SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
24.07.16

Wiadomości z egzaminu - 23.07.2016


23 lipca 2016 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszły 32 osoby. Egzamin zdało 14 osób. Gratulujemy! Wśród zdających były 3 osoby, które przygotowywały się z pomocą naszego pakietu szkoleniowego. Zdały. Poniżej relacje otrzymane od tych osób.

 

"Dzień dobry,

Zdałem ! Dostałem 124 punkty. Pisemny zdało 15 osób (zdawało chyba 32 i dodatkowo 4 osoby nie dotarły). Wszystkie pytania były z obecnej bazy. Około połowa miała zmienioną kolejność. Komisja bardzo przyjazna. Na ustny wszedłem jako 13. Pytania dość proste:
1) wskaźniki płynności,
2) Kiedy członkowie Rady Nadzorczej mogą pełnić swoje obowiązki samodzielnie,
3) Czy Rada Nadzorcza może nakazać zarządowi wypowiedzenie umowy. Wydaje mi się że jedna osoba nie zadała , ale nie jestem pewien. Na pewno poza mną jeszcze 2 osoby, które zdały pisemny korzystały z Pana materiałów.
Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Piotr"
 
 
"Panie Marcinie,
Zdałem. Bardzo dziękuję za pomoc. W dniu wczorajszym zgodnie z informacją przekazaną przez komisję pisemny zdało 50% osób. Na ustnym nie zdała tylko jedna osoba. Byłem przedostatni i osoba zdająca po mnie raczej zdała bo była dobrze przygotowana. Nie zdała tylko młoda dziewczyna, która raczej nie była dobrze przygotowana. Komisja pytała ją o domniemanie kompetencji zarządu i wynagrodzenie zarządu wg. ustawy o komerc. Pytania na ustnym bez zaskoczenia, wszystkie z Pana listy. Na pisemnym również wszystkie z bazy. Teraz dają gorszy obiad niż w zeszłym roku:) chyba oszczędzają bo dużo osób zdaje. Komisja była bardzo życzliwa tym razem ale słyszałem że ostatnim razem komisja nie przepuściła nikogo.
Pozdrawiam serdecznie."
 
"Dzień dobry Panie Marcinie, wczoraj zdałem przygotowując się z pomocą Pana materiałów, które były najbardziej przydatne w czasie przygotowań (o wiele lepsze niż kurs, który również odbyłem)
Pytania z bazy bez zaskoczenia -116 pkt
Na ustny pytania:
-Zdanie odrębne w RN
-Płynność finansowa
-Akcjonariusz na ZW
Komisja przyjazna
Pozdrawiam i dziękuję za udany produkt
Aleksander M."
 
 
Aktualności
29.03.21Egzamin 27.03.2021
Do sobotniego (27.03.2021) egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 13 osób.
Test zaliczyło 6 osób i 5 z tych osób zdały ustny.
Wśród tych 5 osób, były co najmniej 3 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego.
Gratulujemy!


zobacz więcej
18.03.21Informacja z egzaminu 13 marca 2021 roku
13 marca odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 7 osób. 5 z tych osób zdało test, a 3 osoby ustny. Wśród osób, które zdały całość była co najmniej jedna osoba, która korzystała z naszego pakietu szkoleniowego. Jesteś naszym klientem i chcesz wiedzieć jakie były za pytania na ustnym? Napisz maila na marcin@reszka.edu.pl. Przy okazju wyślemy także aktualizację.
zobacz więcej
18.02.21Egzaminy ruszają!
Po 4 miesięcznej przerwie Ministerstwo Aktywów Państwowych rusza z egzaminami dla kandydatów na członków rad nadzorczych: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/termin-i-miejsce-przeprowadzenia-egzaminu
zobacz więcej