10.02.18

Informacje z egzaminu - 10 luty 2018

10 lutego 2018 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 28 osób. Test zdało 11 osób, a ustny 8 osób. Dostaliśmy informacje od dwóch naszych klientów, którzy zdawali w tym tym dniu - otrzymali na teście 113 i 130 punktów (najlepszy wynik dnia), a ustny zdali z wynikiem bardzo dobry. Gratulujemy!  Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, którą otrzymaliśmy od tych osób.

" Dzień dobry Panie Marcinie,
w dniu wczorajszym udało mi się zdać egzamin:) (130 pkt z pisemnego), do ustnego przystąpiło 11 osób z 28 zdających. Ustny zdało 8 osób.
Pytania na teście w dużej części z Pana bazy, z tym że część miała zmienione warianty odpowiedzi, dużo pytań z finansów, ustawy o zarządzaniu mieniem oraz ustawy o wynagrodzeniach.
Pytania na ustnym z tego co pamiętam: wymienić spółki których akcje nie mogą zostać zbyte (ustawa o zarządzaniu mieniem), zdanie odrębne, definicja spółki dominującej, umowa o zakazie konkurencji oraz odprawa dla członka zarządu zgodnie z ustawą o wynagrodzeniach, kto musi sporządzań sprawozdanie  finansowe zgodnie z MSR.
Pana materiały okazały się niezwykle pomocne w nauce, mogę je polecić każdemu kto przygotowuje się do tego egzaminu.

pozdrawiam
M"

"Panie Marcinie zdałam dziś egzamin :)

113 pkt z pisemnego i 5- z ustnego. Pisemny zdało 11 z 28 osób, powiedzieli, że to bardzo dużo. Na ustny wchodziłam druga, chłopak przede mną zdał, reszta nie wiem. Na pisemnym było trochę nowych pytań, głównie z rachunkowości, o dźwignie finansową, ale inaczej sformułowane, kilka było też o KRS, których nie kojarzyłam.

Robiłam jak Pan sugerował, zaznaczyłam te co wiedziałam, a dopiero potem szukałam w ustawach pozostałych, skończyłam 5 minut przed końcem czasu. Na ustnym dostałam pytania: czy czynność jest ważna bez zgody organu nadzoru, czy każda s.a. i sp. z o.o. musi badać sprawozdanie i sposoby zwoływania zgromadzeń (tutaj dopytali mnie co musi być w zaproszeniu, b powiedziałam tylko o terminach).

Komisja bardzo pozytywna, gorzej z podchodzącymi do egzaminu, strasznie nakręcają negatywnie, ja żałowałam, że nie wzięłam słuchawek - więc to rekomenduje.

Pana materiały były nieocenione!

Pozdrawiam,

Katarzyna"

08.03.19Kolejna aktulizacja i informacje z egzaminu - 2 marca 2019
Otrzymaliśmy relacje egzaminacyjne z dnia 2 marca 2019. Test zdało 7 osób i wszystkie te osoby korzystały z naszego pakietu szkoleniowego! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje. Do pakiet doszła kolejna seria (ponad 30) nowych pytań testowych, które pojawiły się na egzaminach w 2019 roku. Aktualizacja przez 6 miesięcy od zakupu bezpłatna.
21.02.19Aktualizacja!
Aktualizacja pakietu szkoleniowego. Ponad 60 nowych pytań testowych, które pojawiły się na egzaminie w tym roku, nowy test próbny i relacje z ostatnich egzaminów.
Bezpłatne dla osób, które nabyły nasz pakiet szkoleniowy w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
Zainteresowanych prosimy o informację na adres marcin@reszka.edu.pl
22.01.19Informacje z pierwszego egzaminu w 2019 roku.
19.01.2019 odbył się pierwszy w nowym roku egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 5 naszych klientów. 4 osoby zdały zarówno test jak i ustny, a jednej zabrakło 2 punktów na teście. Kliknij zobacz więcej i przeczytaj część relacji, które otrzymaliśmy.