16 maja 2026 w Ministerstwie Aktywów Państwowych odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych.
➡️ Do egzaminu przystąpiło 27 osób
➡️ Część testową zdało 8 osób
➡️ Egzamin ustny zaliczyło 6 osób – w tym co najmniej 3 naszych klientów!
👏 Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy uzyskali pozytywny wynik!
📅 Kolejny egzamin odbędzie się 20 czerwca
📝 Zgłoszenia przyjmowane są do 11 czerwca



