31.07.14

Egzamin 20 Lipca 2014

20 Lipca 2014 zdawało egzamin dwóch naszych kursantów. Zdali zarówno test, jak i część ustną. Gratulujemy!  Kolejne egzaminy już w październiku. Kliknij "Zobacz więcej" i przeczytaj relacje, któe otrzymaliśmy od tych osób.

„Witam Panie Marcinie,

Do egzaminu podszedłem 20.07. Z około 50 zdających test do ustnego przeszło 20 osób. W tym ja, 107 pkt. Test był oparty o znane pytania i odpowiedzi ale pozamieniane w stosunku do pytań z programu. Dwie i pół godziny maksymalnego skupienia. Po zakończeniu zaznaczania odpowiedzi na liście pytań z pozostałego czasu odjąłem 20 minut na przepisywanie i wiedziałem ile czasu mogę poświęcić na przeglądanie ustaw – wyszło mi 30 minut. Na karcie zaznaczałem sobie wcześniej pytania które chciałem sprawdzić z ustawami. Zaznaczyłem chyba ze 20. 30 minut wystarczyło mi na sprawdzenie 8 pytań. Przydało się, bo 4 poprawiłem. Ostatnie 20 minut to był czas sprawdzony w domu na przepisywanie odpowiedzi na kartę – polecam innym nie skracać tego czasu, bo uważne przepisanie odpowiedzi zajęło mi 19 minut – skończyłem kiedy ktoś z komisji ogłosił, że została ostatnia minuta. Po przerwie zaczęły się ustne. Ku mojemu zaskoczeniu Komisja nie „wyciągała za uszy”. Z 20 zdających co najmniej 8 nie zdała ustnego (ja wchodziłem 3 od końca, nie wiem jak pozostała dwójka). Nie zdawały nawet osoby, które na teście miały ponad 120 pkt. Ja dostałem pytania – jakie konsekwencje może wyciągnąć pracodawca wobec pracownika (KPracy, nie czytałem, ale dobrze wiedziałem z pracy, powiedziałem śpiewająco), płynność przedsiębiorstwa i metody jej liczenia (definicje powiedziałem, metodę wymyśliłem swoją  i fajne pytanie – co to jest kolegialność organu – na przykładzie RN. Już jak wyszedłem na korytarz to miałem uśmiech na twarzy, bo wiedziałem że dość dobrze mi poszło. Chwilę później potwierdziła to komisja.

Uczyłem się intensywnie dwa i pół tygodnia. Polecam jednak co najmniej cztery tygodnie. Myślę, że dobrym pomysłem jest przeczytanie ustaw – ja przeczytałem 2 razy KSH, po razie UPiN, UoKiP, UoSDGospodarczej, potem jeszcze miejsca zaznaczone zakreślaczem. To mi dawało dobre podłoże do rozwiązywania testów. No i „klepanie” testów – ze zrozumieniem.

Pozdrawiam Piotr”

„Witam, zdałam egzamin w dniu 20 lipca. do egzaminu podeszło około 45 osób, 17 zdało pisemny, tylko 10 ustny. "od zera do bohatera", czyli można nauczyć się materiału w 3,5 miesiąca nie mając nigdy do czynienia z tematami: KC, KSH, Rachunkowość i wszystkimi pozostałymi ustawami, ale konieczna jest systematyczność i trochę poświęcenia.

pozdrawiam Magda”

16.10.18Informacje z egzaminu 13.10.2018
13 października 2018 do egzaminu podeszło 7 osób. 5 osób zdało test i ustny. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, którą otrzymaliśmy od naszego klienta.
31.07.18Egzamin do rad nadzorczych - 28.07.2018
Do egzaminu podeszło 26 osób. 5 osób zdało zarówno testy i ustny. Wśród tych osób, były 2 osoby, które korzystały z naszego pakietu szkoleniowego. Otrzymały na teście 101 i 119 (wynik dnia) punktów. Gratulujemy! Szczegółowe relacje dostępne dla naszych klientów.
16.07.18Egzamin 14.07.2018
Do egzaminu podeszło 10 osób. Test i ustny zdały 3 osoby i wszystkie te osoby uczyły się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!