SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
16.10.18

Informacje z egzaminu 13.10.2018


13 października 2018 do egzaminu podeszło 7 osób. 5 osób zdało test i ustny. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, którą otrzymaliśmy od naszego klienta.

"Panie Marcinie

dzięki Pana materiałom zdałem przedwczoraj egzamin bez problemu. Przyszło 7 osób, dwóm zabrakło 2-3 punktów do 100 na pisemnym, pozostałe 5 zdały ustny. Ja miałem 112 pkt, w testach próbnych 119-125. Co dla mnie było najciekawsze, to fakt że po czytaniu ustaw i takiej ogólnej mało intensywnej  (pogoda :)) nauce przez 6 tygodni miałem na próbnym egzaminie 20%  poprawnych odpowiedzi, potem usiadłem do Pana pytań i Fullrecalla i po 21 dniach systematycznej nauki wynik poprawił się 4x do 80%!

Na egzaminie pisemnym były głownie pytania z Pana zestawów, tylko kolejność poprawnych odpowiedzi w 50% była inna. Były też nowe pytania z najnowszych ustaw, np kto jest JZP z ustawy o rewidentach (wszystkie odpowiedzi poprawne 4), kto odpowiada za sporządzenie SF (kierownik ale pełnomocnicy nie itp) kto jest państwową osobą prawną, kogo obowiązuje ta ustawa itp.

Na ustnym były pytania oczywiste, typu tryb podejmowania uchwał przez RN, jakie informacje przekazuje spółka publiczna, jakie są składniki i ich limity wynagrodzenie członka zarządu spółki SP. Zaskakujące było pytanie o warunki zakładania organizacji związkowych, terminy składania do rejestracji itp. 

Tak więc bardzo dziękuje za materiały i wskazówki!

pozdrawiam

Krzysztof"

Aktualności
29.03.21Egzamin 27.03.2021
Do sobotniego (27.03.2021) egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 13 osób.
Test zaliczyło 6 osób i 5 z tych osób zdały ustny.
Wśród tych 5 osób, były co najmniej 3 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego.
Gratulujemy!


zobacz więcej
18.03.21Informacja z egzaminu 13 marca 2021 roku
13 marca odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 7 osób. 5 z tych osób zdało test, a 3 osoby ustny. Wśród osób, które zdały całość była co najmniej jedna osoba, która korzystała z naszego pakietu szkoleniowego. Jesteś naszym klientem i chcesz wiedzieć jakie były za pytania na ustnym? Napisz maila na marcin@reszka.edu.pl. Przy okazju wyślemy także aktualizację.
zobacz więcej
18.02.21Egzaminy ruszają!
Po 4 miesięcznej przerwie Ministerstwo Aktywów Państwowych rusza z egzaminami dla kandydatów na członków rad nadzorczych: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/termin-i-miejsce-przeprowadzenia-egzaminu
zobacz więcej