Bezpłatny Ebook - Egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych.

Dowiesz się dla kogo może być przydatny kurs i zdanie egzaminu, jaki jest zakres materiału, przeczytasz wypowiedzi osób, które zdawały ten egzamin.W eboku znajdziesz kilkanaście opracowanych pytań testowych i ustnych, które występują na egzaminie oraz praktyczne wskazówki pomocne podczas przygotowania do egzaminu.

Pobierz Ebook

13.10.20Informacja z egzaminu - 10.20.2020
Do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowanego przez Ministerstwo Aktywów Państwowych w dniu 10.10.2020 podeszło 8 osób, do części ustnej zakwalifikowały się 3 osoby. Ustny zdały 2 osoby. Obydwie osoby przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Jedna z tych osób, która przysłała nam obszerną relacje uzyskała aż 121 punktów. Gratulujemy! Relacja dostępna dla naszych klientów, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy zakupili nasz kurs.
13.09.20Relacja z egzaminu 12.09.2020
Dobre wieści z ostatniego egzaminu dla kandydatów na członków rady nadzorczej. Podeszło do egzaminu 13 osób. Całość zdały 4 osób. 3 osoby z tej 4 to nasi kursanci. Wielkie wyrazy uznania dla Pani, która uzyskała aż 135 punktów na teście! Poniżej jedna z relacji którą otrzymaliśmy. Wszystkie relacje dostępne dla naszych klientów, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy zakupili nasz pakiet szkoleniowy.
01.09.20Relacja z egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych 28.08.2020

Do egzaminu podeszło 7 osób. 3 osoby zdały  zarówno część testową, jak i ustną. Wśród osób, które złożyły egzamin był co najmniej jeden z naszych klientów. Obszerna relacja dostępna jest dla osób, które zakupiły nasz pakiet szkoleniowy w ostatnich 6 miesiącach.