SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
11.12.16

Egzamin 10 grudnia 2016


Bardzo wysoka zdawalność na egzaminie do rad nadzorczych 10 grudnia 2016. Zdało 60% podchodzących. Poniżej pierwsze relacje otrzymane od naszych klientów.

"Panie Marcinie,
bardzo dziękuję za okazaną pomoc i zrozumienie z Pana strony.  
Dziękuję za cenne wyjaśnienia, informacje i poświęcony czas.
Niestety jak się okazuje uczestnictwo w kursie z punktu widzenia sukcesu na egzaminie było nieporozumieniem. Był to stracony dla mnie czas i pieniądze.
Wybawieniem okazały się Pana świetnie przygotowane profesjonalne materiały, które szczerze polecam.
Dzięki Pana materiałom udało mi się zdać najtrudniejszy egzamin w moim życiu. Na egzaminie osiągnęłam 118 punków i było to czwarte miejsce. Zdanie egzaminu było dla mnie szczególnie dużym wyzwaniem, ponieważ jestem kobietą przed sześćdziesiątką i bez Pana pomocy na pewno nie osiągnęłabym takiego sukcesu.
Będę polecać Pana materiały, które są bardzo pomocne podczas przygotowania do egzaminu i wystarczające aby zdać egzamin bez konieczności uczęszczania na kurs przygotowawczy. Pana oferta jest wielką skarbnicą wiedzy, która może służyć wszystkim kandydatom na członków RN.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Teresa"

"Jestem po egzaminie, dzięki Pańskim materiałom poszło pomyślnie. Wynik 123, podobno jeden z lepszych ale najlepszy to 143. Jedna z pań korzystająca z Pańskich materiałów miała 138 pkt. Egzamin pisemny zdała rekordowa ilość osób 27. Przynajmniej 9 korzystało z Pana usług. Ustny chyba też zdali wszyscy. Po mnie wchodziły jeszcze tylko trzy osoby. W części pisemnej bez niespodzianek . Pytania pomieszane i prawo pracy i KC, KSH, finanse, pytania z nowej ustawy kominowej. Jedno o procenty części zmiennej wynagrodzenia członków organów zarządzających w spółkach publicznych. Odpowiedzi w zmienionej kolejności. Na ustnym głównie KSH i finanse. Sporo pytań o wskaźniki płynności, rentowności, ROE, ROA, dźwignia, pełnomocnictwa, kompetencje rady, sprawozdania finansowe i nowa kominówka. Kilka osób miało pytania o wynagrodzenia. To tyle na gorąco po powrocie do domu. Dziękuję za świetnie przygotowane materiały zwięzłe i konkretne oraz za trzymanie kciuków. Co do materiałów Wie Pan doskonale, że mam porównanie.

Pozdrawiam

Iwona"

 "Bardzo dziękuję za materiały, które w zupełności wystarczyły do zdania egzaminu. 10.12.2016 r. do egzaminu podeszło ok. 40 osób i jak stwierdziła komisja padł rekord na teście pisemnym bo zdało nieco ponad 60 procent podchodzących. Sporo osób z Pana materiałami, sporo też po kursach, ale jak się okazuje materiały były dużo cenniejsze niż kursy - rozmawiałem z Panią, która podchodziła 2 raz - pierwszy bez materiałów i dopiero Pana pomoce naukowe "otworzyły oczy" na to jak należy rozwiązywać test pisemny. Na egzaminie wylosowaliśmy zestaw w którym stosunkowo mało pytań dotyczyło rachunkowości. Z pozostałych tematów odpowiedzi można było sobie wyszukać w ustawach. Mogę podpowiedzieć zdającym, że faktycznie warto wiedzieć gdzie czego szukać bo na egzaminie jest to bardzo pomocne, szczególnie jak nie jesteśmy czegoś pewni. Egzamin ustny zdawałem na początku, więc komisja w dobrym humorze, ale nie jestem w stanie powiedzieć ile osób ostatecznie zdało. Moje pytania: kapitał zapasowy, prokura i rachunek przepływów pieniężnych. Jeszcze raz bardzo dziękuję za materiały, będę polecał. Zatem polecam i pozdrawiam!
Michał"

„Dzisiaj zdałem. 121/150.

Dziękuję za dobre materiały

Zbigniew

Ps. mówili że padł rekord bo pierwszy etap przeszło 64%”

 

„Dziękuje za opracowane w profesjonalny sposób pytania. 10 grudnia 2016 r. przystąpiłem do egzaminu i zdałem. Jednocześnie chciałem zaznaczyć, że nie uczęszczałem na żadne kursy. Jeszcze raz dziękuje.

Cezary”

Aktualności
29.03.21Egzamin 27.03.2021
Do sobotniego (27.03.2021) egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 13 osób.
Test zaliczyło 6 osób i 5 z tych osób zdały ustny.
Wśród tych 5 osób, były co najmniej 3 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego.
Gratulujemy!


zobacz więcej
18.03.21Informacja z egzaminu 13 marca 2021 roku
13 marca odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 7 osób. 5 z tych osób zdało test, a 3 osoby ustny. Wśród osób, które zdały całość była co najmniej jedna osoba, która korzystała z naszego pakietu szkoleniowego. Jesteś naszym klientem i chcesz wiedzieć jakie były za pytania na ustnym? Napisz maila na marcin@reszka.edu.pl. Przy okazju wyślemy także aktualizację.
zobacz więcej
18.02.21Egzaminy ruszają!
Po 4 miesięcznej przerwie Ministerstwo Aktywów Państwowych rusza z egzaminami dla kandydatów na członków rad nadzorczych: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/termin-i-miejsce-przeprowadzenia-egzaminu
zobacz więcej