19.05.15

Info z egzaminów 16-17 maja 2015

Odezwało się do nas trzech naszych klientów, którzy 16 i 17 maja 2015 zdawali egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Zdali zarówno test jak i ustny. Na teście 105, 120 i 128 punktów (najlepszy wynik dnia). Gratulujemy!

Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, które otrzymaliśmy od tych osób.

Egzamin 17.05.2015

„Panie Marcinie,

Misja wykonana – egzamin zdany. 120 punktów na teście.  90% pytań na teście pokryło się z pytaniami, które dostałem od Pana. Przed ustny trochę stresu, ale Komisja była dobrze sympatyczna i stres po kilku sekundach na sali minął.

Dziękuję za materiały i wszystkie odpowiedzi na moje pytania podczas nauki. Będę polecał Pana ofertę.

Władysław”

Egzamin 16.05.2015

„Wracam po egzaminie zadowolony.

Zdobyłem za pierwszym podejściem bez kursu 128 punktów co jest najlepszym wynikiem tego dnia. Drugi po mnie wynik to 120 a potem już dużo mniej.

Pytania lekko pozmieniane więc trzeba myśleć przy rozwiazywaniu.

Pisemny zdało 13 osób. Przede mną wszyscy zdali a po mnie pewnie też bo pytania łatwe.

Na ustnym byłem 2 min. (co zawiera uchwała RN, mandat a kadencja, rentowność). Pytania innych zawierają się w Twoich materiałach więc nie będę ich powtarzał.

DZIĘKI ZA WSZYSTKO!!! TWOJE MATERIAŁY TO ZNAKOMITA INWESTYCJA.

PS. Wody nie bierzcie bo wszystko jest :)”

„Witam

W dniu 16.05.2015r. odbył się egzamin, który zdałam z wynikiem 105 punktów. Egzamin ustny z wynikiem 4+.

Oceniam, że pytania testowe zmienione w ok. 1/3, kilka nowych pytań. Nie pamiętam ich treści. Na egzaminie ustnym pojawiło się pytanie dotyczące "złotej reguły w rachunkowości". Nie jestem ekonomistką dlatego temat dla mnie zupełnie nowy. Pytano również o formę koncesji i jaki organ wydaje poszczególne koncesje. Inne pytania dotyczyły głównie ksh, kc i rachunkowości. Przeważnie każda osoba miała po 3 pytania, po jednym pytaniu od każdej z 3 osób z komisji, w razie braku odpowiedzi na jedno z pytań, zadawano pytanie dodatkowe. Do egzaminu pisemnego przystąpiło 31 osób, do ustnego 13 osób. Zdawałam jako szósta, wszyscy wcześniej zdający również zaliczyli. Komisja była życzliwa.

Podsumowując napięcie duże, ale można sobie poradzić.

Do egzaminu przygotowywałam się ok. 2 miesięcy. Solidnie przerobiłam wszystkie testy, poczytałam ustawy i Pana opracowania.

Uważam, że jest to bardzo dobrze przygotowany materiał, polecam zaproponowany przez Pana system nauki. Również dodatkowe wskazówki bardzo cenne. Pozdrawiam Ela J.”

Wszystkie relacje są prawdziwe, nie modyfikowane w żaden sposób. Oryginalne maile od tych osób do wglądu w siedzibie naszej firmy. Nie każdy życzył sobie ujawniania swojego nazwiska i dlatego zdecydowaliśmy o podawaniu tylko imion.

02.07.17Egzamin 1 lipca 2017
Do egzamin dla kandydatów na czlonków rad nadzorczych 1 lipca 2017 podeszło 25 osób. Zdało 7 osób, wśród których były co najmniej 4 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Uzyskały od 105 do 122 (wynik dnia) punktów na teście. Gratulujemy!
29.05.17Egzaminy 20 maja i 27 maja 2017
Otrzymaliśmy od 4 naszych klientów informacje o zdanym egzaminie 20 maja (od 106 do 125 punktów) oraz od 2 osób, które zdały 27 maja. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminów.
24.04.17Sukcesy na egzaminie w dniu 22 kwietnia 2017 roku
22 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 25 osób. Zdało 11. Gratulujemy! Otrzymaliśmy informację od 4 osób, które zdały po nauce z naszego pakietu szkoleniowego. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje od tych osób.