09.07.14

Informacje z egzaminu - 5 lipca 2014

5 lipca 2014 egzamin zdawało dwóch naszych kursantów. Zdali z bardzo dobrym wynikiem - test: 131 i 118 punktów, ustny także bez najmniejszych problemów. Gratulujemy! Osoby te przygotowywały się tylko z naszego pakietu szkoleniowego. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, które otrzymaliśmy od tych osób.
"Panie Marcinie,
Dziękuję bardzo za materiały. Pozwoliły mi zdać egzamin w dniu 05.07.2014r., bez uczestniczenia w kursach, z wynikiem 131 punktów, co z mojej wiedzy było chyba najwyższym wynikiem w tym dniu. Większość pytań pokrywała się z Pana materiałami lub była nieznacznie zmieniona. Miałam wątpliwości co do zagadnień dotyczących interpretacji metody NPV, wskaźnika rentowności i wskaźnika dźwigni finansowej (trzy pytania), ponieważ były sformułowane w ten sposób, że trzeba było wskazać ich wady, a nie interpretować lub określać sposób liczenia. Niestety "propozycji" tych wad i nowych pytań nie udało mi się zapamiętać - zbyt duży stres. Potwierdzam wielką skuteczność przygotowanej przez Pana metody nauki. Materiały są przygotowane bardzo solidnie i z wypowiedzi poznanych przeze mnie osób zdających i korzystających z innych źródeł wynika, że są najbardziej wiarygodnym źródłem wiedzy. Z tego, co zauważyłam, Pana materiały cieszyły się wielkim powodzeniem wśród innych zdających w tym dniu. Egzamin pisały 44 osoby i zdały tę część 23 osoby. Mam nadzieję, że wszystkim udało się zdać także część ustną. Komisja była bardzo miła i rozumiała stres jaki przeżywaliśmy.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę powodzenia w rozwijaniu oferty - może jeszcze w innych zakresach tematycznych.

Anna"

"w sobotę przystąpiłem do tego egzaminu i zakończyłem go pozytywnie. 118 pkt na teście, na ustnym krótko i rzeczowo (podstawy ogłoszenia upadłości, rodzaje umów o pracę, kiedy wygasa mandat członka zarządu).

Jak zbiorę myśli napiszę oficjalną rekomendację dot. materiałów.

Pozdrawiam,
Paweł"
16.10.18Informacje z egzaminu 13.10.2018
13 października 2018 do egzaminu podeszło 7 osób. 5 osób zdało test i ustny. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, którą otrzymaliśmy od naszego klienta.
31.07.18Egzamin do rad nadzorczych - 28.07.2018
Do egzaminu podeszło 26 osób. 5 osób zdało zarówno testy i ustny. Wśród tych osób, były 2 osoby, które korzystały z naszego pakietu szkoleniowego. Otrzymały na teście 101 i 119 (wynik dnia) punktów. Gratulujemy! Szczegółowe relacje dostępne dla naszych klientów.
16.07.18Egzamin 14.07.2018
Do egzaminu podeszło 10 osób. Test i ustny zdały 3 osoby i wszystkie te osoby uczyły się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!