09.07.14

Informacje z egzaminu - 5 lipca 2014

5 lipca 2014 egzamin zdawało dwóch naszych kursantów. Zdali z bardzo dobrym wynikiem - test: 131 i 118 punktów, ustny także bez najmniejszych problemów. Gratulujemy! Osoby te przygotowywały się tylko z naszego pakietu szkoleniowego. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, które otrzymaliśmy od tych osób.
"Panie Marcinie,
Dziękuję bardzo za materiały. Pozwoliły mi zdać egzamin w dniu 05.07.2014r., bez uczestniczenia w kursach, z wynikiem 131 punktów, co z mojej wiedzy było chyba najwyższym wynikiem w tym dniu. Większość pytań pokrywała się z Pana materiałami lub była nieznacznie zmieniona. Miałam wątpliwości co do zagadnień dotyczących interpretacji metody NPV, wskaźnika rentowności i wskaźnika dźwigni finansowej (trzy pytania), ponieważ były sformułowane w ten sposób, że trzeba było wskazać ich wady, a nie interpretować lub określać sposób liczenia. Niestety "propozycji" tych wad i nowych pytań nie udało mi się zapamiętać - zbyt duży stres. Potwierdzam wielką skuteczność przygotowanej przez Pana metody nauki. Materiały są przygotowane bardzo solidnie i z wypowiedzi poznanych przeze mnie osób zdających i korzystających z innych źródeł wynika, że są najbardziej wiarygodnym źródłem wiedzy. Z tego, co zauważyłam, Pana materiały cieszyły się wielkim powodzeniem wśród innych zdających w tym dniu. Egzamin pisały 44 osoby i zdały tę część 23 osoby. Mam nadzieję, że wszystkim udało się zdać także część ustną. Komisja była bardzo miła i rozumiała stres jaki przeżywaliśmy.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę powodzenia w rozwijaniu oferty - może jeszcze w innych zakresach tematycznych.

Anna"

"w sobotę przystąpiłem do tego egzaminu i zakończyłem go pozytywnie. 118 pkt na teście, na ustnym krótko i rzeczowo (podstawy ogłoszenia upadłości, rodzaje umów o pracę, kiedy wygasa mandat członka zarządu).

Jak zbiorę myśli napiszę oficjalną rekomendację dot. materiałów.

Pozdrawiam,
Paweł"
29.05.17Egzaminy 20 maja i 27 maja 2017
Otrzymaliśmy od 4 naszych klientów informacje o zdanym egzaminie 20 maja (od 106 do 125 punktów) oraz od 2 osób, które zdały 27 maja. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminów.
24.04.17Sukcesy na egzaminie w dniu 22 kwietnia 2017 roku
22 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 25 osób. Zdało 11. Gratulujemy! Otrzymaliśmy informację od 4 osób, które zdały po nauce z naszego pakietu szkoleniowego. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje od tych osób.
03.04.17Infoemacje z egzaminu 1 kwietnia 2017
Poprawa zdawalności na egzaminie do rad nadzorczych. 1 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 9 osób. Egzamin zdało 6 osób w tym dwie które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!