04.12.16

Informacje z egzaminu z 3 grudnia 2016

Do egzaminu podeszło 41 osób. Zdało 16. Gratulujemy! Poniżej kilka relacji otrzymanych od naszych klientów.

Witam,
zdałem dzisiaj egzamin na członka rady nadzorczej i to przy pierwszej próbie.
Pisemny na 121 punktów.
Ogólnie pytania z Pana bazy. Parę pytań ma zmienioną kolejność. 4 nowe pytania z nowej ustawy o wynagrodzeniu. Dały się wyczytać z ustawy.

Pytania na ustny: Komisja przyjazna.
1) Co może RN zrobić jak członek zarządu w jednoosobowej spółce SP złoży rezygnacje. Chodziło o oddelegowanie członka RN do pełnienia tej funkcji i postępowaniu kwalifikacyjnym.

2)Z czego składa się bilans. I co jest po lewej co po prawej stronie - aktywa pasywa.

3)Co to jest prokura. Jak się ja ustawia.

Przygotowania do egzaminu:
Moje czas przygotowania wynosił 3 miesiące codziennej pracy min 2-3 godzin z Pana materiałem.
Pierwsze nauka z Fullrecallem i do tego nauka pytań.
Chcę podkreślić że korzystałem do nauki tylko z Pana materiału. To co nie od razu rozumiałem doczytywałem z ustaw i w Internecie.

Bardzo dziękuje Panu Marcinie.
Nawet jak zakupiłem materiał rok temu mogłem skorzystać z aktualizacji!

Michał

Panie Marcinie ,128 punktów i najlepszy wynik dnia.

Na ustnym na jednym pytaniu trochę pobłądziłem ale 2 pozostałe perfekt.

Pyt 1. Kiedy Rada Nadzorcza może podjąć uchwałę nie objętą porządkiem obrad?

Pyt 2.Kto nie może być członkiem rady nadzorczej?

Pyt 3. Wskaźniki rentowności i dźwignia finansowa.

Inne pyt z tego dnia:

1 Organy spółki

2.Zabezpieczenie wierzytelności

3 prokura

4. Delegowanie członka rady nadzorczej na 3 miesiące

Chciałem Panu pogratulować naprawdę świetnych materiałów.

Ogółem zdało 15 osób pisemny na 41.

Ja zdawałem ustny jako 6 i wszyscy do tej pory zdali.

Problem główny w przygotowaniach do egzaminów to walka z samym sobą. Nie chce się człowiekowi uczyć. Ale po pewnym czasie jest to ciekawe. Polecam jedną rzecz: zgrać audioustawę KSH na płytę i słuchać w aucie ( żeby odsłuchać całość trzeba 14 godz.). Naprawdę dużo zostaje.

na ustny materiały Pana w zupełności wystarczą. Na pisemnym 5 nowych pytań z nowej kominówki ale można wszystko rozwiązać pracując z ustawą

Jeszcze raz dziękuje- Metoda Pana jest świetna. Byli goście po kursach z ustawami w takiej teczce a raczej walizce jak ja z ciuchami i po teście jechali do domu z wynikiem 70-80 punktów.

Tomasz

Witam,

Zdawałem dzisiaj egzamin do rad nadzorczych, do którego przygotowywałem się z Pana materiałów.

Pytania w ok.90% pokrywały się z tymi w materiałach.

Pojawiły się pytania z ustawie o wynagradzaniu z czerwca 2016. Zdało 16 z 42 zdających. Na ustnym byłem drugi i wyszedłem, więc nie wiem czy wszyscy pozostali zdali. Uzyskałem 121pkt.

Na ustnym egzaminie pytali mnie o zwyczajne walne zgromadzenie, jakie podejmuje decyzje i termin zwołania, co to jest komercjalizacja oraz kiedy czynność prawna jest ważna bez zgody uprawnionego organu.

Grzegorz”

02.07.17Egzamin 1 lipca 2017
Do egzamin dla kandydatów na czlonków rad nadzorczych 1 lipca 2017 podeszło 25 osób. Zdało 7 osób, wśród których były co najmniej 4 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Uzyskały od 105 do 122 (wynik dnia) punktów na teście. Gratulujemy!
29.05.17Egzaminy 20 maja i 27 maja 2017
Otrzymaliśmy od 4 naszych klientów informacje o zdanym egzaminie 20 maja (od 106 do 125 punktów) oraz od 2 osób, które zdały 27 maja. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminów.
24.04.17Sukcesy na egzaminie w dniu 22 kwietnia 2017 roku
22 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 25 osób. Zdało 11. Gratulujemy! Otrzymaliśmy informację od 4 osób, które zdały po nauce z naszego pakietu szkoleniowego. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje od tych osób.