11.07.16

Informacje z egzaminu 9.07.2016

W sobotę (9.07) do egzaminu dla kandydatów do rad nadzorczych podeszły 42 osoby. Egzamin zdało 13 osób, w tym 5 osób korzystających z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!!! Poniżej relacja otrzymana od Pana Marka.

"Witam Panie Marcinie.
Zdałem ! Po zeszłorocznej wpadce związanej ze zmianą bazy (chociaż byłem dobrze przygotowany) odetchnąłem z ulgą. Miałem 128 pkt i stać mnie było na lepszy wynik. Ale co innego rozwiązywać testy w domu a co innego na egzaminie. Treść pytań nie zaskoczyła. Dużo pytań miało zmienioną kolejność. Ważne zatem żeby je rozumieć. Trzeba się więc podczas nauki mocno przyłożyć. Komisja przyjazna.
Pytania na ustnym: - dźwignia finansowa
- podjęcie przez RN uchwały nie przewidzianej w porządku obrad
- sytuacje zagrożenia dalszego funkcjonowania spółki
Bardzo dobrze oceniam jakość oraz przydatność merytoryczną, a przede wszystkim praktyczną Pańskich materiałów. Na 42 osoby zdające 14 zaliczyło pisemny. Na ustny wchodziłem jako 10 i z tej grupy 1 chłopak nie zdał. Ale w tej 10 na pewno 5 osób korzystało z Pańskich materiałów. Szczerze je wszystkim kandydatom polecam.
Dziękuję, pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów i satysfakcji ze swojej, tak przydatnej dla nas pracy.
Marek M."