SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
01.07.21

Prosta spółka akcyjna


W dniu dzisiejszym (1 lipca) startuje prosta spółka akcyjna. Wszystko co trzeba o niej wiedzieć: http://nadzorcze.edu.pl/darmowe-materialy/prosta-spolka-akcyjna.html

Prosta spółka akcyjna jest nowym typem spółki kapitałowej (obok spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i spółki akcyjnej). Dzieli z pozostałymi spółkami kapitałowymi ich podstawową cechę tzn. brak odpowiedzialności wspólników/akcjonariuszy za zobowiązania spółki oraz działanie za pośrednictwem organów zarządzających. W wielu innych aspektach łączy ona elementy właściwe dla spółek z o.o. z rozwiązaniami charakterystycznymi dla spółek akcyjnych. Jednocześnie ma również pewne cechy spółek osobowych, a ponadto zawiera instytucje, które dotychczas w ogóle nie występowały w polskim prawie spółek.

 

Więcej: http://nadzorcze.edu.pl/darmowe-materialy/prosta-spolka-akcyjna.html

Aktualności
31.08.21Relacja z egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych 21.08.2021
21 sierpnia odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 11 osób. Dwie z tych osób korzystały z naszego wsparcia i jako jedyne zdały test i ustny. Szczegółowa relacja dostepna dla naszych klientów.
zobacz więcej
14.07.21Informacja z egzaminu do rad nadzorczych -7 lipca 2021 roku

Do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowanego przez Ministerstwo Aktywów Państwowych 10 lipca 2021 roku podeszło 7 osób, do części ustnej zakwalifikowała się 1 osoba, która korzystała z naszego pakietu szkoleniowego. Część ustna zdana oczywiście bez żadnych problemów. Gratulujemy! Obszerna relacja z tego egzaminu dostępna dla naszych klientów, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy zakupili nasz kurs.

zobacz więcej
01.07.21Prosta spółka akcyjna
W dniu dzisiejszym (1 lipca) startuje prosta spółka akcyjna. Wszystko co trzeba o niej wiedzieć: http://nadzorcze.edu.pl/darmowe-materialy/prosta-spolka-akcyjna.html
zobacz więcej