23.09.13

Nowe relacje z "frontu"

W ostatnią sobotę odbyły się pierwsze egzaminy dla członków rad nadzorczych, po wakacyjnej przerwie. Osoba, która uczyła się z naszej oferty zdobyła 124 punkty, co było najlepszym wynikiem. Część ustna zdana bez problemu. Gratulujemy ! Poniżej relacja...

„Melduje ze egz zdany! Do części pisemnej przystępowało chyba 25-27 osób nie pamiętam dokładnie, 8 zdało część pisemna. Wyniki były  dosyć szybko bo ok 14. Test był w zasadzie taki sam jak Twój odpowiedzi były czasem pozamieniane i były dodane nowe odpowiedzi.  Było kilka nowych pytań, jedyne które zapamiętałem to gdzie podawane są informacje o liczbie akcji dla pracowników komercjalizowanych przedsiębiorstw, w prasie lokalnej, ogólnopolskiej, w siedzibie albo w jednej z siedzib oddziałów. Test w zasadzie skończyłem po ok 40 minutach potem to już tylko sprawdzałem i weryfikowałem te w stosunku do których miałem wątpliwości. ok 11.30 wyszedłem jako pierwszy z sali.  Wyniki na karteczkach  i mój 124, ponoć najlepszy wynik dnia, gratulacje od Pań ( bo były 3 w komisji) na początek egzaminu ustnego na który wchodziłem jako pierwszy. Trzy szybkie pytanka, kto i na czyj wniosek przeprowadza komercjalizacje, co to jest kolegialność rady nadzorczej i jakie są od tego wyjątki, i mandat a kandencja. Wyniki były ogłaszane po 4 zdających, z pierwszej czwórki wszyscy zdali ustny, nie czekałem już dłużej wiec nie wiem jak kolejna czwórka. Dzięki za pomoc, teraz chwilka odpoczynku i bierzemy się chyba za Doradcę Inwestycyjnego. Pozdrawiam Darek"