SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
24.07.16

Wiadomości z egzaminu - 23.07.2016


23 lipca 2016 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszły 32 osoby. Egzamin zdało 14 osób. Gratulujemy! Wśród zdających były 3 osoby, które przygotowywały się z pomocą naszego pakietu szkoleniowego. Zdały. Poniżej relacje otrzymane od tych osób.

 

"Dzień dobry,

Zdałem ! Dostałem 124 punkty. Pisemny zdało 15 osób (zdawało chyba 32 i dodatkowo 4 osoby nie dotarły). Wszystkie pytania były z obecnej bazy. Około połowa miała zmienioną kolejność. Komisja bardzo przyjazna. Na ustny wszedłem jako 13. Pytania dość proste:
1) wskaźniki płynności,
2) Kiedy członkowie Rady Nadzorczej mogą pełnić swoje obowiązki samodzielnie,
3) Czy Rada Nadzorcza może nakazać zarządowi wypowiedzenie umowy. Wydaje mi się że jedna osoba nie zadała , ale nie jestem pewien. Na pewno poza mną jeszcze 2 osoby, które zdały pisemny korzystały z Pana materiałów.
Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Piotr"
 
 
"Panie Marcinie,
Zdałem. Bardzo dziękuję za pomoc. W dniu wczorajszym zgodnie z informacją przekazaną przez komisję pisemny zdało 50% osób. Na ustnym nie zdała tylko jedna osoba. Byłem przedostatni i osoba zdająca po mnie raczej zdała bo była dobrze przygotowana. Nie zdała tylko młoda dziewczyna, która raczej nie była dobrze przygotowana. Komisja pytała ją o domniemanie kompetencji zarządu i wynagrodzenie zarządu wg. ustawy o komerc. Pytania na ustnym bez zaskoczenia, wszystkie z Pana listy. Na pisemnym również wszystkie z bazy. Teraz dają gorszy obiad niż w zeszłym roku:) chyba oszczędzają bo dużo osób zdaje. Komisja była bardzo życzliwa tym razem ale słyszałem że ostatnim razem komisja nie przepuściła nikogo.
Pozdrawiam serdecznie."
 
"Dzień dobry Panie Marcinie, wczoraj zdałem przygotowując się z pomocą Pana materiałów, które były najbardziej przydatne w czasie przygotowań (o wiele lepsze niż kurs, który również odbyłem)
Pytania z bazy bez zaskoczenia -116 pkt
Na ustny pytania:
-Zdanie odrębne w RN
-Płynność finansowa
-Akcjonariusz na ZW
Komisja przyjazna
Pozdrawiam i dziękuję za udany produkt
Aleksander M."
 
 
Aktualności
12.03.18Relacja z 10 marca 2018
10 marca odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Napisała do nas nasza klientka, która zdawała w tym dniu. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje.
zobacz więcej
10.02.18Informacje z egzaminu - 10 luty 2018
10 lutego 2018 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 28 osób. Test zdało 11 osób, a ustny 8 osób. Dostaliśmy informacje od dwóch naszych klientów, którzy zdawali w tym tym dniu - otrzymali na teście 113 i 130 punktów (najlepszy wynik dnia), a ustny zdali z wynikiem bardzo dobry. Gratulujemy!  Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, którą otrzymaliśmy od tych osób.
zobacz więcej