11.07.16

Informacje z egzaminu 9.07.2016

W sobotę (9.07) do egzaminu dla kandydatów do rad nadzorczych podeszły 42 osoby. Egzamin zdało 13 osób, w tym 5 osób korzystających z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!!! Poniżej relacja otrzymana od Pana Marka.

"Witam Panie Marcinie.
Zdałem ! Po zeszłorocznej wpadce związanej ze zmianą bazy (chociaż byłem dobrze przygotowany) odetchnąłem z ulgą. Miałem 128 pkt i stać mnie było na lepszy wynik. Ale co innego rozwiązywać testy w domu a co innego na egzaminie. Treść pytań nie zaskoczyła. Dużo pytań miało zmienioną kolejność. Ważne zatem żeby je rozumieć. Trzeba się więc podczas nauki mocno przyłożyć. Komisja przyjazna.
Pytania na ustnym: - dźwignia finansowa
- podjęcie przez RN uchwały nie przewidzianej w porządku obrad
- sytuacje zagrożenia dalszego funkcjonowania spółki
Bardzo dobrze oceniam jakość oraz przydatność merytoryczną, a przede wszystkim praktyczną Pańskich materiałów. Na 42 osoby zdające 14 zaliczyło pisemny. Na ustny wchodziłem jako 10 i z tej grupy 1 chłopak nie zdał. Ale w tej 10 na pewno 5 osób korzystało z Pańskich materiałów. Szczerze je wszystkim kandydatom polecam.
Dziękuję, pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów i satysfakcji ze swojej, tak przydatnej dla nas pracy.
Marek M."
02.07.17Egzamin 1 lipca 2017
Do egzamin dla kandydatów na czlonków rad nadzorczych 1 lipca 2017 podeszło 25 osób. Zdało 7 osób, wśród których były co najmniej 4 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Uzyskały od 105 do 122 (wynik dnia) punktów na teście. Gratulujemy!
29.05.17Egzaminy 20 maja i 27 maja 2017
Otrzymaliśmy od 4 naszych klientów informacje o zdanym egzaminie 20 maja (od 106 do 125 punktów) oraz od 2 osób, które zdały 27 maja. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminów.
24.04.17Sukcesy na egzaminie w dniu 22 kwietnia 2017 roku
22 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 25 osób. Zdało 11. Gratulujemy! Otrzymaliśmy informację od 4 osób, które zdały po nauce z naszego pakietu szkoleniowego. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje od tych osób.