18.09.17

Informacje z egzaminu z dnia 16.09.2017

Do egzaminu podeszło 27 osób. Zdało 7. Poniżej relacja, którą otrzymaliśmy od naszego klienta.

Panie Marcinie,

Do egzaminu w dniu 16 września podeszło 27 osób, z czego do części ustnej przeszło 8 osób - wchodziłem jako szósty, do tego czasu jedna osoba nie zdała części ustnej. Myślę, że w sumie zdało siedem osób.

Podczas części pisemnej Komisja kilkakrotnie powtórzyła apel o nierozpinanie segregatora z ustawami - chyba Pana sugestia z materiałów szkoleniowych została zauważona przez egzaminatorów :-)

W części ustnej miałem cztery pytania:

- przy jakich poziomach większości głosów Walne Zgromadzenie podejmuje uchwały i w jakich sprawach;

- prawo poboru;

- jaki organ decyduje o sprzedaży akcji Skarbu Państwa;

- jako członek rady nadzorczej nie zgadzam się z podjętą właśnie uchwałą - co mogę zrobić i jakie są tego konsekwencje

Pozostałe pytania mniej więcej pokrywały się z Pana materiałami do części ustnej, z tym, że ustawy o zarządzaniu mieniem... i kształtowaniu wynagrodzeń ... trzeba mieć naprawdę opanowane, bo każdy miał z tego pytanie.

Generalnie Komisja bardzo pozytywnie podchodziła do zdających - dodatkowe pytania naprowadzały na prawidłową odpowiedź ale trzeba było mieć podstawową orientację.

Pana materiały były bardzo pomocne przy zdawaniu części pisemnej - ze względu na charakter tych pytań, wiedza w temacie mogła nie wystarczyć. Z dziewięciu przykładowych testów z Pana materiałów miałem średnią punktów 118 i tyle samo uzyskałem na egzaminie.

Serdecznie pozdrawiam

Krzysztof

08.03.19Kolejna aktulizacja i informacje z egzaminu - 2 marca 2019
Otrzymaliśmy relacje egzaminacyjne z dnia 2 marca 2019. Test zdało 7 osób i wszystkie te osoby korzystały z naszego pakietu szkoleniowego! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje. Do pakiet doszła kolejna seria (ponad 30) nowych pytań testowych, które pojawiły się na egzaminach w 2019 roku. Aktualizacja przez 6 miesięcy od zakupu bezpłatna.
21.02.19Aktualizacja!
Aktualizacja pakietu szkoleniowego. Ponad 60 nowych pytań testowych, które pojawiły się na egzaminie w tym roku, nowy test próbny i relacje z ostatnich egzaminów.
Bezpłatne dla osób, które nabyły nasz pakiet szkoleniowy w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
Zainteresowanych prosimy o informację na adres marcin@reszka.edu.pl
22.01.19Informacje z pierwszego egzaminu w 2019 roku.
19.01.2019 odbył się pierwszy w nowym roku egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 5 naszych klientów. 4 osoby zdały zarówno test jak i ustny, a jednej zabrakło 2 punktów na teście. Kliknij zobacz więcej i przeczytaj część relacji, które otrzymaliśmy.