21.03.17

Wyniki pierwszego egzaminu KPRM

W sobotę odbył się pierwszy egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych przeprowadzony przez nowego organizatora - Kancelarie Prezesa Rady Ministrów. Podeszło 8 osób osób, zdała 1 osoba (107 punktów na teście) -przygotowywała się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy! Do pakietu szkoleniowego dzisiaj doszły nowe pytania testowe i mamy nadzieję, że zdawalność mocno wzrośnie.
.
22.01.19Informacje z pierwszego egzaminu w 2019 roku.
19.01.2019 odbył się pierwszy w nowym roku egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 5 naszych klientów. 4 osoby zdały zarówno test jak i ustny, a jednej zabrakło 2 punktów na teście. Kliknij zobacz więcej i przeczytaj część relacji, które otrzymaliśmy.
30.12.18Spóźniona relacja z październikowego egzaminu
Otrzymaliśmy kolejną obszerną relację z egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Dziękujemy i gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje.
21.11.18Relacja z egzaminu - 27.10.2018
Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych z dnia 27.10.2018.