24.03.18

Informacje z egzaminu - 24.03.2018

24 marca 2018 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 28 osób. Zdało 10. Odezwał się do nas nasz klient, który uzyskał 116 punktów, co było prawdopodobnie najlepszym wynikiem w tym dniu. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje.
Dzisiaj zdałem egzamin pisemny i ustny. Pisemny zaliczyłem na 116 pkt. Nie wiem czy był to najlepszy wynik ale dla mnie wynik osiągnięty daje mi satysfakcję. W dniu dzisiejszym podchodziło 28 osób, pisemny zdało 10 osób, wchodziłem szósty, do mnie wszyscy zdali. Pytania jakie miałem na ustnym:

1) Co powinna zawierać uchwała Rady Nadzorczej
2) Szczególne uprawnienie Członków Rad Nadzorczych.
3) Co kryje się pod pozycją wartości niematerialne i prawne.

Inni uczestnicy mieli pytania z biznesplanu, komercjalizacji, prokura, chyba z tego wszystkiego już nic więcej nie zapamiętałem. Byłem skupiony na swoim wejściu.

Chcę Panu Bardzo podziękować za materiał, pytania. Egzamin byłby z pewnością o wiele bardziej trudny bez Pana materiałów.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Do usłyszenia przy zakupie materiałów na doradców inwestycyjnych. Na chwilę obecną muszę przez chwilę odpocząć od jakiejkolwiek wiedzy, materiałów, testów.

Pozdrawiam serdecznie,
Łukasz