15.06.15

Informacje z egzaminu - 13 czerwiec 2015

W sobotę w MSP odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Zdawało 4 naszych klientów. Wszyscy zdali! Gratulujemy! Ogólnie podchodziło 35 osób, a zdało tylko 9. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relację, którą otrzymaliśmy od Pani Emilii.

„Panie Marcinie dziś zdałam egzamin za pierwszym razem, tylko i wyłącznie dzięki Pana materiałom. No i dzięki. Swojej determinacji. Nie byłam na kursie, zaoszczędziłam wiec 3 tys. Zł i z tego co dziś widziałam, inwestycja w kurs to wyrzucone pieniądze. Dziś podchodziło 35 osób. zdało 9, w tym na pewno 4 z Pana materiałami. Ludzie z materiałami z kursów mieli źle odpowiedzi! Najlepszy wynik 122 ( pana materiały), ja zdobyłam 110 i to chyba był drugi wynik. Ogólnie egzamin dziś był trudny. Było kilka nowych pytań, ale większość powtórzyło się z Pana programu. Ten program to naprawdę strzał w dziesiątkę!  Nauka z nim jest przyjemna i nie nużąca. Gorzej było nauczyć się pytań do ustnych, ale dałam radę. Razem uczyłam się intensywnie 6 tygodni, właściwie codziennie, średnio po 3-4 godziny, w tym 4 tygodnie z programem, tydzień nauka na ustny i tydzień testy papierowe. Wszystko zgodnie z Pana wskazówkami w materiałach. Dziś 3 osoby przede mną ustny zdały, nie wiem jak pozostałych 5, bo spieszyłam się na pociąg. Ale komisja była Naprawdę bardzo życzliwa. Jeszcze raz dziękuję! Emilia”

31.07.18Egzamin do rad nadzorczych - 28.07.2018
Do egzaminu podeszło 26 osób. 5 osób zdało zarówno testy i ustny. Wśród tych osób, były 2 osoby, które korzystały z naszego pakietu szkoleniowego. Otrzymały na teście 101 i 119 (wynik dnia) punktów. Gratulujemy! Szczegółowe relacje dostępne dla naszych klientów.
16.07.18Egzamin 14.07.2018
Do egzaminu podeszło 10 osób. Test i ustny zdały 3 osoby i wszystkie te osoby uczyły się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!