19.11.17

Relacja z egzaminu 18.11.2017

Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj informację, które otrzymaliśmy od naszej klientki, która zdała egzamin 18 listopada 2017 roku.

Panie Marcinie, uprzejmie informuję, że udało mi się dziś zdań egzamin za pomocą Pana materiałów. Testy rozwiązywałam na ponad 80%, dzisiaj udało mi się uzyskać 110 pkt. Było ok 30 pytań nowych.
Z grupy 30 osób pisemny zdało 5 osób. Na ustnym dostałam pytania w zakresie KRS, prokury i kiedy wygasa mandat członka zarządu. Ja byłam pierwsza z kolei, za mną 1 osoba nie zdała (dostała pytania z ustawy o biegłych rewidentach) . Nie wiem czy pozostałe osoby zdały.
Niemniej naprawdę myślę, że bez Pana bazy pytań byłoby trudno to zdać, trzeba tylko się nauczyć jej bardzo dobrze!.
Zatem dziękuję i pozdrawiam,
Agnieszka