SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
19.05.15

Info z egzaminów 16-17 maja 2015


Odezwało się do nas trzech naszych klientów, którzy 16 i 17 maja 2015 zdawali egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Zdali zarówno test jak i ustny. Na teście 105, 120 i 128 punktów (najlepszy wynik dnia). Gratulujemy!

Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, które otrzymaliśmy od tych osób.

Egzamin 17.05.2015

„Panie Marcinie,

Misja wykonana – egzamin zdany. 120 punktów na teście.  90% pytań na teście pokryło się z pytaniami, które dostałem od Pana. Przed ustny trochę stresu, ale Komisja była dobrze sympatyczna i stres po kilku sekundach na sali minął.

Dziękuję za materiały i wszystkie odpowiedzi na moje pytania podczas nauki. Będę polecał Pana ofertę.

Pozdrawiam

Władysław”

 

Egzamin 16.05.2015

„Wracam po egzaminie zadowolony.

Zdobyłem za pierwszym podejściem bez kursu 128 punktów co jest najlepszym wynikiem tego dnia. Drugi po mnie wynik to 120 a potem już dużo mniej.

Pytania lekko pozmieniane więc trzeba myśleć przy rozwiazywaniu.

Pisemny zdało 13 osób. Przede mną wszyscy zdali a po mnie pewnie też bo pytania łatwe.

Na ustnym byłem 2 min. (co zawiera uchwała RN, mandat a kadencja, rentowność). Pytania innych zawierają się w Twoich materiałach więc nie będę ich powtarzał.

DZIĘKI ZA WSZYSTKO!!! TWOJE MATERIAŁY TO ZNAKOMITA INWESTYCJA.

PS. Wody nie bierzcie bo wszystko jest :)”

 

„Witam

W dniu 16.05.2015r. odbył się egzamin, który zdałam z wynikiem 105 punktów. Egzamin ustny z wynikiem 4+.

Oceniam, że pytania testowe zmienione w ok. 1/3, kilka nowych pytań. Nie pamiętam ich treści. Na egzaminie ustnym pojawiło się pytanie dotyczące "złotej reguły w rachunkowości". Nie jestem ekonomistką dlatego temat dla mnie zupełnie nowy. Pytano również o formę koncesji i jaki organ wydaje poszczególne koncesje. Inne pytania dotyczyły głównie ksh, kc i rachunkowości. Przeważnie każda osoba miała po 3 pytania, po jednym pytaniu od każdej z 3 osób z komisji, w razie braku odpowiedzi na jedno z pytań, zadawano pytanie dodatkowe. Do egzaminu pisemnego przystąpiło 31 osób, do ustnego 13 osób. Zdawałam jako szósta, wszyscy wcześniej zdający również zaliczyli. Komisja była życzliwa.

Podsumowując napięcie duże, ale można sobie poradzić.

Do egzaminu przygotowywałam się ok. 2 miesięcy. Solidnie przerobiłam wszystkie testy, poczytałam ustawy i Pana opracowania.

Uważam, że jest to bardzo dobrze przygotowany materiał, polecam zaproponowany przez Pana system nauki. Również dodatkowe wskazówki bardzo cenne. Pozdrawiam Ela J.”

 

 

Wszystkie relacje są prawdziwe, nie modyfikowane w żaden sposób. Oryginalne maile od tych osób do wglądu w siedzibie naszej firmy. Nie każdy życzył sobie ujawniania swojego nazwiska i dlatego zdecydowaliśmy o podawaniu tylko imion.

 

Aktualności
29.03.21Egzamin 27.03.2021
Do sobotniego (27.03.2021) egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 13 osób.
Test zaliczyło 6 osób i 5 z tych osób zdały ustny.
Wśród tych 5 osób, były co najmniej 3 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego.
Gratulujemy!


zobacz więcej
18.03.21Informacja z egzaminu 13 marca 2021 roku
13 marca odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 7 osób. 5 z tych osób zdało test, a 3 osoby ustny. Wśród osób, które zdały całość była co najmniej jedna osoba, która korzystała z naszego pakietu szkoleniowego. Jesteś naszym klientem i chcesz wiedzieć jakie były za pytania na ustnym? Napisz maila na marcin@reszka.edu.pl. Przy okazju wyślemy także aktualizację.
zobacz więcej
18.02.21Egzaminy ruszają!
Po 4 miesięcznej przerwie Ministerstwo Aktywów Państwowych rusza z egzaminami dla kandydatów na członków rad nadzorczych: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/termin-i-miejsce-przeprowadzenia-egzaminu
zobacz więcej