20.06.16

Informacje z egzaminu 18.06.2016

Do egzaminu przystąpiło 31 osób. Wśród 11 osób, które złożyły egzamin z wynikiem pozytywnym było 5 osób przygotowujących się z pomocą naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminu, które otrzymaliśmy od tych osób.

Egzamin 18.06.2016

„Panie Marcinie udało się! Od dziś rzucając monetą zawsze będę wybierał

RESZKĘ...  Do  egzaminu przystąpiło chyba 31 osób, część testową zdało

11 osób. Mój wynik 122 pkt. z testu i trzy proste pytania na ustnym:

1. Komercjalizacja- definicja i kto składa wniosek

2. Co to jest firma i gdzie to jest uregulowane

3. W jakim terminie składa się sprawozdanie finansowe

Kilka miesięcy wytężonej nauki  przyniosło  efekt. Pana materiały to świetne kompedium

wiedzy  niezbędnej,  aby  zdać  ten  egzamin.  Z  tych  11 osób, które

pozostały  po teście jeszcze 4 posiadały charakterystyczne niebieskie

teczki.

Dziękuję i pozdrawiam”

„egzamin zdany, na pisemnym 128 pkt. Dziękuję za materiały, gdyż bez nich na pewno byłoby to bardzo utrudnione. W mojej ocenie z Pana materiałami przygotowanie do egzaminu to kwestia około 2 miesięcy, średnio ok. 2,5 h dziennie. Przynajmniej u mnie tak to wyglądało;)

Egzamin pisemny, głównie pytania ze spółek, komercjalizacja, prywatyzacja.

Egzamin ustny bardzo przyjemny, komisja nastawiona przyjaźnie. Tak naprawdę wystarczyło znać ogólne informacje na temat poszczególnych zagadnień, w moim przypadku: sprawozdanie finansowe, wskaźniki płynności, rada nadzorcza w spółce akcyjnej.

Na egzaminie pisemnym było bodajże 30 kilka osób, zdało 11. Na ustny wchodziłem 10, przede mną wszyscy zdali, osoba za mną z pewnością również bez problemu, gdyż przed moim wejściem wspomniała, że również przygotowywała się z Pana materiałów;)

Na pewno polecam materiały dla każdego, kto podchodzi do tego egzaminu. Uważam to za najlepszy wybór celem przygotowania się do niego. Trzeba pamiętać, że tak naprawdę sami musimy się do tego przygotować, a te materiały nam to umożliwiają w pełnym tego słowa znaczeniu. Nawet najdroższy kurs za nas tego nie zrobi:)

W razie dodatkowych pytań co do egzaminu pozostaję do dyspozycji.

Sebastian”

16.10.18Informacje z egzaminu 13.10.2018
13 października 2018 do egzaminu podeszło 7 osób. 5 osób zdało test i ustny. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, którą otrzymaliśmy od naszego klienta.
31.07.18Egzamin do rad nadzorczych - 28.07.2018
Do egzaminu podeszło 26 osób. 5 osób zdało zarówno testy i ustny. Wśród tych osób, były 2 osoby, które korzystały z naszego pakietu szkoleniowego. Otrzymały na teście 101 i 119 (wynik dnia) punktów. Gratulujemy! Szczegółowe relacje dostępne dla naszych klientów.
16.07.18Egzamin 14.07.2018
Do egzaminu podeszło 10 osób. Test i ustny zdały 3 osoby i wszystkie te osoby uczyły się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!