12.03.18

Relacja z 10 marca 2018

10 marca odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Napisała do nas nasza klientka, która zdawała w tym dniu. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje.

Dobry wieczór Pnie Marcinie,

zdałam egzamin 10 marca (na pisemnym otrzymałam 111 punktów).

Pisemny zdało 14 osób na 30 (podobno bardzo ładnie - podniesie statystyki :-).

Dużo pytań było z Pana bazy. Niektóre nieco zmienione. Ale było też sporo nowych, w tym rachunkowość, wskaźniki.

Ustny - z 12 osób nie zdały 3 - o dwóch nie wiem, bo już poszłam.

Na ustnym miałam takie pytania:

1. Nadzwyczajne Zgromadzenie w spółce z o.o. (kto zwołuje)

2. Uchwała zgromadzenia wspólników/walnego zgromadzenia ws. zasad wynagradzania Zarządu

3. Biegły rewident - w jakich podmiotach trzeba badać sprawozdanie, kto wybiera i kiedy trzeba wybrać.

Pojawiały się też takie pytania (to co zapamiętałam):

- nowa ustawa kominowa (dużo razy),

- odpowiedzialność członków zarządu,

- zaskarżenie uchwały zgromadzenia (ze dwa razy),

- zwyczajne walne zgromadzenie,

- rodzaje akcji,

- uprawnienia pracowników przy komercjalizacji,

- kapitał zapasowy,

- bilans,

- ROE, ROA, wskaźniki (ze dwa czy trzy razy)

- dźwignia finansowa, model du Ponta,

- restrukturyzacja,

- strategia marketingowa.

Dziękuję za wszystko.

KK

08.03.19Kolejna aktulizacja i informacje z egzaminu - 2 marca 2019
Otrzymaliśmy relacje egzaminacyjne z dnia 2 marca 2019. Test zdało 7 osób i wszystkie te osoby korzystały z naszego pakietu szkoleniowego! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje. Do pakiet doszła kolejna seria (ponad 30) nowych pytań testowych, które pojawiły się na egzaminach w 2019 roku. Aktualizacja przez 6 miesięcy od zakupu bezpłatna.
21.02.19Aktualizacja!
Aktualizacja pakietu szkoleniowego. Ponad 60 nowych pytań testowych, które pojawiły się na egzaminie w tym roku, nowy test próbny i relacje z ostatnich egzaminów.
Bezpłatne dla osób, które nabyły nasz pakiet szkoleniowy w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
Zainteresowanych prosimy o informację na adres marcin@reszka.edu.pl
22.01.19Informacje z pierwszego egzaminu w 2019 roku.
19.01.2019 odbył się pierwszy w nowym roku egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 5 naszych klientów. 4 osoby zdały zarówno test jak i ustny, a jednej zabrakło 2 punktów na teście. Kliknij zobacz więcej i przeczytaj część relacji, które otrzymaliśmy.