24.07.16

Wiadomości z egzaminu - 23.07.2016

23 lipca 2016 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszły 32 osoby. Egzamin zdało 14 osób. Gratulujemy! Wśród zdających były 3 osoby, które przygotowywały się z pomocą naszego pakietu szkoleniowego. Zdały. Poniżej relacje otrzymane od tych osób.

"Dzień dobry,

Zdałem ! Dostałem 124 punkty. Pisemny zdało 15 osób (zdawało chyba 32 i dodatkowo 4 osoby nie dotarły). Wszystkie pytania były z obecnej bazy. Około połowa miała zmienioną kolejność. Komisja bardzo przyjazna. Na ustny wszedłem jako 13. Pytania dość proste:
1) wskaźniki płynności,
2) Kiedy członkowie Rady Nadzorczej mogą pełnić swoje obowiązki samodzielnie,
3) Czy Rada Nadzorcza może nakazać zarządowi wypowiedzenie umowy. Wydaje mi się że jedna osoba nie zadała , ale nie jestem pewien. Na pewno poza mną jeszcze 2 osoby, które zdały pisemny korzystały z Pana materiałów.
Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Piotr"

"Panie Marcinie,
Zdałem. Bardzo dziękuję za pomoc. W dniu wczorajszym zgodnie z informacją przekazaną przez komisję pisemny zdało 50% osób. Na ustnym nie zdała tylko jedna osoba. Byłem przedostatni i osoba zdająca po mnie raczej zdała bo była dobrze przygotowana. Nie zdała tylko młoda dziewczyna, która raczej nie była dobrze przygotowana. Komisja pytała ją o domniemanie kompetencji zarządu i wynagrodzenie zarządu wg. ustawy o komerc. Pytania na ustnym bez zaskoczenia, wszystkie z Pana listy. Na pisemnym również wszystkie z bazy. Teraz dają gorszy obiad niż w zeszłym roku:) chyba oszczędzają bo dużo osób zdaje. Komisja była bardzo życzliwa tym razem ale słyszałem że ostatnim razem komisja nie przepuściła nikogo.
Pozdrawiam serdecznie."

"Dzień dobry Panie Marcinie, wczoraj zdałem przygotowując się z pomocą Pana materiałów, które były najbardziej przydatne w czasie przygotowań (o wiele lepsze niż kurs, który również odbyłem)
Pytania z bazy bez zaskoczenia -116 pkt
Na ustny pytania:
-Zdanie odrębne w RN
-Płynność finansowa
-Akcjonariusz na ZW
Komisja przyjazna
Pozdrawiam i dziękuję za udany produkt
Aleksander M."

29.05.17Egzaminy 20 maja i 27 maja 2017
Otrzymaliśmy od 4 naszych klientów informacje o zdanym egzaminie 20 maja (od 106 do 125 punktów) oraz od 2 osób, które zdały 27 maja. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminów.
24.04.17Sukcesy na egzaminie w dniu 22 kwietnia 2017 roku
22 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 25 osób. Zdało 11. Gratulujemy! Otrzymaliśmy informację od 4 osób, które zdały po nauce z naszego pakietu szkoleniowego. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje od tych osób.
03.04.17Infoemacje z egzaminu 1 kwietnia 2017
Poprawa zdawalności na egzaminie do rad nadzorczych. 1 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 9 osób. Egzamin zdało 6 osób w tym dwie które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!