SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
15.10.17

Relacja z egzaminu 14.10.2017


Do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych 14 października 2017 podeszło 19 osób. Zdało 8 osób. Poniżej relacja od naszego klienta, który uzyskał 121 punktów, co było najlepszym wynikiem w tym dniu. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj informacje, które otrzymaliśmy od tej osoby.

Dzień dobry,

zdawałem dzisiaj egzamin. Na 19 osób 8 zdało egzamin pisemny, co przez organizatorów zostało określone jako dobry wynik. Mi udało się uzyskać 121 pkt., co było najlepszym wynikiem dnia.

Uczyłem się tylko programem full recall, doszedłem do poziomu opanowania bazy pytań rzędu 80% i myślę, że gwarantuje to zdanie. Na egzaminie pojawiło się kilkanaście pytań, które widziałem po raz pierwszy w życiu - z tego co zapamiętałem, to jedno dotyczyło formuły Dassonville (czymkolwiek ona jest), jedno sposobu obliczenia raty kapitałowej malejącej przy kredycie (mini zadanko do obliczenia). Było relatywnie dużo pytań z ustawy o zarządzaniu mieniem SP i z ustawy o biegłych rewidentach.

Ustny zdawałem jako 6., przede mną wszyscy zdali. Z tego co pamiętam to żadne pytanie moich poprzedników nie było zaskakujące - wszystkie były zaadresowane w Pana materiałach. Ja dostałem pytania:

- o cele (KPI) jakie może zarządowi wyznaczyć rada nadzorcza zgodnie z ustawą o wynagrodzeniach,

- o różnice pomiędzy rachunkowością zarządczą a finansową

- jakie mogą być powody wygaśnięcia mandatu członka RN w sp. z o.o.

Komisja nastawiona bardzo przyjaźnie, atmosfera miła.

Z perspektywy czasu egzamin łatwy, ale nie chciałbym drugi raz do niego podchodzić. Trudno mi sobie wyobrazić naukę bez Pana materiałów.

Dziękuję serdecznie za pomoc i będę Pana polecał innym zdającym (wiem, że więcej osób z mojej firmy korzystała z Pana materiałów i wszyscy byli zadowoleni. 

pozdrawiam, 

Przemysław

Aktualności
29.03.21Egzamin 27.03.2021
Do sobotniego (27.03.2021) egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 13 osób.
Test zaliczyło 6 osób i 5 z tych osób zdały ustny.
Wśród tych 5 osób, były co najmniej 3 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego.
Gratulujemy!


zobacz więcej
18.03.21Informacja z egzaminu 13 marca 2021 roku
13 marca odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 7 osób. 5 z tych osób zdało test, a 3 osoby ustny. Wśród osób, które zdały całość była co najmniej jedna osoba, która korzystała z naszego pakietu szkoleniowego. Jesteś naszym klientem i chcesz wiedzieć jakie były za pytania na ustnym? Napisz maila na marcin@reszka.edu.pl. Przy okazju wyślemy także aktualizację.
zobacz więcej
18.02.21Egzaminy ruszają!
Po 4 miesięcznej przerwie Ministerstwo Aktywów Państwowych rusza z egzaminami dla kandydatów na członków rad nadzorczych: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/termin-i-miejsce-przeprowadzenia-egzaminu
zobacz więcej