Poniżej kilka wycinków wiadomości otrzymanych przez ostatnie 2 lata od osób, które zdały egzamin kandydatów na członków rad nadzorczych po skorzystaniu z naszej oferty:

(wszystkie są prawdziwe i do wglądu w naszej siedzibie)

Referencje - rady nadzorcze

Pana materiały stanowią najlepsze opracowanie i podstawę do budowy kompleksowej wiedzy niezbędnej dla przyszłych członków rad nadzorczych, bez tego egzamin nie byłby zakończony sukcesem. Jednoznacznie więc mogę stwierdzić, pozostając  w omawianej tematyce, że zakup Pana materiałów TO NIE JEST KOSZT TYLKO INWESTYCJA !
Egzamin 09.09.2023
Bardzo dobrze przygotowane materiały i mogę polecić z czystym sumieniem Pana kurs. Część pisemną zdały 3 osoby na 17. Ustny zdali wszyscy. Ja miałem pytania odnośnie uchylenia i stwierdzenia nieważności uchwał, odpowiedzialności RN za sprawozdanie finansowe i metody wyceny przedsiębiorstw. Ocena końcowa bardzo dobry. Dodam, że nie trzeba mieć wykształcenia prawniczego, żeby zdać egzamin, trzeba mieć dużo samodyscypliny i to wystarczy. Sam jestem na pierwszym roku studiów licencjackich, uczyłem się 4 miesiące i zdałem za pierwszym razem, więc systematyczna praca wystarczy, żeby zaliczyć. Bardzo dziękuję za pomoc i materiały. Zdałam dzisiaj egzamin osiągając wynik 116 pkt. Na ustnym miałam zasady wynagradzania członków organów zarządzających, różnica pomiędzy zwyczajnym i nadzwyczajnym zgromadzeniem, rady nadzorcze w spółce po komercjalizacji. Chciałam podziękować. Testy otrzymane od Państwa naprawdę pomogły.
Egzamin 20.05.2023
Dziękuję za materiały. Pozwoliły mi wczoraj zdać egzamin (za pierwszym razem) 🙂 Test zaliczyłem jako jedyny z 13 osób.
Egzamin 11.03.2023
Panie Marcinie zdałam egzamin za pierwszym podejściem :-)) Na egzaminie było 12 osób, pisemny zdały 3, w tym ja. Ustny zdała cała trójka. Jeszcze raz bardzo dziękuje za Pana materiały :-))) Bez nich nie dałabym rady przygotować się do tak trudnego egzaminu. Serdecznie pozdrawiam Małgosia
Egzamin 18.02.2023
Polecam każdemu przeczytać te małe żółte karteczki na teczkach, bo są naprawdę pomocne (wiedza płynąca z doświadczenia), tryb uczenia się polecony przez Pana Marcina równie dobry i skuteczny. Relacje innych, niezastąpione 😉 Materiały były bardzo pomocne i zdecydowanie bez nich i bez tej wiedzy praktycznej co i jak robić raczej trudno o dobry wynik. Korzenie nauki są gorzkie, ale owoce słodkie. z pozdrowieniami Michał
Egzamin 17.09.2022
wczoraj podszedłem do egzaminu dla kandydatów na członków organów nadzorczych. Z części testowej uzyskałem 124 pkt. (w domu testy rozwiązywałem na ok. 148/149 pkt) . Bardzo dziękuje za materiały i pomoc w trakcie przygotowań do egzaminu. Pozdrawiam,  Kamil
Egzamin 25.06.2022
Panie Marcinie, Zdałem! Choć łatwo nie było… 112 pkt. Dziękuje za materiały, były bardzo pomocne w przygotowaniach do egzaminu.
Egzamin 12.02.2022
Bez Pana materiałów na pewno by było bardzo trudno zdać i wymagało by to znacznie więcej czasu, także jak najbardziej wszystkim polecam.
Egzamin 06.11.2021
Ogólnie uważam, że dużo czasu poświęciłem na naukę, ostatni tydzień miałem urlop i w zasadzie całe robiłem testy. Wcześniej przez jakieś 2-3 tygodnie codziennie testy około 2-3 h. Dużo mniej czasu poświęciłem na część ustną, uznając, że zawsze coś powiem, plus dużo rzeczy jednak człowiek uczy się przy testach. Jeszcze raz dziękuje za materiały, myślę, że bez nich nie dałbym rady. Pozdrawiam Tadeusz
Egzamin 06.11.2021
Panie Marcinie, zgodnie z prośbą o informację po egzaminie - ZDAŁEM choć po teście byłem przekonany, że nie poszło 🙂 Część pisemną zdał oprócz mnie 1 kolega, też korzystający z Pana materiałów, cała grupa liczyła 11 osób. Część ustną zdaliśmy obaj. To było moje pierwsze podejście, uczyłem się w sumie ok. 4 tygodnie z niewielkimi przerwami, 2-3h dziennie a ostatnie dni intensywniej, korzystałem z bazy pytań i pod koniec robiłem testy. Tak jak wspomniałem mogłem lepiej rozplanować czas, bo w dniu egzaminu czułem, że przydałyby mi się jeszcze 3-4 dni na powtórki. Zdawałem w życiu trochę egzaminów, ten uważam za jeden z 3 najtrudniejszych także tym większa satysfakcja, że się udało... Dziękuję za materiały, na pewno bez nich byłoby zdecydowanie trudniej. Pozdrawiam, Piotr
Egzamin 21.08.2021

Referencje - doradca inwestycyjny

Mimo ogromnej ilości wiedzy wymaganej do zdania egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, Marcinowi udało się ją na tyle sprawnie zapisać, posegregować i ułożyć, że w żadnym momencie nauki nie czułem, że błądzę i tracę na coś czas. Dostarczone materiały i pomoce z pewnością przekroczyły moje początkowe oczekiwania. Ich ilość jest ogromna, a wartość edukacyjna na prawdę wysoka. Po za niektórymi aktami prawnymi, korzystałem wyłącznie z materiałów otrzymanych od Marcina, zarówno w formie cyfrowej jak i papierowej. Z perspektywy czasu okazały się one nieocenioną pomocą i oszczędnością czasu w trakcie nauki. Szczerze polecam, zachęcam do skorzystania i życzę wytrwałości każdemu zdającemu
Mateusz Bochenek
Doradca Inwestycyjny nr 932
Moja przygoda z egzaminem na Doradcę Inwestycyjnego zaczęła się dość późno. Ostatni III etap zdawałem w moje 40 urodziny. Było trudno, ogrom wiedzy do przyswojenia, praca, rodzina, zobowiązania, problemy zdrowotne, pandemia. Niemniej jednak wszystko skończyło się pozytywnym zdaniem trzech etapów egzaminu. Było to możliwe dzięki pomocy Marcina. Na ofertę Marcina trafiłem przypadkiem i postanowiłem skorzystać zachęcony duża ilością pozytywnych opinii na temat jego materiałów. Szybko przekonałem się jednak, że to nie do końca prawda. Marcin nie zapewnia tylko materiałów, byłoby to zwykłe uproszczenie. Marcin zapewnia kompleksową usługę przygotowania do egzaminu składającą się z materiałów, bazy zadań, rozwiązań historycznych testów ze wszystkich etapów a przede wszystkim konsultacji online, które są nieocenione. Proste wytłumaczenie skomplikowanych kwestii, łatwo przyswajalne materiały, zwrócenie uwagi na najistotniejsze rzeczy, wskazówki i rady, cierpliwość i szacunek do zdających to jest to co wyróżnia ofertę Marcina. To wszystko za bardzo przystępną cenę biorąc pod uwagę ceny rynkowe podobnych kursów oraz ceny konsultacji eksperckich. Jeśli ktoś zastanawia się nad zdobyciem licencji to szczerze polecam ofertę Marcina.Zaoszczędzicie mnóstwo czasu i otrzymacie narzędzia które ułatwią Wam drogę do celu. Reszta zależy od Was.
Marcin Kucharski
Doradca Inwestycyjny nr 814
Szczerze mogę polecić i zarekomendować przygotowane przez Marcina materiały do wszystkich etapów egzaminu na doradcę inwestycyjnego.
Opracowania poszczególnych zagadnień oraz przygotowana obszerna baza zadań wraz z rozwiązaniami była wielką pomocą podczas przygotowań do poszczególnych etapów egzaminu.
Zdobyta w toku nauki gruntowna wiedza pomogła mi również podczas przygotowań do innych branżowych egzaminów (również zagranicznych). Mogę więc szczerze stwierdzić, że materiały, które otrzymałem od Marcina są na światowym poziomie. Kurs przygotowany przez Marcina będzie niezwykle cenną pomocą dla każdego, kto chce pracować i rozwijać się zawodowo w branży inwestycji.
Błażej Cyl 
Doradca Inwestycyjny nr 812
Zgadzam się z wszystkimi rekomendacjami i pozytywnymi opiniami. Swoją rekomendację chcę „ugryźć” nieco inaczej. Jestem przykładem osoby, której zdanie egzaminów nie przyszło łatwo, żadnego etapu nie zdałam za pierwszym razem. Potrzebuję dużo czasu i pracy, żeby przyswoić dany materiał. Tak czy inaczej, dzięki fantastycznym materiałom i konsultacjom mailowym, zdałam wszystkie trzy etapy, co jest dowodem na to, że korzystając z pomocy Marcina oraz zaopatrując się w wytrwałość i konsekwencję, niemożliwe staje się możliwe. Bardzo doceniam terminowość, profesjonalizm, kosmiczną wiedzę i empatię w stosunku do uczestnika kursu. Życzę powodzenia kolejnym zdającym i serdecznie polecam współpracę z Marcinem.
Joanna Gierczak 
Doradca Inwestycyjny nr 815
Korzystałem z materiałów Marcina na 2 i 3 etapie egzaminu. Mogę śmiało powiedzieć, że były one przygotowane dogłębnie i kompleksowo. Choć same materiały jeszcze za nikogo egzaminu nie zdadzą, to były one niezmiernie w tym procesie pomocne. Uważam zatem, iż zwrócenie się do Marcina było bardzo, bardzo dobrą decyzją. Nawet jeżeli miałem już wcześniej pewną dawkę wiedzy, to materiały Marcina na pewno ułatwiły jej uporządkowanie i pogłębienie. Zaoszczędziły też mnóstwo czasu. Muszę podkreślić, iż pomoc Marcina nie ograniczała się do samego przygotowania materiałów. Bardzo utożsamia się on ze "swoimi" kandydatami na doradcę inwestycyjnego i służy im też pomocą na każdym etapie. Pomocą merytoryczną, ale nawet i organizacyjną. Tego rodzaju wsparcie było dla mnie nie mniej cenne niż same materiały.
Paweł Zaremba-Śmietański
Doradca Inwestycyjny nr 787
Całkiem przypadkowo trafiłem na ofertę Marcina, szukając alternatywy dla innych droższych kursów, miała ona bardzo dobre opinie i bardzo przystępną cenę. Skorzystałem co okazało się strzałem w "10". Materiały, program do nauki, wskazówki jak i same konsultacje były nieocenione w przygotowaniach. Szczerze polecam.
Michał Kowalewski
Doradca Inwestycyjny nr 785
Na rozpoczęcie przygotowań do zdobycia licencji Doradcy Inwestycyjnego nigdy nie jest za późno, a jak już je rozpocząć to tylko pod okiem doświadczonego mentora, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy egzaminów. Decyzję o rozpoczęciu zdobywania tytułu podjąłem w wieku 41 lat. Od razu zdecydowałem się na materiały Marcina i był to strzał w dziesiątkę. Po pierwsze na sam początek zaskoczyła mnie bardzo wysoka ich jakość merytoryczna. To co jest ważne do przygotowań do pierwszego egzaminu to solidna nauka podstaw w dobrym tempie aby nie stracić motywacji. Dokładnie to otrzymałem od Marcina, dzięki planowi nauki jaki od niego otrzymałem mogłem szybko opanować podstawy i przejść do rozwiązywania testów. Dzięki planowi nie miałem też żadnej przerwy w nauce. Podczas całych tych przygotowań często zadawałem pytania Marcinowi na specjalnym przez niego stworzonym zamkniętym forum, Marcin cierpliwie odpowiadał na nie. Świetnym pomysłem Marcina są też testy sprawdzające wiedzę tuż przed samym egzaminem. Drugi etap był najtrudniejszy ze względu  na obszerność materiału. Materiały przygotowane przez Marcina zawierają szczegółowe rozwiązania wszystkich wcześniejszych egzaminów oraz pytania jakie mogą się pojawić i są wg mnie wystarczające aby zaliczyć ten etap. W przygotowaniach do tego etapu Marcin także, już indywidualnie, odpowiadał cierpliwie na moje pytania. Podobnie było z przygotowaniami do 3 etapu. Pierwszy, drugi i trzeci egzamin zdałem za pierwszym podejściem. Nie obyło się także od odwołań, które także pomógł mi przygotować Marcin. Podsumowując polecam współpracę a Marcinem i korzystanie z jego materiałów. Cena za jaką oferuje swoją pomoc jest wg mnie niska w stosunku do poziomu wiedzy i swojego zaangażowania jaki poświęca w przygotowaniach do egzaminów. Wg mnie nie ma także sensu samemu przygotowywanie się do tego egzaminu i korzystanie z wiedzy osoby posiadającej doświadczenie i wiedzę jest niezbędne aby zdobyć tytuł Doradcy Inwestycyjnego w szybkim tempie.
Robert Smug
Doradca Inwestycyjny nr 740. Właściciel witryny robertsmug.pl
Przygotowania do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego wymagały ode mnie dużego skupienia i poświęcenia sporej ilości czasu. Rzetelnie opracowane materiały, plan działania oraz wskazówki przygotowane przez Marcina uważam za bardzo wartościowe. Dzięki Marcinowi nie tylko zaoszczędziłem wiele cennego dla mnie czasu ale także miałem komfort psychiczny wiedząc, że w każdej chwili mogę liczyć na merytoryczne wsparcie z jego strony. Szczerze polecam!
Jakub Polak
Zdane wszystkie etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, oczekuje na przyznanie licencji Doradcy Inwestycyjnego.
W czasie przygotowań do egzaminów na Doradcę Inwestycyjnego korzystałem z materiałów przygotowanych przez Marcina, które oceniam jako bardzo dobre opracowanie zagadnień egzaminacyjnych. Przerobienie skryptów oraz rozwiązań zadań z poprzednich egzaminów, podparte analizą kluczowej literatury dały poczucie solidnego przygotowania. Dodatkowym atutem oferty Marcina jest wsparcie mailowe w przypadku nasuwających się pytań. Korzystając z pomocy Marcina z pewnością można zaoszczędzić sobie wiele czasu oraz frustracji, czyniąc przygotowania możliwie efektywnymi. Serdecznie polecam (także osobom posiadającym już wiedzę branżową).
Paweł Jankowski
Doradca inwestycyjny nr licencji 744
Materiały przygotowane przez Marcina bardzo starannie i dokładnie objaśniają złożone zagadnienia egzaminacyjne. Było to szczególnie istotne podczas przygotowań do drugiego etapu egzaminu. Równie cenny był kontakt mailowy i wsparcie udzielone podczas pisania odwołania. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcieliby uzyskać licencję Doradcy Inwestycyjnego.
Michał Zamel
Doradca inwestycyjny nr licencji 743
Materiały przekazane mi przez Marcina były mi bardzo pomocne w przygotowaniu się do egzaminów. Doceniam również jego dyspozycyjność w zakresie odpowiedzi na moje pytania i wyjaśnianie moich wątpliwości
Piotr Szczęsny
Zdane wszystkie etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, oczekuje na przyznanie licencji.
Miałem przyjemność korzystać z materiałów opracowanych przez Marcina.  Materiały są profesjonalnie przygotowane, zagadnienia prosto wytłumaczone, a rozwiązania zadań z egzaminów dzięki Marcinowi są zrozumiałe. Skrypty do I etapu pozwalają bardzo szybko przyswoić wymagany materiał, co wraz z otrzymanymi wzorami w praktyce wystarcza do zdania tej części egzaminu. Z kolei rozwiązania egzaminów z II i III etapu wraz z tłumaczeniami pozwalają uporać się również i z tymi częściami egzaminu. Marcin zawsze sprawnie i szybko odpowiadał na pytania mailowe, udzielał wyczerpujących odpowiedzi i zawsze można było na nim polegać. W sytuacjach kryzysowych zawsze wspierał i motywował do nauki.
Szczerze polecam wszystkim rozpoczynającym naukę do egzaminu.
Damian Jasik
Doradca inwestycyjny nr licencji 737. Makler Papierów Wartościowych nr 2086.
Marcina materiały to istne cudeńka. Na ich podstawie można sobie wiele rzeczy ułożyć i nauczyć się odpowiedniego myślenia
Krzysztof Wyroba
Doradca inwestycyjny nr licencji 732
Bardzo dziękuję Marcinowi za wszelką pomoc i wsparcie podczas przygotowań do egzaminów na doradcę inwestycyjnego. Materiały zapewnione przez Marcina oceniam jako kompleksowe i profesjonalnie, są również na bieżąco aktualizowane. Serdecznie polecam współpracę z Marcinem.
Patrycja Wojciechowska
Doradca inwestycyjny nr licencji 742
Materiały przygotowane przez Marcina są bardzo kompleksowe i cała wiedza w nich zawarta jest podana w bardzo przystępny sposób, zrozumiały dla każdego, niezależnie od posiadanej wiedzy w momencie rozpoczęcia nauki. Jest to po prostu idealnie skondensowana wiedza, często z praktycznymi poradami i wskazówkami Marcina, które znacznie ułatwiają zrozumienie danego zagadnienia. Jednak Marcin jest nie tylko sprzedawcą swoich autorskich opracowań ale przede wszystkim profesjonalnym mentorem, który od początku do końca pomaga przebrnąć przez wszystkie etapy egzaminu. Nie tylko motywuje do ciągłej i regularnej pracy ale też zawsze szybko odpowiada na zadane pytania i stara się wytłumaczyć zadania w jak najprostszy sposób. Na szczególną pochwałę zasługują jego rzetelność i cierpliwość. Należy też wspomnieć o bardzo przystępnej cenie usług oferowanych przez Marcina biorąc pod uwagę fakt, że to co otrzymujemy w zamian ma wielokrotnie większą wartość. Uważam, że materiały Marcina oraz jego ciągłe wsparcie w znacznym stopniu przyczyniły się do zdania przeze mnie wszystkich trzech etapów egzaminu, dlatego polecam jego usługi każdemu, kto jest zainteresowany zdobyciem licencji DI!
Artur Krajewski
Doradca inwestycyjny nr licencji 708
Marcin jest profesjonalistą – zapewnia stały kontakt, błyskawicznie odpowiada na wszelkie pytania oraz okazuje indywidualne podejście i wsparcie na każdym etapie. Przekazane przez niego praktyczne wskazówki dotyczące zarówno sposobu rozwiązywania zadań jak i metod efektywnej nauki, a także bezzwłocznie aktualizowane rozwiązania kolejnych egzaminów okazały się bardzo cenne w drodze po licencję. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Marcinem!
Jakub Głąb
Doradca inwestycyjny nr licencji 689. Najlepszy wynik na II etapie w historii egzaminu. Średnia: 95 punktów na zadanie na 100 możliwych!
Marcin jest solidną i rzetelną osobą, która opracowała efektywny i skuteczny model nauki do egzaminów na DI. Marcin udzielił mi ogromnego wsparcia merytorycznego a także motywował i zachęcał do trzymania się obranego kursu.
Nasz współpraca odbywała się w sposób rzeczowy i profesjonalny. Serdecznie zachęcam do skorzystania z pomocy Marcina: dzięki niemu można w metodyczny sposób opanować wszystkie zagadnienia wymagane przez KNF oraz zaoszczędzić mnóstwo czasu.
Robert Trzciński
Doradca inwestycyjny nr licencji 687
Materiały przygotowane przez Marcina stanowią profesjonalną pomoc w przygotowaniach do egzaminu. Uczenie się na podstawie historycznych zadań, które są wytłumaczone w przystępny sposób pozwala stopniowo przyswajać wiedzę z różnych tematów, które wchodzą w zakres egzaminu. Dodatkowo należy docenić zaangażowanie Marcina już po zakupie materiałów, szczególnie jeśli chodzi o praktyczne rady dotyczące egzaminu oraz bieżącą aktualizację pakietu. Szczerze mogę polecić pakiety szkoleniowe oferowane przez Marcina!
Mateusz Janicki
Doradca inwestycyjny nr licencji 710
Bardzo dobrze opracowane materiały kompleksowo traktujące tematykę egzaminu, ale również uporządkowujące ogólną wiedzę analityczną o rynku. Oprócz bardzo dobrze przygotowanych skryptów do I etapu, oraz oczywiście przykładów w rozwiązaniu testów z I etapu, bardzo cenne okazały się rozwiązania testów na II etapie ze wskazówkami metodologii obliczeń i wyjaśnieniami kolejnych kroków. Zaoszczędziło to sporo czasu w samodzielnym studiowaniu dość bogato wymaganej literatury, chociaż oczywiście polecam również przeczytanie chociaż części wymienianej w rozporządzeniu lektury. Dodatkowo mocne wsparcie Marcina, gdzie żaden mail nie pozostał bez odpowiedzi, potwierdziło słuszność wyboru.
Marcin Brendota
Doradca inwestycyjny nr licencji 693
Miałem przyjemność przygotowywać się do wszystkich 3 etapów egzaminu na materiałach od Marcina. Materiały przygotowane były bardzo profesjonalnie, zawierając w sobie wybrane zadania z zalecanej literatury. Praktycznie  nie korzystałem z książek, materiały od Marcina były wystarczające do zdania. Niedoceniona była także pomoc mailowa przy bieżących rozwiązaniach.
Szczerze polecam!!!
Anonimowy
Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego
Polecam wszystkim materiały szkoleniowe przygotowane przez Marcina  Reszkę. Do nauki podchodziłem z pewnym zapleczem wiadomości ze studiów,  jednak to właśnie dokładnie opracowane zagadnienia okazały się  katalizatorem, który usystematyzował moją wiedzę i zwrócił uwagę, na czym należy się skupić. Mówi się, że drugi etap egzaminu jest najtrudniejszy - to prawda, ale przygotowane opracowania spełniają bardzo ważną rolę, którą jest przygotowanie psychiczne. Dzięki możliwości obserwowania rozwiązań krok po kroku, z czasem można zdać sobie sprawę, że egzamin jest jak najbardziej rozwiązywalny, a takie poczucie daje naprawdę dużo. Na pochwałę zasługuje również bardzo dobry kontakt z autorem i jego pomoc w każdej sytuacji.

Jestem bardzo zadowolony, że prawie rok temu zdecydowałem się na tą kompleksową ofertę.
Michał Szczepanik
Doradca inwestycyjny nr licencji 682
Moja historia z egzaminem na Doradcę Inwestycyjnego szczęśliwie dobiegła końca i wkrótce zaowocuje wpisem na listę. Z przyjemnością informuję, że możesz mnie uwzględnić w liście osób, które zdały wszystkie etapy przy Twojej pomocy 🙂 Nie ukrywam, że nieocenionym wkładem w ten sukces była wiedza zawarta w Twoich materiałach. Dokładne opracowanie wszystkich zagadnień, szczegółowe rozwiązania historycznych testów i mnóstwo zadań dodatkowych z pewnością ułatwiły i usprawniły proces przyswajania wymaganych na egzaminie zagadnień. Szczególnie doceniam możliwość kontaktu, szybkich odpowiedzi na maile oraz cykliczną aktualizacje materiałów z zakupionego pakietu. Usługi zdecydowanie godne polecenia 🙂
Katarzyna Nitka
Doradca Inwestycyjny nr licencji 645
Trudno wyrazić w słowach pomoc udzieloną mi przez  Marcina w przygotowaniach do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego.  Naukę rozpoczynałem od kompletnego zera. Opracowane materiały znacznie skracają czas potrzebny do przyswojenia wiedzy, a także niewątpliwie zmniejszają wysiłek związany z odpowiednim przygotowaniem się do każdego etapu.  Nieocenione jest także wsparcie Marcina poprzez udzielanie szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pojawiające się podczas nauki pytania i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości językiem zrozumiałym dla każdego. Moim zdaniem oferta Marcina jest kompleksowa i bezkonkurencyjna:)
Paweł Wantoch-Rekowski
Doradca Inwestycyjny nr licencji 647
Pakiet Marcina Reszki to najlepszy wybór!
Na początku nie wiedziałem od czego zacząć. Lista zagadnień wymaganych na egzaminie wydawała się nie mieć końca, a spis literatury obejmował około 40 pozycji. Po okresie samodzielnej nauki z książek postanowiłem napisać do Marcina. Była to najlepsza decyzja podjęta w trakcie przygotowań. Materiały Marcina są najwyższej jakości. Szczegółowe rozwiązania zadań historycznych z drugiego i trzeciego etapu, wskazówki dotyczące przygotowań i strategii na egzaminie, bardzo dużo autorskich zadań Marcina, testy próbne, skrypty, a także materiały dodatkowe.  Wszystko to sprawia, że proces przygotowań nabiera tempa, a prawdopodobieństwo sukcesu wzrasta. Dla mnie największe znaczenie miały rozwiązania zadań i skrypt dotyczący instrumentów dłużnych. Dzięki tym materiałom lepiej zrozumiałem tematykę obligacji, co zaowocowało uzyskaniem 98 punktów w czwartym zadaniu (II etap). Również bardzo istotna jest możliwość konsultacji. Marcin szybko odpowiada na wszystkie e-maile, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i służy radą.
Podsumowując, polecam współpracę z Marcinem Reszką
Piotr Krasuski
Doradca Inwestycyjny nr licencji 651
Marcin oferuje nie tylko bardzo dobrze przygotowane materiały, ale co równie ważne, kompleksowe „prowadzenie” kandydata na doradcę tj. wskazówki dotyczące procesu efektywnej nauki, charakterystyki poszczególnych etapów, pomoc w kontaktach z KNF itp. Dla mnie największą wartość miały opracowane rozwiązania zadań z poprzednich egzaminów oraz bardzo dobry i szybki kontakt poprzez e-mail, gdy miałem problemy z ich rozwiązaniem. Często, w przypadku trudniejszych zadań, w rozwiązaniach znajduje się dodatkowo odesłanie do literatury gdzie dany przypadek jest szczegółowo opisany. Po sumiennym przestudiowaniu wszystkich materiałów i przerobieniu przygotowanych zadań zgodnie z zaleceniami, prawdopodobieństwo, że będziemy czymś zaskoczeni na egzaminach jest małe.
Podsumowując, gdyby nie współpraca z Marcinem i jego pomoc, zdanie egzaminów było by o wiele trudniejsze i trwało by o wiele dłużej.
Robert Fila
Doradca Inwestycyjny nr licencji 642
Najwyższej klasy profesjonalizm w bardzo przystępnej cenie”, tak w skrócie można ocenić pakiet oferowany przez Marcina, dzięki któremu zdałem trzy etapy egzaminu dla doradców inwestycyjnych za pierwszym podejściem. Precyzyjnie opracowane materiały pozwalają przyswoić niezbędną wiedzę w szybki i skuteczny sposób oszczędzając przy tym mnóstwo czasu i pieniędzy. Największym atutem pakietu jest duży nacisk położony na praktyczne wykorzystanie zawartej w notatkach wiedzy poprzez dostęp do rozległej bazy autorskich zadań oraz szczegółowo rozwiązanych testów historycznych. Nieoceniona jest także możliwość konsultacji – na pytania Marcin odpowiada szybko i podchodzi indywidualnie do każdego uczestnika swoich kursów, dzięki czemu nawet najtrudniejsze zadania nie stanowią problemu. Dodatkowo Marcin chętnie służy pomocą przy układaniu planu przygotowań i udziela cennych wskazówek, których wartość dostrzega się dopiera na samym egzaminie. Z czystą przyjemnością polecam współpracę z Marcinem wszystkim zainteresowanym osobom, które już teraz chcą dobrze zainwestować swoje pieniądze zanim uzyskają licencję, a ten pakiet na pewno ułatwi jej zdobycie. Szczerze polecam!
Konrad Czeski
Doradca Inwestycyjny nr licencji 650
Zakupione materiały okazały się bardzo przydatne w nauce do egzaminów. Marcin oferuje jednak nie tylko notatki i rozwiązania zadań, ale również stały kontakt i możliwość skonsultowania się w razie wątpliwości dotyczących któregoś z zagadnień, co również jest pomocne. Z czystym sumieniem każdemu polecam skorzystanie z pakietów Marcina Reszki.
Bartłomiej Wal
Doradca Inwestycyjny nr licencji 648
Polecam ofertę Marcina dla kandydatów na Doradców Inwestycyjnych. Bardzo szeroki zakres materiału, którego opanowanie jest potrzebne do zdania egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego jest wielkim wyzwaniem. Dla mnie szczególną trudność stanowiło zdanie 2 etapu, gdzie nie można sobie pozwolić na niedokładne opanowanie całości zadań. Z tego powodu niezwykle ważna jest selekcja takich zagadnień i tematów, które są szczególnie istotne dla konkretnego etapu egzaminu, a to odnalazłem w opracowaniach Marcina Reszki. Największą zaletą pakietu od Marcina jest takie uporządkowanie wiedzy, która pozwala na efektywne i usystematyzowane powtórki na kilka dni przed egzaminem.  Bardzo doceniam także indywidualne podejście Pana Marcina względem poszczególnych rozwiązań, a nawet przy niektórych z nich zaprezentowanie innych metod i sposobów. Podsumowując - materiały są opracowane na tyle dokładnie i wyczerpująco, że nie miałem praktycznie potrzeby konsultacji.
Anonimowy
Zdane trzy etapy egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego
Zacząłem przygotowania do egzaminu z niemal zerową wiedzą z dziedziny finansów. Dzięki wskazówkom Marcina byłem w stanie ułożyć sobie solidny program nauki z wykorzystaniem uznanej literatury oraz Jego własnych materiałów. Co do tych ostatnich, to zawierają one bardzo dużo wartościowych treści, zaś na szczególną uwagę zasługuje ogromna baza różnorodnych pytań do programu fullRecall.
Także kontakt z Marcinem nie pozostawia nic do życzenia. Na pytania odpowiada szybko oraz wyczerpująco. Zdecydowanie polecam.
Szymon Woźniak
Doradca Inwestycyjny nr licencji 640
Dziękuję Marcinowi za pomoc w nauce do egzaminu DI. Korzystałem z przygotowanych przez niego materiałów - bardzo dobre i zrozumiałe opracowania, bardzo dobry serwis w trakcie nauki. Warto- polecam!
Ryszard Żabiński
Doradca Inwestycyjny nr licencji 646
Współpraca z Marcinem od samego początku przygotowań aż do ostatnich szlifów przed trzecim etapem układała się wzorowo. Materiały są bardzo dobrze przemyślane i dostosowane do poziomu kandydata prezentowanego przed podejściem do poszczególnych etapów. Ponadto w najtrudniejszych momentach Marcin zwięźle i rzeczowo rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wszystko to sprawia, że oferta Marcina zdecydowanie wyróżnia się na rynku i tak duża liczba DI wśród jego kursantów to nie przypadek. Polecam.
Piotr Jusiński
Doradca Inwestycyjny nr licencji 601
Jakość i profesjonalizm. Takimi słowami można podsumować materiały oraz wsparcie merytoryczne Marcina w przygotowaniach do egzaminu. Cena materiałów w odniesieniu do korzyści, jakie można osiągnąć po zdaniu egzaminu na rynku pracy jest naprawdę niska. Oprócz rozwiązań historycznych zadań chciałbym w szczególności zwrócić uwagę na autorski zbiór zadań Marcina składający się z zadań, które mogą potencjalnie pojawić się na drugim czy trzecim etapie. Osobiście muszę przyznać, że jedno z tych zadań w dużym stopniu pomogło mi zdać drugi etap w sytuacji, gdy miała miejsce jedna z najniższych zdawalności. Gorąco polecam
Patryk Pyka
Doradca Inwestycyjny nr licencji 611
Opracowania Marcina w jasny i przystępny sposób tłumaczą niezbędne zagadnienia wymagane do zdania egzaminów. Rozwiązania zadań są wytłumaczone krok po kroku, ze szczegółowym wyjaśnieniem wszystkich wyliczeń. Nieoceniona jest także bardzo duża baza pytań przygotowujących głównie do I etapu, ale także przydających się w kolejnych etapach. Poza tym materiały Marcina pozwalają zaoszczędzić bardzo dużo czasu, który można przeznaczyć na efektywną naukę. Szczerze polecam ofertę Marcina wszystkim przygotowującym się do egzaminów na doradcę inwestycyjnego.
Adrian Mackiewicz
Doradca Inwestycyjny nr licencji 571.Adrian Mackiewicz zdał wszystkie etapy za pierwszym podejściem i w pierwszych terminach!
Przystępując do przygotowań do tak trudnego egzaminu od razu wiedziałem, że należy wesprzeć się fachowymi materiałami, dlatego zdecydowałem się na Marcina. Efekt tej decyzji jest wyśmienity. Materiały są najwyższej  jakości. Wiedza jest po prostu wyłożona jak na tacy. Wszystko jest odpowiednio posegregowane i ułożone tematycznie. Nabywając te materiały oszczędza się mnóstwo czasu, liczonego w miesiącach albo nawet latach. Na swoim własnym przykładzie mogę przyznać, że bez tych materiałów zdanie tego egzaminu można by było porównać do walki z wiatrakami. Dodatkowym atutem jest również możliwość darmowych konsultacji poprzez e mail. Zawsze cierpliwie, wyczerpująco i rzeczowo Marcin odpowiadał na moje zapytania. Naprawdę gorąco polecam.
Łukasz Olcha
Doradca Inwestycyjny nr licencji 562
Materiały od Marcina stanowią solidną podstawę w przygotowaniach do egzaminu. Trudno jest je wszystkie przerobić, bo jest ich naprawdę sporo (2 duże segregatory + bezcenne tysiące zadań na płycie). Na pewno warte są one swojej ceny, tym bardziej, że po ich kupnie uzyskuje się możliwość wyjaśniania wątpliwości z Marcinem. Mając ograniczony czas na przygotowania do egzaminu, dzięki materiałom można przerobić kilka razy więcej zadań niż próbując je robić na własną rękę. Niemniej jednak, nikt nie jest nieomylny, dlatego warto także przeczytać kilka książek. Dodatkowo, od Marcina dostaje się bardzo praktyczne uwagi, które przydają się zarówno w trakcie przygotowań, jak i podczas egzaminu. Gdybym miał jeszcze raz podejmować decyzję, to na pewno kupiłbym te materiały. Marcin, dzięki za pomoc!
Piotr Ludwiczak
Doradca Inwestycyjny nr licencji 565
Materiały przygotowane przez p.Marcina są bardzo rzetelne. Setki stron z różnych książek są zwięźle streszczone w małych zeszytach. Najcenniejsza  jest jednak pomoc samego p.Marcina. Dzięki jasnym i zrozumiałym  wskazówką z jego strony, udało mi się przyswoić materiał w miarę szybko i miałem później sporo czasu na rozwiazywanie zadań. Patrząc z punktu widzenia zdanego już egzaminu to było kluczowe do osiągnięcia sukcesu. Polecam ta osoba dla wszystkich osób, które chcą się szybko i dobrze przygotować do egzaminu na doradcę inwestycyjnego.
Krzysztof Poniatowski
Doradca Inwestycyjny nr licencji 560
Co wyróżnia materiały od Marcina? Przede wszystkim to, że zadania są wytłumaczone tak, aby je zrozumieć, a nie wykuć na pamięć schemat rozwiązania. Zadań jest pod dostatkiem - na pewno ich nie zabraknie (ja wszystkich nie zdążyłem zrobić) - i kompleksowo przygotowują one do każdego etapu egzaminu. Co więcej, sam kontakt z Marcinem jest nieoceniony. Pisałem do niego z różnymi pytaniami dotyczącymi zarówno rozwiązań zadań, jak i organizacji nauki oraz przebiegu egzaminu. Praktycznie za każdym razem dostawałem obszerną odpowiedź jeszcze tego samego dnia i zawsze okazywała się pomocna. Patrząc na relację korzyści do ceny, Marcin nie ma sobie równych na rynku. Powiedzieć, że Pakiet jest wart swojej ceny to niedopowiedzenie - jest wart o wiele więcej.
Kamil Żmijewski
Doradca Inwestycyjny nr licencji 522. Kamil Żmijewski zdał wszystkie etapy w pierwszym podejściem i pierwszych terminach. Gratuluję!!!
Decyzja o zakupie materiałów przygotowanych przez Marcina okazała się świetną decyzją. Materiały te są bardzo dobrze opracowane, zawierają szerokie podstawy teoretyczne oraz dużą ilość zadań wraz z odpowiedziami i wskazówkami niezbędnymi do zrozumienia sposobu rozwiązywania. Bardzo istotnym elementem była możliwość konsultacji w razie jakichkolwiek problemów.  Zawsze mogłem liczyć na szybkie i dogłębne wyjaśnienie tematu przez Marcina. Moim zdaniem zestawy oferowane przez Marcina są wystarczające do zaliczenia egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego. Z czystym sumieniem mogę polecić Marcina i jego materiały przygotowujące
Tomasz Toryfter
Doradca Inwestycyjny nr licencji 542
Więcej referencji na stronie: