16.01.17

Zmiana organizatora egzaminów

Do końca 2016 egzaminy organizowało MSP, od 2017 zadanie to przejęła Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.
Zakres tematyczny nowych egzaminów i forma będzie taka sama jak na poprzednich egzaminach w MSP.
Nowe egzaminy ruszą prawdopodobnie w marcu.  Pytania testowe i ustne zawarte w pakiecie szkoleniowym są zaktualizowane prawnie na luty 2017.
Jeżeli cokolwiek zmieni się na nowych egzaminach to dla klientów którzy zakupią pakiet w 2017 roku - aktualizacja będzie bezpłatna przez 12 miesięcy.

.