przedstawiającymi działanie programu:
                                     Opis programu
 
 • 10 przykładowych testów do rozwiązywania przed egzaminem z uwzględnieniem struktury tematycznej pytań tak, jak na egzaminie (wersja papierowa),
 • klucz z odpowiedziami do pytań testowych (wersja papierowa),
 • ponad 80  pytań najczęściej zadawanych na ustnym, z zaznaczeniem tych, które są najważniejsze. Odpowiedzi opracowane w sposób  rzeczowy, na temat, bez niepotrzebnie rozwiniętych zagadnień. Dokładnie tak, jak jest to wymagane podczas egzaminu ustnego. Pytania i odpowiedzi są na bieżąco aktualizowane. (wersja papierowa)
 • aktualne ustawy (na pendrive),
 • Audioustawę - Kodeks Spółek Handlowych (na pendrive),
 • rozbudowany i przystępnie opracowany materiał o Spółkach, KRS, zagadnieniach z Kodeksu Cywilnego (wersja papierowa),
 • skrypty:  prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne oraz analiza finansowa,
 • obszerne praktyczne wskazówki, plan nauki, strategie pomocne na egzaminie, jak i w przygotowaniu do niego...(wersja papierowa),
 • relacje z egzaminu od osób, które zdawały w ostatnim okresie. Wrażenia i przemyślenia innych osób, które przechodziły przez egzamin pomagają zminimalizować stres egzaminacyjny. Poniżej kilka takich relacji w pliku pdf (wersja papierowa):
 • dodatkowe wyjaśnienia i możliwość konsultacji poprzez pocztę elektroniczną z naszym profesjonalnym trenerem
 •  bezpłatna aktualizacja przez 6 miesięcy od zakupu. Aktualizacja polega na przysłaniu za pośrednictwem poczty elektronicznej ewentualnych nowych pytań, które pojawią się na teście, nowych pytań na ustny, bądź informacji o zmianach wprawie i związanych z tym zmianach w odpowiedziach testowych.
 
Całość jest opracowana bardzo starannie, konkretnie pod ten egzamin i na bieżąco aktualizowana.
 
Aktualizacja na stan prawny: listopad 2023!
 

Materiały dostarczane są częściowo w formie papierowej (około 500 stron) i częściowo w formie elektronicznej na pendrive. Zamiast pendrive można otrzymać link do pobrania zawartości pendrive z google drive - proszę napisać o tym w uwagach podczas zamówienia.
 
Promocyjna cena powyżej opisanego pakietu to obecnie 899 zł.  Płatność przy odbiorze (karta/gotówka). Koszty wysyłki wliczone.
 
Cena od stycznia 2024 wyniesie 999 zł.
 
Wystawiamy faktury. Dla instytucji budżetowych jest możliwość wystawienia faktury z wydłużonym terminem płatności.
 
Silne strony pakietu:
- nauka w dogodnej chwili i w dogodnym miejscu,
- brak dodatkowych kosztów (dojazdy, noclegi...),
- wsparcie i możliwość konsultacji z doświadczonym ekspertem,
- bezpłatne aktualizacje przez 6 miesięcy,
- innowacyjna metoda nauki,
- bardzo wysoka skuteczność - ponad 95 % zdawalność w pierwszym podejściu do egzaminu,
- brak ograniczeń czasowych w korzystaniu z programu do nauki,
- przystępna cena.


                                   Zamawiam
 
Ewentualne pytania można zadać poprzez formularz kontaktowy bądź skierować bezpośrednio do naszego eksperta Marcina Reszki na adres marcin@reszka.edu.pl lub telefonicznie: 692 597 337.
 
 
 Dla  Maklerów Papierów Wartościowych oraz dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych teraz zniżka 10 % !
 

Powyższy pakiet szkoleniowy jest oznaczony imiennie i przeznaczony dla jednej osoby. Nieprzestrzeganie praw autorskich będzie ścigane zgodnie z przepisami prawa.  Autor pakietu szkoleniowego nie zgadza się na sprzedaż pakietu szkoleniowego ośrodkom szkoleniowych, ani wykładowcom współpracującym z ośrodkami szkoleniowymi.
 
Słowa kluczowe: rada nadzorcza egzamin, rada nadzorcza kurs, kurs do rad nadzorczych, rada nadzorcza, rady nadzorcze, rada nadzorcza szkolenie, członek rady nadzorczej egzamin, kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych, członek rady nadzorczej kurs, doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny kurs, doradca inwestycyjny egzamin, kurs do rad nadzorczych cena, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Łódź, Katowice, Toruń, szkolenie do rad nadzorczych, szkolenie na doradcę inwestycyjnego, Ministerstwo Aktywów Państwowych
Aktualności
11.09.23Informacja z egzaminu 8 września 2023
Do egzaminu dla kandydatów na członków rady nadzorczej w dniu 8.09.2023 podeszło 12 osób. Do ustnego zakwalifikowały się 3 osoby - w tym co najmniej jedna nasza kursantka, która już do nas napisała po zdanym egzaminie. Gratulujemy! Informacja o pytaniach z ustnego dla naszych kursantów - mail marcin@reszka.edu.pl
Kolejny egzamin już 18 listopada. Teraz jest odpowiedni czas, aby zabrać się za intensywne przygotowania do tego egzaminu.
zobacz więcej
13.07.23Nowe terminy egzaminów
Na stronie Ministerstwa Aktywów Państwowych podano terminy kolejnych egzaminów dla kandydatów na członków rady nadzorczej: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/termin-i-miejsce-przeprowadzenia-egzaminu
zobacz więcej
21.05.23Egzamin 20 maja 2023
20 maja odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 17 osób. Egzamin zdały 3 osoby. Wszystkie osoby, które zdały były naszymi kursantami. Gratulujemy!
zobacz więcej