SERWIS EDUKACYJNY
DLA PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH
Do egzaminu dla kandydatów na członków rady nadzorczej w dniu 8.09.2023 podeszło 12 osób. Do ustnego zakwalifikowały się 3 osoby - w tym co najmniej jedna nasza kursantka, która już do nas napisała po zdanym egzaminie. Gratulujemy! Informacja o pytaniach z ustnego dla naszych kursantów - mail marcin@reszka.edu.pl
Kolejny egzamin już 18 listopada. Teraz jest odpowiedni czas, aby zabrać się za intensywne przygotowania do tego egzaminu.

Na stronie Ministerstwa Aktywów Państwowych podano terminy kolejnych egzaminów dla kandydatów na członków rady nadzorczej: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/termin-i-miejsce-przeprowadzenia-egzaminu

20 maja odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 17 osób. Egzamin zdały 3 osoby. Wszystkie osoby, które zdały były naszymi kursantami. Gratulujemy!

Do egzaminu w Ministerstwie Aktywów Państwowych podeszło 12 osób. Egzamin zdały 3 osoby. Gratulujemy!

Co najmniej 2 osoby, które zdały egzamin, przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego.

Dla naszych klientów szczegółowa relacja  z tego egzaminu - prosimy o maila na adres marcin@reszka.edu.pl.


28 stycznia odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 7 osób. Egzamin zdała 1 osoba. Nasz klient. Gratulujemy!

Jesteś naszym klientem i chcesz otrzymać relację z tego egzaminu oraz wiedzieć jakie były za pytania na ustnym? Napisz maila na marcin@reszka.edu.pl.


Na stronie Ministerstwa Aktywów Państwowych opublikowano terminy najbliższych egzaminów dla kandydatów na członków organów nadzorczych: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/termin-i-miejsce-przeprowadzenia-egzaminu

Pakiet szkoleniowy zawiera już zmiany w KSH z 13 października 2022 roku.

17.09.2022 egzamin dla kandydatów na członków rady nadzorczej zdały trzy osoby. Naszych dwóch kursantów przysłało nam relację z tego egzaminu. Zdali. Gratulujemy!  Relacja dostępna dla naszych klientów.

Do egzaminu podeszło 15 osób. Część testową zdało 6 osób, a część ustną 4 osoby.
Wśród szczęśliwców były dwie osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego - 116 i 124 punkty. Gratulujemy!
Szczegółowa relacja z egzaminu dostępna dla osób, które skorzystały z naszej oferty w ostatnich 6 miesiącach.


4 czerwca 2022 roku do egzaminu podeszło 10 osób. Zarówno test jak i ustny zdała tylko 1 osoba - nasz klient! Gratulujemy!

12 lutego 2022 roku odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 13 osób. Test zdało 5 osób.
Ustny zdały 3 osoby, w tym co najmniej jedna, która przygotowywała się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!
Szczegółowa relacja z egzaminu dostępna dla naszych klientów.


W dniu 6 listopada do egzaminu podeszło 10 osób. Test zaliczły 4 osoby, a część ustną 3 osoby. Tradycyjnie osoba, która przygotowywała się z naszego pakietu szkoleniowego otrzymała najwięcej punktów w danym dniu - 113. Gratulujemy! 

25 września 2021 roku odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 12 osób. Zdały 3 osoby, w tym co najmniej 2 które korzystały z naszego wsparcia podczas nauki.
Szczegółowa relacja dostępna dla naszych klientów.


21 sierpnia odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 11 osób. Dwie z tych osób korzystały z naszego wsparcia i jako jedyne zdały test i ustny. Szczegółowa relacja dostepna dla naszych klientów.

Do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowanego przez Ministerstwo Aktywów Państwowych 10 lipca 2021 roku podeszło 7 osób, do części ustnej zakwalifikowała się 1 osoba, która korzystała z naszego pakietu szkoleniowego. Część ustna zdana oczywiście bez żadnych problemów. Gratulujemy! Obszerna relacja z tego egzaminu dostępna dla naszych klientów, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy zakupili nasz kurs.


W dniu dzisiejszym (1 lipca) startuje prosta spółka akcyjna. Wszystko co trzeba o niej wiedzieć: http://nadzorcze.edu.pl/darmowe-materialy/prosta-spolka-akcyjna.html

W sobotę odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Nasza kursantka zdała egzamin i na teście uzyskała 114 punktów. Gratulujemy! Relacja, którą otrzymaliśmy od tej osoby: https://www.facebook.com/Reszkaedupl/posts/3937552789633544


Do sobotniego (27.03.2021) egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 13 osób.
Test zaliczyło 6 osób i 5 z tych osób zdały ustny.
Wśród tych 5 osób, były co najmniej 3 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego.
Gratulujemy!13 marca odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 7 osób. 5 z tych osób zdało test, a 3 osoby ustny. Wśród osób, które zdały całość była co najmniej jedna osoba, która korzystała z naszego pakietu szkoleniowego. Jesteś naszym klientem i chcesz wiedzieć jakie były za pytania na ustnym? Napisz maila na marcin@reszka.edu.pl. Przy okazju wyślemy także aktualizację.

Po 4 miesięcznej przerwie Ministerstwo Aktywów Państwowych rusza z egzaminami dla kandydatów na członków rad nadzorczych: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/termin-i-miejsce-przeprowadzenia-egzaminu

Do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowanego przez Ministerstwo Aktywów Państwowych w dniu 10.10.2020 podeszło 8 osób, do części ustnej zakwalifikowały się 3 osoby. Ustny zdały 2 osoby. Obydwie osoby przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Jedna z tych osób, która przysłała nam obszerną relacje uzyskała aż 121 punktów. Gratulujemy! Relacja dostępna dla naszych klientów, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy zakupili nasz kurs.

Dobre wieści z ostatniego egzaminu dla kandydatów na członków rady nadzorczej. Podeszło do egzaminu 13 osób. Całość zdały 4 osób. 3 osoby z tej 4 to nasi kursanci. Wielkie wyrazy uznania dla Pani, która uzyskała aż 135 punktów na teście! Poniżej jedna z relacji którą otrzymaliśmy. Wszystkie relacje dostępne dla naszych klientów, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy zakupili nasz pakiet szkoleniowy.

Do egzaminu podeszło 7 osób. 3 osoby zdały  zarówno część testową, jak i ustną. Wśród osób, które złożyły egzamin był co najmniej jeden z naszych klientów. Obszerna relacja dostępna jest dla osób, które zakupiły nasz pakiet szkoleniowy w ostatnich 6 miesiącach.


Dostaliśmy dwie relacje z egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych, który odbył się 8.08.2020. Do egzaminu przystąpiło 15 osób. Część testową zdało 6 osób, a ustny 4 osoby.  Osoby, które do nas napisały i przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego - uzyskały 122 i 108 punktów. Pełne relacje dostępne dla tych, którzy w ciągu 6 ostatnich miesięcy skorzystali z naszego kursu.

Egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych zdały 2 osoby. 101 i 118 punktów. Obydwie te osoby korzystały z naszego kursu w postaci pakietu szkoleniowego. Był to pierwszy egzamin organizowany przez Ministerstwo Aktywów Państwowych.

Po przerwie związanej ze stanem epidemii ruszają egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Obecnie organizatorem jest Ministerstwo Aktywów Państwowych.

Dowiesz się dla kogo jest przydatny kurs i zdanie egzaminu, jaki jest zakres materiału, przeczytasz wypowiedzi osób, które zdawały ten egzamin.
W eboku znajdziesz kilkanaście opracowanych pytań testowych i ustnych, które występują na egzaminie oraz praktyczne wskazówki pomocne podczas przygotowania do egzaminu.
Pobierz ebook

Otrzymaliśmy informacje od naszych klientów z egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorcych, który odbył się 22 lutego 2020 roku. Kliknij "Zobacz więcej".

25 stycznia 2020 odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Test zdało 7 osób, a ustny 6 osób - w tym co najmniej 3 naszych klientów. Tym razem relacje od tych osób dostępne tylko dla osób, które skorzystały z naszej oferty w ciągu ostatnich 6 miesięcy (proszę o informacje na marcin@reszka.edu.pl).

Zachęcamy do przeczytania relacji z egzaminu, który odbył się 14 grudnia 2019 roku. Kliknij "Zobacz więcej"

Zachęcamy do przeczytania relacji, które otrzymaliśmy od naszych klientów po egzaminie dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Kliknij "zobacz więcej".

15 listopada do egzaminu przystąpiło 9 osób. 3 osoby zdały zarówno test jak i ustny. Wszystkie te osoby korzystały z naszego wsparcia w przygotowaniu do egzaminu.  Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relację od jednej z tych osób.

Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje jaką otrzymaliśmy od osoby, która przygotowywała się na egzamin do rad nadzorczych z naszego pakietu szkoleniowego.

W niedzielnym (15.09.2019) egzaminie dla kandydatów na członków rad nadzorczych wzięły udział 23 osoby. Test i ustny zdało 6 osób. W tym co najmniej 3 naszych klientów. Tym razem relacje od tych osób dostępne tylko dla osób, które skorzystały z naszej oferty w ciągu ostatnich 6 miesięcy (proszę o informacje na marcin@reszka.edu.pl).

Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminu, który odbył się 27 lipca 2019 roku.

13 lipca 2019 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 29 osób. Test zdało 7 i każda z tych osób zdała ustny.  Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, które otrzymaliśmy od naszych klientów.

Do egzaminu podeszło 30 osób. Zdało 7 - w tym co najmniej 5 naszych klientów. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje.

Otrzymaliśmy kilka relacji od naszych klientów, którzy zdali egzamin do rad nadzorczych 13 kwietnia 2019.
Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje.

Do egzaminu podeszło 29 osób. Test zdało 10 osób i prawdopodobnie każda z tych osób zdała ustny. Jeden z naszych klientów uzyskał aż 124 punkty na teście. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relację od tej osoby.

Otrzymaliśmy relacje egzaminacyjne z dnia 2 marca 2019. Test zdało 7 osób. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje. Do pakiet doszła kolejna seria (ponad 30) nowych pytań testowych, które pojawiły się na egzaminach w 2019 roku. Aktualizacja przez 6 miesięcy od zakupu bezpłatna.

21.02.19 Aktualizacja!
Aktualizacja pakietu szkoleniowego. Ponad 60 nowych pytań testowych, które pojawiły się na egzaminie w tym roku, nowy test próbny i relacje z ostatnich egzaminów.
Bezpłatne dla osób, które nabyły nasz pakiet szkoleniowy w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
Zainteresowanych prosimy o informację na adres marcin@reszka.edu.pl

19.01.2019 odbył się pierwszy w nowym roku egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 5 naszych klientów. 4 osoby zdały zarówno test jak i ustny, a jednej zabrakło 2 punktów na teście. Kliknij zobacz więcej i przeczytaj część relacji, które otrzymaliśmy.

Otrzymaliśmy kolejną obszerną relację z egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Dziękujemy i gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje.

Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych z dnia 27.10.2018.

13 października 2018 do egzaminu podeszło 7 osób. 5 osób zdało test i ustny. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, którą otrzymaliśmy od naszego klienta.

Do egzaminu podeszło 26 osób. 5 osób zdało zarówno testy i ustny. Wśród tych osób, były 2 osoby, które korzystały z naszego pakietu szkoleniowego. Otrzymały na teście 101 i 119 (wynik dnia) punktów. Gratulujemy! Szczegółowe relacje dostępne dla naszych klientów.

Do egzaminu podeszło 10 osób. Test i ustny zdały 3 osoby i wszystkie te osoby uczyły się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!


Do egzaminu w dniu 16 czerwca podeszło 19 osób. 8 osób zdało test. Poniżej relacje od naszych klientów, którzy zdali egzamin, a na teście uzyskali 117 i 115 punktów. Gratulujemy!

W życie weszły nowe ustawy zwane Konstytucją Biznesu. Zmiany o których zdający powinni wiedzieć: Konstytucja Biznesu

14 kwietnia 2018 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 26 osób. Test i ustny zdały 3 osoby. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje od osoby, która przygotowywała się z naszego pakietu szkoleniowego.

24 marca 2018 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 28 osób. Zdało 10. Odezwał się do nas nasz klient, który uzyskał 116 punktów, co było prawdopodobnie najlepszym wynikiem w tym dniu. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje.

10 marca odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Napisała do nas nasza klientka, która zdawała w tym dniu. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje.

10 lutego 2018 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 28 osób. Test zdało 11 osób, a ustny 8 osób. Dostaliśmy informacje od dwóch naszych klientów, którzy zdawali w tym tym dniu - otrzymali na teście 113 i 130 punktów (najlepszy wynik dnia), a ustny zdali z wynikiem bardzo dobry. Gratulujemy!  Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, którą otrzymaliśmy od tych osób.

Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj informacje, które otrzymaliśmy od osób, które zdawały egzamin 2, 3, 16 i 17 grudnia 2017 roku.

Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj informację, które otrzymaliśmy od naszej klientki, która zdała egzamin 18 listopada 2017 roku.


Do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych 14 października 2017 podeszło 19 osób. Zdało 8 osób. Poniżej relacja od naszego klienta, który uzyskał 121 punktów, co było najlepszym wynikiem w tym dniu. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj informacje, które otrzymaliśmy od tej osoby.


Do egzaminu podeszło 27 osób. Zdało 7. Poniżej relacja, którą otrzymaliśmy od naszego klienta.


Najbliższe terminy egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych:


Do egzamin dla kandydatów na czlonków rad nadzorczych 1 lipca 2017 podeszło 25 osób. Zdało 7 osób, wśród których były co najmniej 4 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Uzyskały od 105 do 122 (wynik dnia) punktów na teście. Gratulujemy!

Otrzymaliśmy od 4 naszych klientów informacje o zdanym egzaminie 20 maja (od 106 do 125 punktów) oraz od 2 osób, które zdały 27 maja. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminów.

22 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 25 osób. Zdało 11. Gratulujemy! Otrzymaliśmy informację od 4 osób, które zdały po nauce z naszego pakietu szkoleniowego. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje od tych osób.

Poprawa zdawalności na egzaminie do rad nadzorczych. 1 kwietnia 2017 do egzaminu podeszło 9 osób. Egzamin zdało 6 osób w tym dwie które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!

W sobotę odbył się pierwszy egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych przeprowadzony przez nowego organizatora - Kancelarie Prezesa Rady Ministrów. Podeszło 8 osób osób, zdała 1 osoba (107 punktów na teście) -przygotowywała się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy! Do pakietu szkoleniowego dzisiaj doszły nowe pytania testowe i mamy nadzieję, że zdawalność mocno wzrośnie.

Ruszyła strona dotycząca nowych egzaminów do rad nadzorczych. Są już pierwsze terminy http://bip.kprm.gov.pl/kpr/bip-kancelarii-prezesa/egzaminy-dla-kandydatow

Do końca 2016 egzaminy organizowało MSP, od 2017 zadanie to przejęła Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.
Zakres tematyczny nowych egzaminów i forma będzie taka sama jak na poprzednich egzaminach w MSP.
Nowe egzaminy ruszą prawdopodobnie w marcu.  Pytania testowe i ustne zawarte w pakiecie szkoleniowym są zaktualizowane prawnie na luty 2017.
Jeżeli cokolwiek zmieni się na nowych egzaminach to dla klientów którzy zakupią pakiet w 2017 roku - aktualizacja będzie bezpłatna przez 12 miesięcy.Bardzo wysoka zdawalność na egzaminie do rad nadzorczych 10 grudnia 2016. Zdało 60% podchodzących. Poniżej pierwsze relacje otrzymane od naszych klientów.

Do egzaminu podeszło 41 osób. Zdało 16. Gratulujemy! Poniżej kilka relacji otrzymanych od naszych klientów.

MSP organizuje dwa dodatkowe egzaminy do rad nadzorczych w grudniu. 10 i 11 grudnia. Jeśli ktoś chce zdawać jeszcze w tym roku to jest jeszcze taka możliwość.

22 października do egzaminu podeszło 36 osób. Zdało 11, w tym 5 osób przygotowujących się z naszego pakietu szkoleniowego.

23 października do egzamin zdawało 35 osób. Zdało 17, w tym 6 naszych klientów. Najlepszy wynik dnia: 135 punktów należał oczywiście do naszej kursantki! :)  Poniżej kilka relacji otrzymanych od osób, które zdawały egzamin.

 


Pierwsze egzaminy po wakacyjnej przerwie za nami. Poniżej relacje otrzymane od naszych klientów, którzy podchodzili do tych egzaminów. Gratulacje dla osób, które zdały!

Terminy najbliższych egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Październik: 1, 2, 22, 23; listopad:19,20; grudzień: 3, 4, 17, 18. Zachęcamy do zdawania. Obecnie na egzaminie są identyczne pytania jak w naszym pakiecie szkoleniowym. Łatwiej nie będzie:)

 


23 lipca 2016 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszły 32 osoby. Egzamin zdało 14 osób. Gratulujemy! Wśród zdających były 3 osoby, które przygotowywały się z pomocą naszego pakietu szkoleniowego. Zdały. Poniżej relacje otrzymane od tych osób.

 


W sobotę (9.07) do egzaminu dla kandydatów do rad nadzorczych podeszły 42 osoby. Egzamin zdało 13 osób, w tym 5 osób korzystających z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!!! Poniżej relacja otrzymana od Pana Marka.

Do egzaminu przystąpiło 31 osób. Wśród 11 osób, które złożyły egzamin z wynikiem pozytywnym było 5 osób przygotowujących się z pomocą naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminu, które otrzymaliśmy od tych osób.

Do egzaminu podeszło 46 osób, zdało 16. Wśród tych osób były 3 osoby, które przygotowywały się z naszym pakietem szkoleniowym. Zdały zarówno część testową jak i ustną. Gratulujemy!  Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminu, które otrzymaliśmy od tych osób.

Do wczorajszego egzaminu podeszło 38 osób, zdało 13. Do tej chwili otrzymaliśmy informacje o złożeniu egzaminu przez trzy osoby przygotowujące się z naszym wsparciem - 117, 130 i 134 punkty. Gratulujemy!  Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje z egzaminu, które otrzymaliśmy od tych osób.

 


Bardzo duża zdawalność na egzaminie dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Wczoraj egzamin w MSP zdało 21 osób na około 30 podchodzących. Dzisiaj zdało 16 na 26 podchodzących. Gratulujemy!

Wczoraj do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowanego przez MSP podeszło 38 osób. Część testową zdało 13 z nich i każda z tych osób zdała także część ustną. Gratulujemy! Wszystkie pytania na teście były tymi, które są obecnie w naszym pakiecie szkoleniowym. 8 z tych 13 szczęśliwców przygotowywało się tylko z naszego pakietu szkoleniowego. Bardzo dobry okres na naukę i zdawanie tego egzaminu.

12.03.2016 w MSP odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 40 osób. Test i ustny zdało 11. Gratulujemy! W tych 11 osobach było aż 8 osób, które skorzystały z naszego pakietu szkoleniowego! Najlepszy wynik - Pan Sławek - 129 punktów. Potwierdziły się przypuszczenia, że pytania testowe na egzaminie są tylko z najnowszej bazy - luty 2016. Pokrycie 100% - na egzaminie były tylko te pytania co w naszym pakiecie szkoleniowym. Jest teraz bardzo dobry czas na zdawanie tego egzaminu. Łatwiej nie będzie:-)

Od dzisiaj pakiet szkoleniowy jest oparty na najnowszych pytaniach testowych, które są faktycznie na egzaminie i zostały dodane przez Ministerstwo w lutym 2016. Zbieżność pytań testowych w naszym pakiecie z pytaniami na egzaminie wynosi obecnie prawie 100%. Bardzo dobry okres na zdawanie egzaminu.

27 lutego 2016 do egzaminu podeszło 40 osób. Test zaliczyło 13 osób i każda z tych osób zdała część ustną. Gratulujemy! 6 z tych szcześliwców przygotowywało się z naszego pakietu szkoleniowego.


13 lutego 2016 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło 21 osób. Zdało 5 osób w tym 3 które uczyły się z naszego pakietu szkoleniowego. Gratulujemy!

Najbliższa aktualizacja pakietu szkoleniowego planowana jest na 4 lutego 2016.

W ostatnią sobotę zdały 3 osoby (na 23 podchodzących). Gratulujemy! Jedna z tych osób przygotowywała się z pomocą naszego pakietu szkoleniowego. Najlepszy wynik na egzaminie.
Już za tydzień aktualizacja o nowe pytania testowe i zdawalność ulegnie zdecydowanej poprawie:)

10 października do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszły 24 osoby. Zdało 6 osób w tym dwie które uczyły się z naszego pakietu. Gratulujemy!

Opracowaliśmy  test próbny numer 9. Zainteresowane osoby, które zakupiły nasz pakiet szkoleniowy w ostatnich 9 miesiącach mogą otrzymać go bezpłatnie. Zgłoszenia na marcin@reszka.edu.pl.

W sobotę w MSP odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Zdawało 4 naszych klientów. Wszyscy zdali! Gratulujemy! Ogólnie podchodziło 35 osób, a zdało tylko 9. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relację, którą otrzymaliśmy od Pani Emilii.

30 maja 2015 do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych podeszło czterech naszych klientów. Wszyscy zdali zarówno test jak i część ustną. Na teście uzyskali od 104, 117, 117 i 130 punktów (najlepszy wynik dnia). Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relację, którą otrzymaliśmy od Pani Anny.

Odezwało się do nas trzech naszych klientów, którzy 16 i 17 maja 2015 zdawali egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Zdali zarówno test jak i ustny. Na teście 105, 120 i 128 punktów (najlepszy wynik dnia). Gratulujemy!

Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, które otrzymaliśmy od tych osób.


Otrzymaliśmy relacje od naszych klientów zdających egzamin 25 kwietnia 2015 roku. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje!

Wczoraj  egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowany przez MSP zdawał jeden z naszych klientów. Egzamin zdany. 118 punktów na teście. Gratulujemy!!! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, które otrzymaliśmy od tej osoby.

Dla naszych klientów zdających egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych w pierwszy weekend wiosny okazał się bardzo szczęśliwy. Do egzaminu podeszło 12 osób korzystających z naszego pakietu szkoleniowego. Wszystkie te osoby zdały zarówno test jak i część ustną. Na teście od 102 do 131 punktów. Gratulujemy !  Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, które otrzymaliśmy od tych osób.

To był szczęśliwy weekend dla naszych kursantów zdających egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Odezwało się do nas 6 osób zdających 7 i 8 marca. Wszystkie te osoby zdały zarówno test jak i ustny. Od 100 do 122 punktów na teście. Gratulujemy!  Relacje, które dostaliśmy od tych osób dostępne dla naszych kursantów pod adresem marcin@reszka.edu.pl

Odezwały się dwie osoby które w weekend podchodziły do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Zdały. 118 i 127 punktów na teście. Ustny bez problemów. Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj.

Otrzymaliśmy pierwszą relację od naszego klienta, który zdawał egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych 24 stycznia 2015 roku. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj.

Odezwały się do nas trzy osoby, które 6 grudnia 2014 zdawały egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych po przygotowaniu się z naszego pakietu szkoleniowego. Na teście uzyskały od 119 do 127 punktów. Cześć ustną zdały bez problemu. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, które otrzymaliśmy od tych osób.

25 października odbyły się egzamin do rad nadzorczych. Zdawały cztery osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu szkoleniowego. Wszystkie te osoby zdały z bardzo dobrym wynikiem - od 118 do 126 punktów. Gratulujemy!  Kliknij „zobacz więcej” i przeczytaj dwie relacje.


20 Lipca 2014 zdawało egzamin dwóch naszych kursantów. Zdali zarówno test, jak i część ustną. Gratulujemy!  Kolejne egzaminy już w październiku. Kliknij "Zobacz więcej" i przeczytaj relacje, któe otrzymaliśmy od tych osób.

19 lipca odbył się przedostatni egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych przed wakacyjną przerwą. Odezwało się 4 naszych kursantów, którzy podchodzili do tego egzaminu. Gratulujemy !  Kilknik "zobacz więcej" i przeczytaj otrzymane przez nas relacje.

5 lipca 2014 egzamin zdawało dwóch naszych kursantów. Zdali z bardzo dobrym wynikiem - test: 131 i 118 punktów, ustny także bez najmniejszych problemów. Gratulujemy! Osoby te przygotowywały się tylko z naszego pakietu szkoleniowego. Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj relacje, które otrzymaliśmy od tych osób.

Otrzymaliśmy już relacje z sobotniego egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Zdawały 4 osoby, które przygotowywały się z naszego pakietu. Wszystkie zdały,uzyskując na teście od 113 do 128 punktów. Gratulujemy !!! Relacje - "zobacz więcej".

W sobotę w MSP pięciu naszych kursantów zdawało egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Wszyscy zdali. Gratulujemy! Szczególne gratulacje dla jednego z najmłodszych - 20 letniego Pana Michała. Serdecznie dziękujemy za przesłane relacje z egzaminu. Kliknij zobacz więcej i przeczytaj otrzymane przez nas relacje.

Napisały do nas dzisiaj już trzy osoby, które zdawały wczorajszy egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Zdały. Wyniki testu w okolicy 120 punktów. Gratulacje!!! Relacje dla osób, które skorzystały z naszej oferty dostępne pod adresem marcin@reszka.edu.pl.

Zdawało 8 naszych kursantów. 7 z nich zdało z bardzo dobrym wynikiem i było to ich pierwsze podejście do egzaminu. Gratulujemy ! Poniżej relacje, które dostaliśmy od tych osób...

W sobotę odbył się egzamin dla członków rad nadzorczych. Zdawało dwóch naszych klientów. Zdali zarówno część testową jak i ustną. Gratulujemy! Relacja poniżej...

Dostaliśmy sprawozdanie z egzaminu od naszego klienta, który zdawał 15 marca 2014. 123 punkty! Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj.

Dostaliśmy zaległą relację z egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych od Pana, który zdawał 1 marca. 120 punktów! Gratulujemy! Kliknij "zobacz więcej" i przeczytaj.

W ostatnią sobotę odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszły 42 osoby, 20 osób zdało test i wszystkie te osoby zdały ustny. Wśród zdających było 5 naszych klientów - od 103 do 127 punktów na teście. Gratulujemy! Osoby te przysłały już relacje z egzaminu. Relacje dostępne pod adresem marcin@reszka.edu.pl

W ostatnią sobotę odbył się pierwszy noworoczny egzamin dla kandydatów na członków rady nadzorczej organizowany przez MSP. Podchodziły dwie osoby, które skorzystały z naszej oferty. Te dwie osoby zdały zarówno część testową jak i część ustną. Gratulujemy! Szczególne słowa uznania dla Pana Artura - uzyskał 131 punktów-co było najlepszym wynikiem w tym dniu!
Kolejny egzamin już za dwa tygodnie.


Poniżej relacje od osób korzystających z naszego pakietu przygotowującego do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych i podchodzących do egzaminu 23 i 24 listopada 2013 roku.

24 listopada 2013 zdawało egzamin dwóch naszych klientów. Na części testowej 120 i 130 punktów. Ustany zdany bez problemów.
23 listopada zdawało trzech naszych klientów. Test napisany na 130, 129 i 118 punktów. Wszystkie te osoby zdały ustny. Gratulujemy ! Ogólnie do egzaminu podchodziło 39 osób, test zdało 17 osób, z czego 5 osób odpadło jeszcze na ustnym.

12 października 2013 trzech naszych klientów zdawało egzamin. Wszystkie trzy osoby zdały (od 107 do 121 punktów na teście). Gratulujemy!  Do egzaminu przystąpiło 36 osób, część testową zdało 18 osób i prawdopodobnie wszystkie te osoby zdały część ustną.

W ostatnią sobotę odbyły się pierwsze egzaminy dla członków rad nadzorczych, po wakacyjnej przerwie. Osoba, która uczyła się z naszej oferty zdobyła 124 punkty, co było najlepszym wynikiem. Część ustna zdana bez problemu. Gratulujemy ! Poniżej relacja...

Opublikowaliśmy relacje otrzymane od naszych klientów, którzy zdawali egzamin w lipcu 2013.  Można zapoznać się z nimi tutaj.

W miniony weekend odbyły się ostatnie egzaminy, przed wakacyjna przerwą, dla kandydatów na członków Rad Nadzorczych. Zdało 5 osób, którzy skorzystali naszej oferty. Uzyskali od 110 do 122 punktów na częsci testowej. Gratulujemy! Jeśli ktoś chce otrzymać nowe relacje po egzaminacyjne to prosimy o informacje.
Kolejne egzaminy od połowy września.

8 czerwca 2013 odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowany w MSP. Podchodził jeden z naszych klientów - zdał z bardzo dobrym wynikiem - 118 punktów. Część ustna także bez problemów. Gratulujemy !


W ostatnią sobotę odbył się kolejny egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych organizowany w MSP. Podchodził jeden z naszych klientów - zdał z bardzo dobrym wynikiem 117 punktów...

Wychodząc naprzeciw próśb klientów wydłużam czas bezpłatnych aktualizacji i możliwości konsultacji podczas nauki:

- przygotowanie do egzaminu na członków rad nadzorczych - 6 miesięcy (http://nadzorcze.edu.pl/)

- przygotowanie do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego - 18 miesięcy (http://reszka.edu.pl/)


W ostatni weekend (20-21 kwietnia 2013) egzamin zdało 5 naszych klientów. Uzyskali od 112 do 127 punktów. Gratulujemy i dziękujemy za informacje. Udostępniamy relacje naszych klientów z egzaminów w kwietniu - w pliku pdf.

Pani Monika, która korzystała z naszej oferty zdobyła na teście 130 punktów, co było najlepszym wynikiem (zalicza 100 punktów). Część ustna zaliczona także bez problemów.

Od kilku dni na stronie MSP znajdziemy planowane terminy egzaminów z kilku miesięcznym wyprzedzeniem.

2 marca 2013 dwie osoby, przygotowujące się z naszą pomocą zdawały egzamin dla członków rad nadzorczych...

Uzyskały 124 i 114 punktów na teście i spokojnie zaliczyły część ustną. Gratulujemy !

Aktualności
11.09.23Informacja z egzaminu 8 września 2023
Do egzaminu dla kandydatów na członków rady nadzorczej w dniu 8.09.2023 podeszło 12 osób. Do ustnego zakwalifikowały się 3 osoby - w tym co najmniej jedna nasza kursantka, która już do nas napisała po zdanym egzaminie. Gratulujemy! Informacja o pytaniach z ustnego dla naszych kursantów - mail marcin@reszka.edu.pl
Kolejny egzamin już 18 listopada. Teraz jest odpowiedni czas, aby zabrać się za intensywne przygotowania do tego egzaminu.
zobacz więcej
13.07.23Nowe terminy egzaminów
Na stronie Ministerstwa Aktywów Państwowych podano terminy kolejnych egzaminów dla kandydatów na członków rady nadzorczej: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/termin-i-miejsce-przeprowadzenia-egzaminu
zobacz więcej
21.05.23Egzamin 20 maja 2023
20 maja odbył się egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Do egzaminu podeszło 17 osób. Egzamin zdały 3 osoby. Wszystkie osoby, które zdały były naszymi kursantami. Gratulujemy!
zobacz więcej