SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
Bezpłatny Ebook - Egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych.

Dowiesz się dla kogo może być przydatny kurs i zdanie egzaminu, jaki jest zakres materiału, przeczytasz wypowiedzi osób, które zdawały ten egzamin.W eboku znajdziesz kilkanaście opracowanych pytań testowych i ustnych, które występują na egzaminie oraz praktyczne wskazówki pomocne podczas przygotowania do egzaminu.


Pobierz Ebook


Aktualności
04.08.20Relacje z egzaminu - 25 lipca 2020
Egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych zdały 2 osoby. 101 i 118 punktów. Obydwie te osoby korzystały z naszego kursu w postaci pakietu szkoleniowego. Był to pierwszy egzamin organizowany przez Ministerstwo Aktywów Państwowych.
zobacz więcej
29.06.20Egzaminy ruszają!!!
Po przerwie związanej ze stanem epidemii ruszają egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Obecnie organizatorem jest Ministerstwo Aktywów Państwowych.
zobacz więcej
21.05.20Bezpłatny Ebook - Egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych.
Dowiesz się dla kogo jest przydatny kurs i zdanie egzaminu, jaki jest zakres materiału, przeczytasz wypowiedzi osób, które zdawały ten egzamin.
W eboku znajdziesz kilkanaście opracowanych pytań testowych i ustnych, które występują na egzaminie oraz praktyczne wskazówki pomocne podczas przygotowania do egzaminu.
Pobierz ebook
zobacz więcej