27.01.15

Relacja 24 stycznia 2015

Otrzymaliśmy pierwszą relację od naszego klienta, który zdawał egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych 24 stycznia 2015 roku. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj.

Była to relacja przekazana przez telefon i poniżej spisane najważniejsze rzeczy.

W dniu 25 stycznia do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych przystąpiło około 40 osób. Test zdało 16 osób. Pan, który przekazywał mi relacje przygotowywał się tylko z naszego pakietu szkoleniowego.
Przed egzaminem testy próbne robił na średnim poziomie 140 punktów.
Na egzaminie uzyskał 115 punktów na teście. Około 8-10 pytań było innych niż w naszej bazie pytań. Wiele pytań miało przemieszaną kolejność odpowiedzi.

Pytania na ustnym:
1. Pomoc publiczna.
2. Prokura.
3. Jak zabezpieczają się spółki Skarbu Państwa, aby po sprzedaży części akcji mieć głos decydujący w spółce.
4. Przedawnienia - co to jest, przykłady...

Nie wiadomo ile osób zdało część ustną, bo ten Pan wchodził jako trzeci. Przed nim jedna Pani nie zdała. Ogólnie ocenia, że Komisja była życzliwa.