SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
24.03.18

Informacje z egzaminu - 24.03.2018


24 marca 2018 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 28 osób. Zdało 10. Odezwał się do nas nasz klient, który uzyskał 116 punktów, co było prawdopodobnie najlepszym wynikiem w tym dniu. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje.
Dzisiaj zdałem egzamin pisemny i ustny. Pisemny zaliczyłem na 116 pkt. Nie wiem czy był to najlepszy wynik ale dla mnie wynik osiągnięty daje mi satysfakcję. W dniu dzisiejszym podchodziło 28 osób, pisemny zdało 10 osób, wchodziłem szósty, do mnie wszyscy zdali. Pytania jakie miałem na ustnym:

1) Co powinna zawierać uchwała Rady Nadzorczej
2) Szczególne uprawnienie Członków Rad Nadzorczych.
3) Co kryje się pod pozycją wartości niematerialne i prawne.

Inni uczestnicy mieli pytania z biznesplanu, komercjalizacji, prokura, chyba z tego wszystkiego już nic więcej nie zapamiętałem. Byłem skupiony na swoim wejściu.

Chcę Panu Bardzo podziękować za materiał, pytania. Egzamin byłby z pewnością o wiele bardziej trudny bez Pana materiałów.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Do usłyszenia przy zakupie materiałów na doradców inwestycyjnych. Na chwilę obecną muszę przez chwilę odpocząć od jakiejkolwiek wiedzy, materiałów, testów.   

Pozdrawiam serdecznie,
Łukasz
Aktualności
29.03.21Egzamin 27.03.2021
Do sobotniego (27.03.2021) egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 13 osób.
Test zaliczyło 6 osób i 5 z tych osób zdały ustny.
Wśród tych 5 osób, były co najmniej 3 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego.
Gratulujemy!


zobacz więcej
18.03.21Informacja z egzaminu 13 marca 2021 roku
13 marca odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 7 osób. 5 z tych osób zdało test, a 3 osoby ustny. Wśród osób, które zdały całość była co najmniej jedna osoba, która korzystała z naszego pakietu szkoleniowego. Jesteś naszym klientem i chcesz wiedzieć jakie były za pytania na ustnym? Napisz maila na marcin@reszka.edu.pl. Przy okazju wyślemy także aktualizację.
zobacz więcej
18.02.21Egzaminy ruszają!
Po 4 miesięcznej przerwie Ministerstwo Aktywów Państwowych rusza z egzaminami dla kandydatów na członków rad nadzorczych: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/termin-i-miejsce-przeprowadzenia-egzaminu
zobacz więcej