13.09.20

Relacja z egzaminu 12.09.2020

Dobre wieści z ostatniego egzaminu dla kandydatów na członków rady nadzorczej. Podeszło do egzaminu 13 osób. Całość zdały 4 osób. 3 osoby z tej 4 to nasi kursanci. Wielkie wyrazy uznania dla Pani, która uzyskała aż 135 punktów na teście! Poniżej jedna z relacji którą otrzymaliśmy. Wszystkie relacje dostępne dla naszych klientów, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy zakupili nasz pakiet szkoleniowy.

Dzisiaj zdałem egzamin na członka rady nadzorczej - WIELKIE DZIEKI ZA MATERIAŁY!!!!!!   Bez nich egzamin pisemny byłby bardzo ciężki do zdania. Twoje materiały to naprawdę duża "kopalnia wiedzy" .

Do egzaminu podchodziło  13 osób tylko 4 zdały pisemny i wszystkie ustny - 3 osoby które zdały korzystały z Twoich materiałów. 1 koleżanka miała 135 pkt, ja miałem 112, 3 kolega 107 i czwarty 101.

Egzamin pisemny był w moim odczuciu trudny - było bardzo dużo pytań z prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Natomiast na ustnym miałem pytania:

- papier wartosciowy - co to jest rodzaje, jakie prawa mają jego  posiadacze, wymienić z 8
- zaskarżenie uchwały w spółce akcyjnej, kto moze , kiedy itp
- jak członek rady nadzorczej może sprawdzic wykonanie planu zarządu

dodatkowo inne osoby miały
- różnica między upadłością a likwiidacją;
- ład  korporacyjny

Więcej nie pamiętam - tak samo pisemnych nie pamiętam - było wydaje mi się około 25-30 nowych pytań - ale Twoja baza danych w bardzo dużym stopniu pozwoliła na zdanie pisemnego.

Ustny był bardzo "przyjemny" ale komisja dociekliwa i trzeba na spokojnie podejść i na pewności podejść do zdawania - ja już na 1 pytaniu sie "zamotałem" o papiery wartościowe - choć moja branża:). Nerwy robią swoje

Podsumowując - jeszcze raz Wielkie dzięki !!

Pzdr

Ł.

13.10.20Informacja z egzaminu - 10.20.2020
Do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowanego przez Ministerstwo Aktywów Państwowych w dniu 10.10.2020 podeszło 8 osób, do części ustnej zakwalifikowały się 3 osoby. Ustny zdały 2 osoby. Obydwie osoby przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Jedna z tych osób, która przysłała nam obszerną relacje uzyskała aż 121 punktów. Gratulujemy! Relacja dostępna dla naszych klientów, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy zakupili nasz kurs.
13.09.20Relacja z egzaminu 12.09.2020
01.09.20Relacja z egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych 28.08.2020

Do egzaminu podeszło 7 osób. 3 osoby zdały  zarówno część testową, jak i ustną. Wśród osób, które złożyły egzamin był co najmniej jeden z naszych klientów. Obszerna relacja dostępna jest dla osób, które zakupiły nasz pakiet szkoleniowy w ostatnich 6 miesiącach.