16.10.18

Informacje z egzaminu 13.10.2018

13 października 2018 do egzaminu podeszło 7 osób. 5 osób zdało test i ustny. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, którą otrzymaliśmy od naszego klienta.

"Panie Marcinie

dzięki Pana materiałom zdałem przedwczoraj egzamin bez problemu. Przyszło 7 osób, dwóm zabrakło 2-3 punktów do 100 na pisemnym, pozostałe 5 zdały ustny. Ja miałem 112 pkt, w testach próbnych 119-125. Co dla mnie było najciekawsze, to fakt że po czytaniu ustaw i takiej ogólnej mało intensywnej  (pogoda :)) nauce przez 6 tygodni miałem na próbnym egzaminie 20%  poprawnych odpowiedzi, potem usiadłem do Pana pytań i Fullrecalla i po 21 dniach systematycznej nauki wynik poprawił się 4x do 80%!

Na egzaminie pisemnym były głownie pytania z Pana zestawów, tylko kolejność poprawnych odpowiedzi w 50% była inna. Były też nowe pytania z najnowszych ustaw, np kto jest JZP z ustawy o rewidentach (wszystkie odpowiedzi poprawne 4), kto odpowiada za sporządzenie SF (kierownik ale pełnomocnicy nie itp) kto jest państwową osobą prawną, kogo obowiązuje ta ustawa itp.

Na ustnym były pytania oczywiste, typu tryb podejmowania uchwał przez RN, jakie informacje przekazuje spółka publiczna, jakie są składniki i ich limity wynagrodzenie członka zarządu spółki SP. Zaskakujące było pytanie o warunki zakładania organizacji związkowych, terminy składania do rejestracji itp.

Tak więc bardzo dziękuje za materiały i wskazówki!

pozdrawiam

Krzysztof"

08.03.19Kolejna aktulizacja i informacje z egzaminu - 2 marca 2019
Otrzymaliśmy relacje egzaminacyjne z dnia 2 marca 2019. Test zdało 7 osób i wszystkie te osoby korzystały z naszego pakietu szkoleniowego! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje. Do pakiet doszła kolejna seria (ponad 30) nowych pytań testowych, które pojawiły się na egzaminach w 2019 roku. Aktualizacja przez 6 miesięcy od zakupu bezpłatna.
21.02.19Aktualizacja!
Aktualizacja pakietu szkoleniowego. Ponad 60 nowych pytań testowych, które pojawiły się na egzaminie w tym roku, nowy test próbny i relacje z ostatnich egzaminów.
Bezpłatne dla osób, które nabyły nasz pakiet szkoleniowy w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
Zainteresowanych prosimy o informację na adres marcin@reszka.edu.pl
22.01.19Informacje z pierwszego egzaminu w 2019 roku.
19.01.2019 odbył się pierwszy w nowym roku egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 5 naszych klientów. 4 osoby zdały zarówno test jak i ustny, a jednej zabrakło 2 punktów na teście. Kliknij zobacz więcej i przeczytaj część relacji, które otrzymaliśmy.