15.06.15

Informacje z egzaminu - 13 czerwiec 2015

W sobotę w MSP odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Zdawało 4 naszych klientów. Wszyscy zdali! Gratulujemy! Ogólnie podchodziło 35 osób, a zdało tylko 9. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relację, którą otrzymaliśmy od Pani Emilii.

„Panie Marcinie dziś zdałam egzamin za pierwszym razem, tylko i wyłącznie dzięki Pana materiałom. No i dzięki. Swojej determinacji. Nie byłam na kursie, zaoszczędziłam wiec 3 tys. Zł i z tego co dziś widziałam, inwestycja w kurs to wyrzucone pieniądze. Dziś podchodziło 35 osób. zdało 9, w tym na pewno 4 z Pana materiałami. Ludzie z materiałami z kursów mieli źle odpowiedzi! Najlepszy wynik 122 ( pana materiały), ja zdobyłam 110 i to chyba był drugi wynik. Ogólnie egzamin dziś był trudny. Było kilka nowych pytań, ale większość powtórzyło się z Pana programu. Ten program to naprawdę strzał w dziesiątkę!  Nauka z nim jest przyjemna i nie nużąca. Gorzej było nauczyć się pytań do ustnych, ale dałam radę. Razem uczyłam się intensywnie 6 tygodni, właściwie codziennie, średnio po 3-4 godziny, w tym 4 tygodnie z programem, tydzień nauka na ustny i tydzień testy papierowe. Wszystko zgodnie z Pana wskazówkami w materiałach. Dziś 3 osoby przede mną ustny zdały, nie wiem jak pozostałych 5, bo spieszyłam się na pociąg. Ale komisja była Naprawdę bardzo życzliwa. Jeszcze raz dziękuję! Emilia”

29.05.17Egzaminy 20 maja i 27 maja 2017
Otrzymaliśmy od 4 naszych klientów informacje o zdanym egzaminie 20 maja (od 106 do 125 punktów) oraz od 2 osób, które zdały 27 maja. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminów.
24.04.17Sukcesy na egzaminie w dniu 22 kwietnia 2017 roku
22 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 25 osób. Zdało 11. Gratulujemy! Otrzymaliśmy informację od 4 osób, które zdały po nauce z naszego pakietu szkoleniowego. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje od tych osób.
03.04.17Infoemacje z egzaminu 1 kwietnia 2017
Poprawa zdawalności na egzaminie do rad nadzorczych. 1 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 9 osób. Egzamin zdało 6 osób w tym dwie które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!