23.09.13

Nowe relacje z "frontu"

W ostatnią sobotę odbyły się pierwsze egzaminy dla członków rad nadzorczych, po wakacyjnej przerwie. Osoba, która uczyła się z naszej oferty zdobyła 124 punkty, co było najlepszym wynikiem. Część ustna zdana bez problemu. Gratulujemy ! Poniżej relacja...

„Melduje ze egz zdany! Do części pisemnej przystępowało chyba 25-27 osób nie pamiętam dokładnie, 8 zdało część pisemna. Wyniki były  dosyć szybko bo ok 14. Test był w zasadzie taki sam jak Twój odpowiedzi były czasem pozamieniane i były dodane nowe odpowiedzi.  Było kilka nowych pytań, jedyne które zapamiętałem to gdzie podawane są informacje o liczbie akcji dla pracowników komercjalizowanych przedsiębiorstw, w prasie lokalnej, ogólnopolskiej, w siedzibie albo w jednej z siedzib oddziałów. Test w zasadzie skończyłem po ok 40 minutach potem to już tylko sprawdzałem i weryfikowałem te w stosunku do których miałem wątpliwości. ok 11.30 wyszedłem jako pierwszy z sali.  Wyniki na karteczkach  i mój 124, ponoć najlepszy wynik dnia, gratulacje od Pań ( bo były 3 w komisji) na początek egzaminu ustnego na który wchodziłem jako pierwszy. Trzy szybkie pytanka, kto i na czyj wniosek przeprowadza komercjalizacje, co to jest kolegialność rady nadzorczej i jakie są od tego wyjątki, i mandat a kandencja. Wyniki były ogłaszane po 4 zdających, z pierwszej czwórki wszyscy zdali ustny, nie czekałem już dłużej wiec nie wiem jak kolejna czwórka. Dzięki za pomoc, teraz chwilka odpoczynku i bierzemy się chyba za Doradcę Inwestycyjnego. Pozdrawiam Darek"

29.05.17Egzaminy 20 maja i 27 maja 2017
Otrzymaliśmy od 4 naszych klientów informacje o zdanym egzaminie 20 maja (od 106 do 125 punktów) oraz od 2 osób, które zdały 27 maja. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminów.
24.04.17Sukcesy na egzaminie w dniu 22 kwietnia 2017 roku
22 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 25 osób. Zdało 11. Gratulujemy! Otrzymaliśmy informację od 4 osób, które zdały po nauce z naszego pakietu szkoleniowego. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje od tych osób.
03.04.17Infoemacje z egzaminu 1 kwietnia 2017
Poprawa zdawalności na egzaminie do rad nadzorczych. 1 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 9 osób. Egzamin zdało 6 osób w tym dwie które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!